Toyota Camry

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
DEVv4.png

Neved:
< NedaSimic >

Az észrevétel időpontja:
< Amióta bejött a Camry. >

Kép, videó, log:
< >

Részletes leírás:
< Sziasztok, szeretnék szemléltetni egy számomra erős problémát, ami a Camry-hez kapcsolódik.
Nekünk van egy ilyen autónk, elég rég óta, és a pontos megnevezése ennek a facelift-nek XV 70, nem V70, de ez csak másodlagos. Nem értem, miért kapható ez az autó dízellel? Soha nem volt belőle elérhető dízellel autó, ezt az autót a toyota a Lexus alá szánta, ez egy csendes, luxuslimuzin gyakorlatilag, ami nem mellesleg rettentően takarékosan is tud működni, ugyanis az EU-ban csak hybrid van belőle, kérdem én, miért van belőle dízel a szerveren? A toyota cca. 10 éve nem gyártja az autóit dízel motorral. Amerikában van belőle sima benzines, ami ugyanazt a 2.5-es sor4-es erőforrást használja mint amit hybridként, de még az USA-ban is nagyon ritka a sima benzines, plána a trd belőle, az már 3.5-es V6-os.
Szeretném megkérni a fejlesztőket, ha van rá mód, és szeretnénk megtartani az autók reálisságát, akkor ne legyen már belőle dízel, szerintem annyira illúzióromboló.
Másik észrevételem, hogy ennek az autónak egyébként hátul egy nagyon szép lámpája van, amit szerintem nem is lenne nehéz lemodellezni, és ezzel lényegesen jobban mutatna az autó. Az executive felszereltséghez van ez a lámpa RL, a nem exe-ken csak a felső sor világít, de szerintem sokkal szebb lenne így az autó a szerveren, elől a nappali menetfény egyébként szuper lett, nemtudom ez miért maradhatott ki. Hátsólámpa
Tényleg, semmi rosszindulat, de ne legyen ebből az autóból dízel, mikor megláttam hogy elmegy előttem egy és okádja a füstöt, hát, akkor döntöttem el hogy megírom ezt a topicot, lehet másnak nem szúrná a szemét, aki nem ismeri annyira a toyota-kat, de a camry az, amiből soha nem volt dízel amióta 30+éve van ez a modell. Köszi ha végigolvasod.
>

Egyéb megjegyzés:
< Szerk: Kérlek ne helyezd át, ez nem járműmoddal kapcsolatos ötlet, hanem komoly gond. :D Direkt ide nyitottam. >
 

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
425
547
LV karakter
BANNED
Luxus limuzintól igencsak messze áll. Szerintem nem kell kákán a csomót keresni, hogy mi van a való életben és mi van a játékban!
Ha meg ez komoly gondot jelent számodra, ott bajok vannak. (Bocs ha szívedre veszed!)
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Nem veszem én a szívemre, de a camry mindig is a legluxusabb terméke volt a toyotánal, mond, melyik toyotában van még elektromos mozgatható hátsó ülés, ülésszellőztetéssel, 4 zónás klíma, elektromos rolók, és még sorolhatnám.
És ez csak egy felvetés volt számomra, hogy rombolja az autó értékét ebből a dízel verzió.
 
  • Tetszik
Reactions: Mapollo95

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
425
547
LV karakter
BANNED
Nem veszem én a szívemre, de a camry mindig is a legluxusabb terméke volt a toyotánal, mond, melyik toyotában van még elektromos mozgatható hátsó ülés, ülésszellőztetéssel, 4 zónás klíma, elektromos rolók, és még sorolhatnám.
És ez csak egy felvetés volt számomra, hogy rombolja az autó értékét ebből a dízel verzió.
Nem mondom, mert Toyota számomra egy értéktelen Japán rozsdatemető, de ez csak az egyéni véleményem, szóval ne is menjünk bele, mert ízlések és pofonok és egyéni véleményem halmaza, sőt nem is nagyon ide tartozik, hogy bárkivel is szájkaratéba álljak azért mert elnéző a vélemény.
Tehát nekem mondhatod hogy "elektromos hátsó ülés" stb. Nem, nem vagyok otthon benne (legalábbis ennél a modellnél)
De ha már kiemelted a luxuslimuzint, ami eléggé globálisan értetendő és egy efféle gép minden csak nem luxuslimuzin, szószoros értelmében sem!
Lehet hogy a Japán piacon az, de ha nagyon utána néznék ennek, biztos találnék jobb típust, modellt. Kétlem, hogy ez lenne Japánok csúcserőműje.

Szerintem meg hótmindegy hogy a szerveren milyen motorral kapható, és hogy milyen üzemanyaggal megy!
Ez megint csak kákán a csomókeresés. Részemről lezártam a mondanivalóimat.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Marc és Suba

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 051
6 502
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
Japán luxus limuzinnak tartom én is, hisz valóban a Toyota csúcsa, ez részletkérdés.
Amiket leírtál, nem ezek fogják a világot összedönteni, apró eltérések valóélettől.
A hátsó lámpát nem értem, az meg van csinálva, az árnyalata kicsit eltér az általad csatolt képtől, de meg van csinálva szépen.
Mi a gond pontosan vele?
Szerintem nem kell kákán a csomót keresni, hogy mi van a való életben és mi van a játékban!
Ebben van az igazság...
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Japán luxus limuzinnak tartom én is, hisz valóban a Toyota csúcsa, ez részletkérdés.
Amiket leírtál, nem ezek fogják a világot összedönteni, apró eltérések valóélettől.
A hátsó lámpát nem értem, az meg van csinálva, az árnyalata kicsit eltér az általad csatolt képtől, de meg van csinálva szépen.
Mi a gond pontosan vele?

Ebben van az igazság...
Szia Körte, ha meg van csinálva a lámpa akkor nem szóltam, autókerben néztem, mert az istennek sem tudtam szerezni egyet.
Nem keresek csomót a kakán, csak ha már a realitásokon alapul a szerver akkor szerintem ez a legkevesebb ami beleférne hogy egy hybrid benzin autót nem adunk dízellel egy játékba, miközben a gyár évek óta leszokott a dízelről. De persze megértem a te álláspontodat is, egyébként szép mod lett.
 
  • Tetszik
Reactions: Körte