Elutasítva Tony Pocone - Kyle

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tonymontana69

Barangoló
2022. 07. 15.
114
68
23
Erdély.
V4 karakter
Tony Pocone
LV karakter
Serezha Francesco
V2 karakter
---
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Tony Pocone

A ban időpontja:
2022.08.23

A ban időtartama:
Örök.

Admin neve, aki bannolt:
Kyle

A ban oka:
Ház, és Garázs külön eladása 13.1 Millió dollár.

Amiért szeretnéd az unbant:
Igazából visssza szeretnék menni a szerverre, mivel már 2 éve bannolva vagyok lassan, azóta rengeteg minden tőrtént a szerveren, amit Én is szeretnék kipróbálni, mert tényleg 2 év alatt nagyon sokat fejlődött a szerver, és annyi ujdonság jött be , hogy ha kapok egy esélyt, mindent ki szeretnék próbálni. És nem voltam sosem büntetett előéletü a játékban, tehát igy is fog maradni mindig, ha sikerül ujra Rp zek a barátaimmal, és szórakozzunk újra még a tégi szép időkben.

Megjegyzés:
sajnos nem olvastam minden nap a szabályzatot, és bele estem abba a hibába, hogy nem néztem meg hogy változott e valami a szabályzatban, ezért nem is tudtam azt hogy nem szabad garázst , és házat külön eladni, mivel addig, mig nem kaptam a bannt én nem is tudtam hogy létezik ilyen szabályzat, KB 1-2 hónappal azelőtt hozták be mikor ki bannoltak, illetve természetesen semmi hátsó szándék nem volt bennem ezzel, ha szügséges, akkor a teljes **árat* a 13.1 Millió dollárt, oda adom a jogos tulajdonosnak, ha még játszik, vagy egy admin levonhatja tőllem azt a pénzt, mivel tényleg nem volt semmi átverés, csupán egy kis figyelmetlenség a részemről, amit 2 év alatt megtanúltam, és még mindig szeretnék felmenni a szerverre, szórakozni egy jót.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.