Tony Vallelonga jelentkezési lapja

Lynxen

Újonc
2024. 07. 19.
2
0
V4 karakter
Tony Vallelonga

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 22 ~

Mi az Account ID-d?
~ 243852 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Nemrég kezdtem, olyan 2 hónapja vagyok érdekelt az RP-ben ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 6394 percem van, és kb 2 hete kezdtem a karakteremet ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 3-4 ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem volt frakcióm ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ A tutorial videón kívül nincs ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Jelenleg nincs más dolgom csak a gép előtt ülök, így az időm teljesen elosztatlan ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Mindhárommal rendelkezem ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Tony Vallelonga ~


Születési helye, ideje:
~1998 április 13, Firenze, Italy~


Édesanyja leánykori neve:
~ Amy Vallelonga ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Jefferson street 4 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi bizonyítvány ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Rendelkezem ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Gyerekkorom óta imádom az autókat, és rengeteget szereltem életem során ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ gyerekkorom óta én javítom a családi autót, haverok kocsiját, mindent az ismerősi körben én intéztem, szóval tapasztalatban nincs hiány ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Látott már olaszt nem megcsinálni a melót? Maga se, és én sem, innentől kezdve mindketten tudjuk hogy itt egyetlen jó választás van, az pedig a Vallelonga testvérek ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Tony Vallelonga Firenzében született, ahol gyermekkora óta rajongott az autókért. Már fiatalon szerelte a családi Fiatot, lenyűgözve mindenkit a tehetségével. Öccse, Benito Vallelonga, mindig ott volt mellette, gyakran segítve neki a műhelyben. Tony végül autószerelőként helyezkedett el egy helyi garázsban, ahol hamar híre ment a szakértelmének. Amikor Benito egy súlyos balesetet szenvedett, Tony mindent félretéve az öccse mellett maradt, segítve a felépülésében. Benito gyógyulása után együtt nyitottak egy saját autószerelő műhelyt, amely hamar Firenze egyik legjobbja lett. Tony híres volt arról, hogy bármilyen autót meg tud javítani, míg Benito az üzleti ügyeket intézte. A testvéri kötelékük és közös szenvedélyük az autók iránt még szorosabbá tette őket. A Vallelonga műhelyben sosem volt hiány munkaerőből, hiszen mindenki Tony kezei közé akarta vinni a járművét. Egy olasz maffiával összetűzésbe keveredvén kénytelen volt a testvérpár LS-be menekülni, és új életet kezdeni. ~