Travis Cogman jelentkezése a Fix&Drive Service-hez.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Suba

Globális Moderátor
Globális Moderátor
v2
2019. 01. 20.
357
624
V4 karakter
Matko Zhelev
LV karakter
Grga Destanov
V2 karakter
Dieter Breytenbach

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Janinak. 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Kb. 2 éve. 30114-perccel rendelkezem jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ AdminJail-ben sajnos már igen, kitiltva nem. | https://imgur.com/CZsAN0x | https://imgur.com/Xfv96CN | ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Persze. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 3-4 órát. Tudom teljesíteni a követelményeket. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Jani vagyok, 15 éves, Debrecenben lakom. Nyugodt, békés, barátságos vagyok, könnyen beilleszkedek csapatokba.
Már kb 9 éve sportolok aktívan. Megfontolt és felelősségteljes vagyok. Próbálok minél több embert megismerni és új barátokat szerzni és minél több tapasztalatot gyűjteni.
Mta szervereken már kb 5 éve tevékenykedem, naggyarészt SEEMTA szervereken.Az idő során kedvenc játékommá vált.DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnázium,informatika szakára járok. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Travis Cogman ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos,1978.04.18 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Főiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Már voltam tagja a szervezetnek, akkor is nagy szeretem azt a légkört és a rendezett munkamenetet. Szeretnék visszatérni egy jó csapatba és hasznosan tölteni az időmet. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Travis Cogman,1978.04.18.,Los Santos.Végzetségeim:Kamionsofőr,Gépész,Buszsofőr,Informatikus.19 éves koromig szüleimmel éltem Los Santosban,majd ahogy hozta az élet San Fierroba költöztem és vettem egy kisebb épületet amit felújítottam.Tanulmányaim melett dolgoztam is, ezért vásároltam egy Trabantot a Los Santos-ba lévő munkahelyemhez való kijáráshoz.Ez alatt elvégeztem a közép és a főiskolát.Informatikus ként kezdtem dolgoztam, melette pedig kamionsofőr voltam.Miután itt felmondtam a kevés bér miatt,átmentem a Bányaközpontba dolgozni itt körülbelül 15 évet dolgoztam.Itt minden jó volt, viszont az autók műszaki állpota nem volt megfelelő és a bányában lévő levegő káros volt a szervezetemre.1 évet töltöttem a kórházban.Ahogy felépültem, rendbe hoztam magam és Benzin szálítóként dolgoztam 10 évet.A cég nem hozott elég pénzt a főnöknek ezért légyszámleépítést eszközölt.3 hónap utánn jelntkeztem a Taxis vállalathoz, ahol egy huzamosabb időt eltöltöttem.A taxizás nagyon nyugis volt.Itt fel mondtam,mert egy kis izgalomra vágytam így az egyre közelebb kerülő nyugdíjhoz.Egy kis ideig,visszatértem egy kamionos céghez.Majd adódott egy lehetőség és csatlakoztam a Nemzeti Adó és Vámhivatalhoz.Itt felmondtam a kevés bér miatt.Jelntkeztek a Fix&Drive Szervízbe, ahova fel is vettek, itt nagyon jó volt minden, viszont volt egy időszak amikor, a forgalom alacsony volt és nem tudtam teljesíteni, ezért leadtam a stafétát. Egy kis gondolkodási idő után testőrként tevékenykedtem, mellette pedig tűzoltóként dolgoztam, a KMSZ-alosztályban, majd csatlakoztam a Honvédséghez. Mostanában egyéni válalkozóként egy kisebb farmot vezetek San Fierroban. ~

Aláírás:

Travis Cogman

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.