Tour Las Venturas - Biciklis futam

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

1saac

Geráppá
Globális Moderátor
LV
2019. 12. 28.
166
318
21
Jesse telep
LV karakter
Isaac M Toledo
VÁLTOZÁS TÖRTÉNT A DÍJAZÁSSAL KAPCSOLATBAN!
bicofinal.png

Biciklis futamot szervez a Négy Sárkány - Kaszinó és Hotel! A célünk a Venturas-i lakosok egészségének és jólétének fenntartása. Egy kiváló alkalom arra, hogy együtt élvezze a friss levegőt barátaival, esetleg egy új, aktívabb életmódra váltson és a közeli kisboltba már ne kelljen beröffenteni a bömöst.
 
Utoljára szerkesztve:

1saac

Geráppá
Globális Moderátor
LV
2019. 12. 28.
166
318
21
Jesse telep
LV karakter
Isaac M Toledo
Általános információk
  • A futamra mindenkinek saját biciklit kell hozni. A szervezők nem biztosítanak cangát senkinek!​
  • A futam forgalmas úton történik ezért mindenkit kérünk arra, hogy fokozottan figyeljen a másikra és az autósokra is.​
  • Az rövidítések és az út levágás diszkvalifikációt von maga után, a futamot helikopterről fogjuk figyelni.​
Az útvonal a következő:
tlvmap.png


Mivel ez így magában kicsit kavaros lenne ezért a Parking Enforcement segítségének hála ilyen csodaszép táblák fogják segíteni a tájékozódást:
tabla.png

  • Az indulási pont és a célvonal ugyanaz, a kaszinó oldalán található kisutca. Itt célfotó is fog készülni az első helyezettről, amit a weboldalon majd megtalálhatnak.

A célvonal hasonlóan egyértelmű módon, táblákkal lesz majd jelezve:
cel.png


Bármiféle kérdésük merült fel, írjanak nekem e-mailt vagy keressenek a kaszinóban!
Jó felkészülést és kellemes sportolást kívánok!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.