Travis D Alfonzo - Marshall | #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Böli

Újonc
2021. 04. 20.
29
50
V2 karakter
Lewis De Monplanet
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Travis D Alfonzo

Panaszolt fél admin neve:
Marshall

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan DM Jail.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Szeva! Először is vázolom az egészet.
IC része:
Félreállították Jerry haverom aki IC a testvérem és egyben Maffia csapattársam.(Questes kocsiba ültem,Jerry a kocsimban)
Én tudtam meg Jerry is hogy körözés van a kocsin ,mert én menekültem el a kocsival a rendőrök elöl.
Kiszállította az NNI-s Jerryt,ő ki is szállt majd feltette a kezét,ahogy az NNI-s utasította. Én félreálltam eközben.
Az NNI-s kiszállt majd Jerry megkérdezte az NNI-s hogy miért lett félreállítva.
Az NNI-s közölte Jerryvel hogy : " [2022-09-02 23:13:13] [Output] : Mark Wyne mondja: Be fogom vinni a központba, ott mindent elmondok."
Erre kiszálltam és lelőttem őt.

Adminügy része:
[2022-09-02 23:26:32] [Output] : Admin[2] Marshall: (( És akkor miért vettétek elő? ))
[2022-09-02 23:26:39] [Output] : Admin[2] Marshall: (( Ha tudjátok hogy körözés van rajta? ))
-Ez teljesen IC ügy.
[2022-09-02 23:29:14] [Output] : Admin[2] Marshall: (( És hamár egy RP szerveren játszotok, és tudtad Jerry hogy nem a tiéd az autó, miért nem szálltál ki, és RP-ztél. ))
-Kiszállt és RPzett. Be akarták vinni,erre lőttem le.(Nyomós indok)



 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Szép napot!

Kedves Travis és társa. A szerverszabályzatban pontosan meg van fogalmazva hogy:


• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás, továbbá a lövöldözés csak nyomós indokkal engedett. (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak,farm)

Mint az ügy során is elmondtam, egy illegális szervezet lényege a szerveren nem a lövölde és a társai, hanem az RP szituációk kialakítása akár más illegális frakciókkal, akár a rendvédelemmel. Ti nem ezt helyeztétek előtérbe. Több alternatíva is felmerülhetett volna bennetek, ami NEM lövölde, hiszen nem volt nálatok illegál. Ami miatt én DM jailt osztottam neked az, hogy egy ilyen szituációt meg lehet oldani RP-vel, amire orientálódik ez a szerver, illetve hogy egy REM, RUM körözés van az autón ami simán kibeszélhető, nem jogosít arra, hogy lövöldét kezdeményezz. NEM NYOMÓS INDOK.(nyomos indok pl.: letartóztatják az illegális szervezet vezér egyéniségét, illegális tárgy van nálad, illegális cselekedetet folytatsz)

Kifejtve; egy általatok tudatosan használt körözött járműről volt szó, viszont nem te ültél benne. Az NNI-s aki megállította a :ROFLMAO: "csapattársad" :ROFLMAO: nem kezdeményezett előállításra utaló RP-t, nem használt kényszerítő eszközöket, tehát;
- Lehetőséged lett volna kiszállni és RP-zni (gondolok itt arra amit az ügy közben OOC Chatre is leírtunk, hogy nem tiéd az autó, bérbe kaptad és társai), ezzel akár frakciótokat ismét fellendíteni a
See MTA V2 ROLEPLAY szerveren.

Továbbá egy "maffia tag" szerepköréből szerintem teljes mértékben kiesik az, hogy egy körözött járművel járkálsz a városban, de a pláne, ebben az...még tudod is hogy körözés alatt van a járműved. Egy illegális szervezet szerepköre pont a fordítottja annak, amit ti jelenleg képviseltek a szerveren; gondolok itt a napi szintű lövöldére, menekülésre ATM rablásra. Kamatoztatni kellene az RolePlay fogalmát részetekről a szerveren. Amit képviseltetek a tegnapi nap folyamán "RP" szempontból, azzal a saját magatokat, és frakciótokat minősítettétek.

Várom a bíráló SA/FA válaszát.

Üdv,
Marshall.
 

Zsakkrumpli

Újonc
2021. 04. 26.
45
45
V2 karakter
Racz D Gia
Most még abba is bele van kötve hogy mi atm-et rabolunk :D vicces ennyi erővel akkor semmit nem csinálhatnánk kb rajtunk kivül senki nem illegálkodik a szerveren de most még az is baj ha atm-et fúrunk,azért nem fogok rpzni hogy rámtegyék a csekket,nem fogom magamat esszel megszivatni de ezt el is mondtam és ha ott az alkalom arra hogy lelőjük akkor nem fogom magam bevitetni és megpróbálni kimagyarázni magam amire ígyis úgyis szarni fog a rendvédelem mert már rengetegszer volt ez ha én ültem az autóba rámrakják a csekket ha adásvételit mutatok akkor is :) illetve az mióta nem elég hogy ic azt mondja hogy most ő be fog vinni? ha elővett volna egy sokkolót vagy egy bilincset akkor már lett volna elég indok rá lelőni? többször is lőttünk már le rendvédelmist ilyenek miatt és érdekes rajtad kivűl mindig mindenki nekünk adott igazat :D,körözés volt a kocsin megálltak mögöttünk kiszálltunk lelőttük őket és kész semmi nem lett belőle
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Sziasztok!
A panaszt én fogom bírálni.

Első sorban lenne pár kivetnivalóm a történtekből, amikre most külön figyelmet szeretnék emelni.


[2022-09-02 23:25:57] [Output] : Jerry D Alfonzo: (( az elég nyomós indok hogy be akarnak vinni maffiásként ))
-Ne tévesszük össze azt, hogy maffiásként/bandásként a karaktered egyszerűbben és reálisabban tud kibontakozni az alvilágban azzal, hogy illegálosként bizonyos szabálypontok nem érvényesek rá.

[2022-09-02 23:25:12] [Output] : Travis D Alfonzo: (( Annyit írtál hogy beviszed Jerry-t a központba és ott elmondod mi a probléma. ))
-Ezzel alapjáraton nem értem mi a probléma, a logokból nem szűrtem le azt, hogy Jerry felé Mark bármilyen erőszakot is mutatott volna, mikor elő akarta őt állítani. Önmagában csekkről/börtönbüntetésről sem esett szó, csupán bevitték volna a központba, hogy ott tárgyalják át a történteket.

[2022-09-02 23:29:33] [Output] : Jerry D Alfonzo: (( de ahogy ismerem ))
[2022-09-02 23:29:41] [Output] : Jerry D Alfonzo: (( a rendvédelmet ugyanugy bevisznek ))
[2022-09-02 23:29:45] [Output] : Jerry D Alfonzo: (( és meg ticketelnek ))
[2022-09-02 23:29:50] [Output] : Jerry D Alfonzo: (( nem egyszer volt már ))
-Személyes tapasztalataidra feleslegesen alapozol ilyenkor, attól mert volt részed már inkorrekt ügyintézésben IC a rendvédelmi szervek valamely tagjától, az nem jelenti azt, hogy emiatt ezt a jelzőt kell aggatni a komplett rendvédelemre. Továbbá az, hogy te úgy gondolod ennek börtön/ticket lehet a vége, mert tisztában voltál azzal is, hogy körözés van az autón és valószínűleg azért viszik be Jerryt, nem kimondottan az a megoldás, hogy lelövöd az őt előállító rendőrt.

Összességében sem a körözés súlyossága, sem a komplett RP körülményei nem követelik meg azt, hogy számotokra az egyetlen jó végkimenetel az, ha megölitek a rendőrt.

A panasz jogtalan, Marshall helyesen járt el.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.