Toyota AE86 // Toyota GT86

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patak

Barangoló
Támogató
2019. 11. 01.
91
205
V4 karakter
🎌Ryo Fujiwara🎌
LV karakter
Billy Enderson
Sziasztok. Úgy gondolom, hogy a szerveren nagyon is lenne helye vagy a régebbi AE86-nak vagy az újabb GT86-nak.
Ha egy autót kellene mondani amire ki legyen cserélve akkor a Honda CRX-et javasolnám.
Magának az autónak rengeteg paintjob, variáns tuning lehetősége van hisz a felhasználása nagyon tág a mindennapokban.
Megjelenik az utcákon mint hétköznapi sportos coupe, megjelenik a modern driftben, rallye-ban valamint utcai úgynevezett touge runokon is elég elterjedt volt a Japán fiatalok körében a 90'-es években.




Esetleg még arra is gondoltam, hogy az alap autó a Toyota corolla ae86 trueno lenne és aztán mint PP-s tuning paintjob ként át lehetne alakítani GT86-ra (ami a modern utódja).
Talán 4 darab AE86 paintjob (pl.: Panda trueno, rocket bunny, egy ilyen felmatricázott "driftes" jelleg) és 4 darab GT86 paintjob (itt is pl.: Matricás "driftes" jelleg, Rocket bunny, stb...)

Variánsnak az AE86 két változatát is eltudnám képzelni ami a Trueno és a Levin. A Trueno kimondottan Japán piacra gyártott, a Levin pedig inkább Európai piacra gyártott darab.

Toyota-Sprinter-Trueno-GT-APEX-AE86-Hatchback-real.webp
Toyota-Corolla-Levin-3door-1600-GT-APEX-AE86-83.webp
 
Utoljára szerkesztve:

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Én is támogatom, viszont én szívesebben látnám az LV-n is bent lévő Subaru BRZ-t, szerintem menőbb úgy a GT86.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Castro és Patak

Patak

Barangoló
Támogató
2019. 11. 01.
91
205
V4 karakter
🎌Ryo Fujiwara🎌
LV karakter
Billy Enderson
Én is támogatom, viszont én szívesebben látnám az LV-n is bent lévő Subaru BRZ-t, szerintem menőbb úgy a GT86.
Hát ugye közel ugyanaz az autó a GT86 és a BRZ hisz a motort a Subaru csinálta az autó többi részét pedig a Toyota.
De én főként az AE86-ra helyeztem a hangsúlyt, a legszívesebben azt látnám a szerveren és a GT86 (BRZ) csak mint paintjob vagy variáns lenne.
Persze, ha csak egy LV-s BRZ-t kapnánk én annak is örülnék, de mégjobban örülnék a Toyotáknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Castro és Bugeye

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Jogos, nem nagyon szokott lenni Toyota MTA szervereken, így talán az lenne a jobb választás.
 
  • Tetszik
Reactions: Castro és Patak

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
361
925
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
Innen is megy a támogatás.
 
  • Imádom
Reactions: Patak

Patak

Barangoló
Támogató
2019. 11. 01.
91
205
V4 karakter
🎌Ryo Fujiwara🎌
LV karakter
Billy Enderson
Maradjon a japan fiatalok koreben, nem ertem miert is illene ide. Van eleg kocsi azokat is lehet elegge tuningolni
Az egy irl referencia volt, kicsit bemutattam az autót azoknak akik nem jártasak annyira benne. Ilyen autója nem csak Japán fiataloknak lehet.
Azért illene ide szerintem mert egy ikonikus és ritka autó, nem a hatszázadik 3-as, 5-ös BMW.
Valamint a Honda CRX alig van használva, nem egy populáris autó a szerveren és én annak a helyére simán eltudnám képzelni.
Egy autót pedig ha kényed, kedvedre tudsz alakítani a sok "tuning" lehetőségnek köszönhetően akkor sokkal közelebb tud állni a tulajához.
Az én meglátásom szerint nagyon is kellenek az ilyen ikonikus és ehhez hasonló autók a szerverre.
 

Ollie Blye

Újonc
2021. 02. 21.
1
3
21
V4 karakter
Ollie Blye
LV karakter
Ollie Blye
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Büntetésed: 30 büntetőpont. - Bencu
Támogatom!!
 
  • Imádom
Reactions: Patak

Swathed

Aktív fórumozó
2019. 10. 30.
271
625
V4 karakter
ivo.popa
GT86 valóban szép és nekem a való életben is tetszenek míg a mostani CRX-nek valami borzasztó a handlingje és kinézetre sem nyeri el sokak tetszését.(Mondjuk a forza PJ menő)
Személy szerint csak a GT86-ot tudom támogatni, amennyiben a szerverre bejönne ne csak modcsere legyen, hanem a handlingel is foglalkozzanak.
 
  • Imádom
Reactions: Patak
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.