Treek Greek Leila Jelentkezési lapja

KaLaNyOs

Barangoló
Támogató
2019. 08. 18.
149
125
19
V4 karakter
Treek Greek Leila
LV karakter
Dominika Mendez
V2 karakter
Treek Greek Leila

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 19 ~

Mi az Account ID-d?
~ 188389 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 8 éve ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 5-6 éve - 66 452 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 4-5 óra ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ NAV (Bő 1év); Hon Kong Triads (kb 3hónap); Honvédség (Pár napot voltam mivel nem igazán tetszett meg a frakció igy ki is léptem); ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Gyorsan fejlődő, csapatban jól dolgozó személyiség vagyok. IRL is érdekelnek az autók, és szeretném megismerni a szerelő scriptet, jókat RP-zni akár és egy összetartó csapat tagja lenni. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Treek Greek Leila ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 2000.12.28 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Veronika Mendez ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ San Fierro Hasselhoff Street ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Kiskorom óta bütykölök autókat és jelenleg is dolgozom egy projekt autón, egyszerűen imádom ezt csinálni. Úgy gondolom sok esetben aktív tudok lenni, ezáltal betudok segíteni a szerelő társaimnak a munkában, és nem hárul egy-két emberre minden. Szeretek csapatban tevékenykedni, és segíteni másokon. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Van, mint említettem kiskorom óta foglalkozok autókkal. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Tisztán tartom a környezetem. Nem riadok meg a kemény munkától sem. Jelentős tapasztalattal rendelkezem így gyorsan beleszoknák a dolgokba.Törekszem a precíz munkára. Szeretek tanulni, fejlődni, és mindig nyitott vagyok az új kihívásokra. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~
Treek Greek Leila-nak hívnak, Los Santosba születtem 2000 december 28.-án. Édesapám Treek Greek Jafar vitt bele az autók bütykölésébe még kiskoromban, azóta is aktívan foglalkozom autókkal. Célom, hogy tudásommal hozzájáruljak a cég sikeréhez valamint az ügyfelek elégedettségéhez.
A Los Santos-i Egyetemen végeztem autószerelő szakképesítéssel 2016 és 2020 között. Jelenleg egy autófényező műhelyben dolgozom, és ha időm engedi a projekt autómat csinálgatom. Az autófényező műhelyből eredően folyamatosan kommunikálok az ügyfelekkel így ezzel sem volna gond. Emellett precízen és megbízhatóan végzem a munkámat, és folyamatosan törekszem a szakmai fejlődésre Email címemen vagy telefonszámomon bármikor elérhető vagyok. Email:treek.leila@seemail.com; Telefon:+38-76-934-1885.
~