Tranes jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tranes

baby, mafia wie montana
2019. 01. 09.
1 715
15 158
Wien
V4 karakter
Tommy Delgado
LV karakter
Terrence Soto

x3zePcK.png


IG neved:
- Jelenleg Darko Zakic-

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 5-6 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Jelen pillanat heti párszor feljövök beszélgetni néhány barátommal, viszont régen mikor volt miért feljönnöm az összes időmet TS-en és a szerveren töltöttem. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Mivel dolgozom olyan 17:00-re érek haza, így maximum 5-6 órát tudnák szánni a feladatra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Bár ne lett volna ez a kérdés a mintába. Na szóval nem tartom magam senkinél jobbnak, szoktam hibázni és tanulni a hibákból, talán amiért engem kéne választani mert jó a beszédkészségem és szeretek segíteni a segítségre szoruló játékosoknak. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Régen mindig is moderátor szerettem volna lenni, még mikor megírtam az S.G.H. jelentkezésemet írtam egy moderátor lapot is, viszont azt ellett utasítva mivel a kettő nem ment volna egyszerre. Elég régóta használom a TS-t és úgy érzem kitapasztaltam már a dolgokat az évek során, és szívesen kipróbálnám magam Moderátorként. Tudom sokak számára nehéz elképzelni hogy én meg a moderátorkodás, sokan a rossz énemet ismerték meg, és egy páran elítélnek a múlt miatt. Az adminkodásom alatt sikerült össze szednem néhány utálkozót sajnos. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Válaszolnék a kérdéseikre és elmagyaráznám a dolgokat nekik.-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktívan és normálisan eltudom végezni a kitűzött feladatokat. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Régen voltak egy páran , ma már csak talán két nevet tudnék leírni, akikkel néha szoktam beszélni. Wildbeast, Davidos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nagyobb céljaim nincsenek, csinálnám a moderátort míg igény van rám. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész. -
- Fejlett kommunikációs készség. -
- Magabiztos. -

Negatív:
- Túl sokat beszélek. -
- Néha túl komolyan veszem a dolgokat.-
- Kis dolgokon felhúzom magam. -

Mennyi idős vagy?:

- 17 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Szevasztok Tranes vagyok 17 éves Ausztriában élek pontosabban Bécsben, fél éve dolgozok egy SPAR-ba árufeltöltőként , szabad időmben sok időt eltöltök a számítógép előtt kockulással , és beszélgetéssel. Talán egy éve hogy aktívabban elkezdtem foglalkozni a SeeMTA világával, az egész dolog még akkor új volt számomra és érdekes. Én azaz ember vagyok aki elszeretne érni valamit és jelentkeztem még akkor S.G.H-nak és egy hónapra rá meg is kaptam az admint, amit elég sokáig csináltam aktívan, az adminkodás mellett elég sokat Roleplayeztem is. -

Remélem elnyerte a tetszéseteket a lapom, és kapok egy lehetőséget.

 

Ezerforint

Never give up
Támogató
2019. 01. 10.
735
710
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Szia! Szerintem nagyon tartalmas lap lett. Meg látszik is azért hogy van tapasztalat. támogatom
 
  • Imádom
Reactions: Tranes

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Régóta ismerlek és véleményem szerint elég sok mindent letettél az asztalra. (5-ős Admin, SGH vezető)
Szerintem menne ez neked. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Tranes

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 239
5 190
LV karakter
Edward Paul
Admin létedre elhúztad szó nélkül a moderátort TS ügyfélből, persze nem admin ügy céljából.. Benoval karöltve flegma magatartást tanusítotattok. Kérdem én ezek után szeretnél a csapat tagja lenni? Sem én, sem sokan mások nem látnának itt szívesen és veled ellentétben én normális formában írtam ezt le neked.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Nos, megmondom őszintén vegyes érzéseim vannak a jelentkezéseddel kapcsolatosan. Lapod az nem lett rossz. De sajnos a legutóbbi "incidensünk" után, amikor is behívtál az egyik társalgóba, hogy gondok vannak az egyik illetővel, valahogy azt éreztem, csak szórakozásnak szántad. Ugyanis kiderült egy VPN-es barátod volt az. Így sajnos én nemmel szavaznék.
 
  • Tetszik
Reactions: bencx.

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Nem lett rossz lap, de az előttem Kon és Igor által megfogalmazott esetek miatt Nem tudom támogatni a jelentkezésedet.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Összeült a moderátor team vezetősége, és hosszas tanakodás után megállapítottuk, hogy nem tartunk rád igényt. Sajnáljuk Tranes. Szeretünk meg minden, csak majd nem moderátorként.
 
  • Szomorú
Reactions: Tranes
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.