Travis Cogman jelentkezése szerelőnek[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Suba

Globális Moderátor
Globális Moderátor
v2
2019. 01. 20.
357
624
V4 karakter
Matko Zhelev
LV karakter
Grga Destanov
V2 karakter
Dieter Breytenbach
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Jani ~



Életkorod:

~ 15 éves vagyok ~



A játékon belüli szinted:

~ 18 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ Adminjailal sajnos igen,kitiltással nem. https://imgur.com/AuzDH9g | https://imgur.com/fpYbyQy | https://imgur.com/S0Qzx2V ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen rendelkezem, amikor játszok a szerveren szinte mindig fent vagyok. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen. ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Jani vagyok, 15 éves, Debrecenben lakom. Nyugodt, békés, barátságos vagyok, könnyen beilleszkedek csapatokba.
Már kb 8 éve sportolok aktívan. Megfontolt és felelősségteljes vagyok. Próbálok minél több embert megismerni és új barátokat szerzni.
Mta szervereken már kb 5 éve tevékenykedem, naggyarészt SEEMTA szervereken.Az idő során kedvenc játékommá vált.Nemrég felvettek DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziumba,informatika szakra. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Travis Cogman ~



Anyja, apja neve:

~ Kate Thomson, Frank Cogman ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ Telefonszámom:128174 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Igen. ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/tksozuo ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Nincsen ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Számomra nagyon fontos, hogy egy együttműködő,összeszedett,rendezett csapat tagja legyek. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Napi rendszerességel. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Travis Cogman,1978.04.18.,Los Santos.Végzetségeim:Kamionsofőr,Gépész,Buszsofőr,Informatikus.19 éves koromig szüleimmel éltem Los Santosban,majd ahogy hozta az élet San Fierroba költöztem és vettem egy kisebb épületet amit felújítottam.Tanulmányaim melett dolgoztam is, ezért vásároltam egy Trabantot a Los Santos-ba lévő munkahelyemhez való kijáráshoz.Ez alatt elvégeztem a közép és a főiskolát.Informatikus ként kezdtem dolgozni, melette pedig kamionsofőr voltam.Miután itt felmondtam a kevés bér miatt,átmentem a Bányaközpontba dolgozni itt körülbelül 15 évet dolgoztam.Itt minden jó volt, viszont az autók műszaki állpota nem volt megfelelő és a bányában lévő levegő káros volt a szervezetemre.1 évet töltöttem a kórházban.Ahogy felépültem, rendbe hoztam magam és Benzin szálítóként dolgoztam 10 évet.A cég nem hozott elég pénzt a főnöknek ezért légyszámleépítést eszközölt.3 hónap utánn jelntkeztem a Taxis vállalathoz ahol egy huzamosabb időt eltöltöttem.A taxizás nagyon nyugis volt.Itt fel mondtam,mert egy kis izgalomra vágytam így az egyre közelebb kerülő nyugdíjhoz.Egy kis ideig,visszatértem egy kamionos céghez.Itt befejeztem a pályafutásom, leépítés miatt, mert meghalt a cégtulajdonos.Majd adódott egy lehetőség és csatlakoztam a Nemzeti Adó és Vámhivatalhoz.Itt felmondtam a kevés bér miatt.Mostanában állást keresek és egy kis betevőért horgászok a parton. ~




Aláírás:

Travis Cogman
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion

A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel ma 18:15kor TS-en meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.