Travis Dante jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 03. 23.
44
30
V4 karakter
Seiz Delacroix
LV karakter
Tucker Moss

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 15. életévem töltöm éppen. ~

Mi az Account ID-d?
~ 242147 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 6 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ SeeMTA LV-n már lassan 1 éve , itt V4-en maximum egy hónapja. 8171 percem van jelenleg a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Hétköznap minimum 2 és fél órát , Hétvégénte akár 5-6 órát is. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ A SeeMTA V4 szerverén még nem voltam frakcióban. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Megbízható munkaerő vagyok , tudom egy szerelő feladatát. Betartom a szerverszabályzatot , frakciószabályzatott , illetve gyorsan tanulok meg dolgokat. Több éve RP-zek ,úgy gondolom hogy érett vagyok a feladatra. ~
7

Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Discordon van mikrofonom , TeamSpeak 3 szerverén sajna még nincs , bekell egyet szereznem. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Travis Dante ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos , 2000.03.12 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Marie Lou ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos , George Washington St. 5. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Diploma ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Szeretem az autókat , elég jól értek hozzájuk. Ezzel szerettem volna egész életemben foglalkozni , a diplomám is erre van. Ahogy észrevettem itt elég családias a légkör , kedvesek az emberek. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Szorgalmas , kitartó vagyok. Ha valamit élvezek csinálni akkor abba szívem-lelkem beleteszem és a legjobbra törekedek mindig. Tisztelettudó vagyok , normálisan beszélek a körülöttem lévőkkel. Próbálom mindig a legjobbat adni magamból , fejleszteni magam és ezért gondolom azt hogy alkalmas lennék erre a munkára. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Travis Dante vagyok , Los Santosban születtem 2000.03.12-n. Los Santosban nőttem fel , itt élem a napjaimat most is. A Főiskola mellett a nagyapám Autószerelő műhelyében dolgoztam fél évig ahonnan szereztem rengeteg tapasztalatot. A tanulmányaimat a Los Santosi Egyetemen végeztem el 1 éve. Rengeteg pozitív élményem származik az iskolából , rengeteg dolgot tanultam a szakmával kapcsolatban , illetve rengeteg készségemet fejlesztettem ez a pár év alatt. 2 nyelvet beszélek , Angolt folyékonyan , illetve a Németet kezdőszinten. Ismerem az összes műszert amely a szakmához kell , értek az informatikához. Eléggé jó csapatjátékos vagyok , tudom hogy így tudja az ember a legkönnyebben a munkát végezni. Szabadidőmben általában magamat fejlesztem , hobbyszerűen pedig horgászok.
Amennyiben felkeltettem az érdeklődésüket akkor kérem értesítsenek.
Elérhetőségeim : szajbergyereklv@gmail.com , +38-76-436-6961 ~
 
Utoljára szerkesztve:

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 077
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Meghallgatásra szerezz egy mikrofont!
Részletek a kiemelt topicban!



Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
  • Imádom
Reactions: Szájber gyerek
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.