Travis Campbell jelentkezés a See City Car Service-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nimi.

Újonc
2019. 05. 02.
2
0
V4 karakter
Travis Ozzie
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Travis Campbell. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ A regisztrációm pontos dátuma az 2016-04-09 12:58:34 és azóta játszok kissebb-nagyobb kihagyásokkal.Eddig 21.118 ezer percet sikerült felhalmoznom. ~

Hányas szintű vagy?
~ Jelenleg 21-es szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ Jelenleg 19 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Egyszer a See City Taxi tagja voltam, illetve Crips-ben is megfordultam már. Mindkét frakcióból való távozásom oka Leader váltás volt. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért,mert jó munkatársnak tartom magam. Szeretek csapatban és egyénien dolgozni. Probléma megoldó képességeim is vannak.Ha lehet ezt mondani akkor az egész életem az autók körül forgott és remélhetőleg fog is forogni.Mellesleg a karakteremet is az autók imádata és a hozzáértésrére próbálom vezetni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Rendelkezem mindkettővel. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 3-4 órát tudnék és hétvégén többet is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam. https://imgur.com/a/t8ZbEAZ ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam. https://imgur.com/a/fnBYafd ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nimródnak hivnak 19 éves vagyok és jelenleg Erdélyben,Sepsiszentgyörgyön lakom.Jelenleg a Puskás Tivadar Szakközépiskolába járok autóvillamosság szakra ami a jól megy akkor május 25-én el is tudok végezni.Az igazság az,hogy a villamosság terén nem vagyok valami zseni de ezt tudom kompenzáli a mechanikai dolgok terén.A jövőben az autószerelés terén szeretnék elhelyezkedni ha sikerül akkor hivatalos,ha meg nem akkor megmaradok házi szerelőnek magamnak és ismerősöknek.Ezek mellett pedig igyekszem elsajátitani a SOFT-ok renjtvényeit amivel az autók jeljesitményményét tudom szabályozni turbónyomás és hasonló érdekes dolgok. Természetesen szabadidőmben én is elég sok időt töltök a számitógép elött. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
  • Tetszik
Reactions: tankosjatek
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.