Toyota supra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
162
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
v2-fejleszt_-logo.png

Játékos (IG) neved:

< Ashley Dimitrij Tokarev >

Ötleted:

<
Toyota supra kinézettének turbózása.
1. lámpák : 2 dijázn lehetne a gyárin kívül. és a jelenlegi folt lámpa helyett rendesen kilehetne dolgozni.
2. variáns : én itt igazából csak 3 sima spolier variánsra gondoltam. lenne a sima, a TRD spoiler, és a spoiler nélküli.
3. kipufogó : jelenleg két helyen látható kipufogó gőz. ezzel csak az a baj hogy egy kipufogó van. Jó lenne ha a jobb oldalni meglenne szüntetve.
4. backfire : gondolom ezt nem kell leírnom, lője a supra a tűzet.
5. Matrica : matrica csomag bővítése.
6. Handling? : magával a handlinggel nincs gond, de azért mehetne a 315 helyett egy 330-at a supra, ha már a vontató megy 340-et.

pár kép segítség képpen :

>

Megjegyzés:

< A szerveren nincs sok supra forgalomba. viszont majdnem az összes ugyan úgy nézz ki. talán ezzel a pár dologgal kicsit színesebb lenne a supra felhozattal. És elő kerülnének a garázsban bújtatott szörnyek. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Jamal

Jamal

Újonc
2019. 07. 02.
53
19
20
Hódmezővásárhely
V2 karakter
Elijah Maynard
v2-fejleszt_-logo.png

Játékos (IG) neved:

< Ashley Dimitrij Tokarev >

Ötleted:

<
Toyota supra kinézettének turbózása.
1. lámpák : 2 dijázn lehetne a gyárin kívül. és a jelenlegi folt lámpa helyett rendesen kilehetne dolgozni.
2. variáns : én itt igazából csak 3 sima spolier variánsra gondoltam. lenne a sima, a TRD spoiler, és a spoiler nélküli.
3. kipufogó : jelenleg két helyen látható kipufogó gőz. ezzel csak az a baj hogy egy kipufogó van. Jó lenne ha a jobb oldalni meglenne szüntetve.
4. backfire : gondolom ezt nem kell leírnom, lője a supra a tűzet.
5. Matrica : matrica csomag bővítése.
6. Handling? : magával a handlinggel nincs gond, de azért mehetne a 315 helyett egy 330-at a supra, ha már a vontató megy 340-et.

pár kép segítség képpen :

>

Megjegyzés:

< A szerveren nincs sok supra forgalomba. viszont majdnem az összes ugyan úgy nézz ki. talán ezzel a pár dologgal kicsit színesebb lenne a supra felhozattal. És elő kerülnének a garázsban bújtatott szörnyek. >
Brutálisan jók lennének ezek,ha ténylegesen bekerülnének mivel eléggé feltudná dobni a Suprát!
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Jó lenne , akár egy újabb kiadású toyota supra is bekerülhetne.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Nagyon jók lettek. de szerintem is tök jó lenne egy újabb kiadású toyota supra
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
@Buba Egy újjabb kiadású Suprát én is szívesen látnék , jó pár felszereltséggel. Pl. kipufogó , küszöb , első-hátsó lökös , spoiler stb.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Igen jobb lenne ha mellé kerülne be , akár más fajta pacek Toyota , ha nem is supra :D

UI: Toyota Supra fejlesztve lett , így valamilyen szinten ez az ötlet megvalósult!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.