Travone Gaines--Droogo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Travone Gaines

Panaszolt fél admin neve:
Droogo

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan Jail

Bizonyítékok:
Irtam RP-hez az ame-mat mikor haverom ügyét intézte és random kaptam egy ilyen jailt hogy flood ez teljesen jogtalan volt mivel nem volt flood nem úgy floodoltam hogy 50-szer elnyomtam egy bindet hanem csak háromszor nyomtam el mivel alakítgattam is az ame-n.
[AdminJail]: Droogo bebörtönözte Travone Gaines-t 30 percre.
[AdminJail]: Indok: Flood.


Megjegyzés:
Várom a bírálást.

Panaszhoz hozzászólhat:
Droogo,Főadmin/Szuperadmin
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
[2019-01-13 02:31:07] [Output] : >> Travone Gaines 1990-ben 10 évet ült börtönben hivatali személy meggyilkolása miatt.Travone kezén látható pár heg és tetovállás ami testérére D.Gaines-re utal és Softway-re.
[2019-01-13 02:31:11] [Output] : >> Travone Gaines 1990-ben 10 évet ült börtönben hivatali személy meggyilkolása miatt.Travone kezén látható pár heg és tetovállás ami testérére D.Gaines-re utal és Softway-re.
[2019-01-13 02:38:47] [Output] : >> Travone Gaines 1990-ben 10 évet ült börtönben hivatali személy meggyilkolása miatt.Travone kezén látható pár heg és tetovállás ami testvérére D.Gaines-re utal és Softway-re.
[2019-01-13 02:40:32] [Output] : >> Travone Gaines 1990-ben 10 évet ült börtönben hivatali személy meggyilkolása miatt.Travone kezén látható pár heg és tetovállás ami testvérére D.Gaines-re utal és Softway-re.Travone a fegyverekben és a kurvákban leli örömét.
[2019-01-13 02:40:33] [Output] : >> Travone Gaines 1990-ben 10 évet ült börtönben hivatali személy meggyilkolása miatt.Travone kezén látható pár heg és tetovállás ami testvérére D.Gaines-re utal és Softway-re.Travone a fegyverekben és a kurvákban leli örömét.
[2019-01-13 02:40:47] [Output] : >> Travone Gaines 1990-ben 10 évet ült börtönben hivatali személy meggyilkolása miatt.Travone kezén látható pár heg és tetovállás ami testvérére D.Gaines-re utal és Softway-re.Travone a fegyverekben és a kurvákban leli örömét.
[2019-01-13 02:40:47] [Output] : >> Travone Gaines 1990-ben 10 évet ült börtönben hivatali személy meggyilkolása miatt.Travone kezén látható pár heg és tetovállás ami testvérére D.Gaines-re utal és Softway-re.
Sziasztok, úgy gondolom, hogy nem adminügy közben kéne állítgatni a /ame-t, mikor ketten ott voltunk Isaac-al.
Várom a bírálást.
 

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
A durva az az hogy nekem közöm sem volt ahhoz amit Kuzma csinált,attól hogy én ott voltam és álítottam azzal szerintem semmi olyat nem ártottam neked hajnali 2 órakkor. Vagy ha szoltál volna hogy menjek arréb mivel zavar akkor azt mondom félre megyek és ott álítom be..
 
Utoljára szerkesztve:

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
De, volt hozzá közöd. Mivel azért hívtátok oda Isaac-at, hogy ráfogiátok a fegyver és kirakjátok Seenoki csoportba, +te is beleszóltál, és jöttél ts-re a haverod ügyében. Szerintem egyértelmű, hogy éjjel 2 órákkor mikor veletek intézek ügyet nem a /ame-t kéne állítani 20 percen keresztül.
 

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
Isaacot más ügy miatt hívtuk oda,engem a vip szobámból húztál át magadhoz uttána vissza is léptem és akkor Delwyn kérte hogy húzzad be én nem kértem hogy behúzz engem,a see nokis témát meg nem igazán értem.Vissza térve ha szóltál volna hogy menjek arébb akkor félre mentem volna,de csak random kapom a jailt Flood miatt..
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Első három alkalommal nem szóltam semmit, mondom nem csinálom a feszkót éjjel 2-kor. De aztán te folytattad. És nem csak ts-ről van szó, hanem ooc írtál, hogy miért raknánk be jail-be ha véletlenül lőtte le az admint, és aztán te is jöttél a várónkba, hogy behúzzalak. vip szóbából ezért lettél kihúzva, mert te is hozzászóltál a témához ooc.
 

szatyras

shots fired
2019. 01. 10.
229
403
21
??
www.twitch.tv
LV karakter
hakim millard
Én mit folytattam?! Talán szolni kellet volna hogy máshol irjam meg az ame-mat és akkor nem született volna meg ez a PK,Mert hogy én 3szor elnyomtam akkor az már világvége.Látom te sem vagy tisztában a flood fogalmával. :D
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Sziasztok! Szerintem egyértelmű hogy adminügynél az ilyet mellőzni kell. Ne hogy már az adminnak kelljen megkérnie téged. Jogtalan zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.