Tony Lorenz r. főtörzszászlós jelentései (07.15. - 07.21.)

Tyno

Aktív fórumozó
2022. 08. 21.
227
320
V4 karakter
tony_lorenz
jelentesek.png

Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás


ELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Tony Lorenz
Rendfokozat:
Főtörzszászlós []
Egység főkódja és egységszáma:
DELTA-00
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Selita Vidini r. Főtörzsőrmester [1050] | SIERRA-08
Jazeel Mills r. Törzsőrmester [1113] | BRAVO-4
Dominic Murphy r. Törzszászlós [1190] | BRAVO-4

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Shui Wang
mta-screen-2024-07-16-20-14-57.png

mta-screen-2024-07-16-20-15-07.png
mta-screen-2024-07-16-20-15-20.png
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
[ - ]
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024. július 16.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[80.1. §] Illegális tölténybirtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény
[82.3. §] Illegális fegyverbirtoklás - Egyéb fegyver
[85.2. §] Kábítószerbirtoklás - Nagy tétel (6-25 gramm / darab)
[113.2. §] Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben
[115. §] ATM Rablás
Az intézkedés részletes leírása:
2024. július 16-án végeztem járőrszolgálatot DELTA-00-ás egységazonosító alatt Easter Basin térségén, amikor egy, az Ocean Docks térségén elhelyezkedő bankautomata rongálásról adott jelzést. Számos egység indult el a helyszínre, többek közt én is. Shui W. volt az ATM rongálója, számos pénzkazettát is kivett belőle. Menekülés közben az ázsiai származású férfi több rendőrre is rálőtt, majd végül ő került mozgásképtelen állapotba Queen's mellett, egy ház tövében.

Erre a helyszínre riasztott engem két társam, mint szanitéc. Miután megérkeztem, alapos vizsgálat alá vetettem Shui W. sérüléseit; a két combját érte lövés, valamint a hasának oldalát súrolták a golyók, amiket az ellene fellépni próbáló rendvédelmi szervek lőttek ki. A vérzést csillapítani kezdtem, majd felületi fertőtlenítést követően kötést készítettem a sérüléseken. Az ellátás kezdetét megelőzően lefegyvereztem a férfit, továbbá bilincset helyeztem fel csuklójára. Miután végeztem, járművembe ültettem Shui W.-t, hogy Dillimore-ba szállítsam. A beszállítás alatt csatlakozott hozzám a BRAVO-4-es és SIERRA-08-as egység.

Megérkezésünket követően a dillimorei műtőbe segítettem, ahol elsőnek három darab röntgen felvételt készítettem a sérült végtagokról, valamint a hasról. A képek nem mutattak semmilyen idegen anyagot a férfi testében, szerencséjére a golyó áthatolt rajta, valamint súrolta őt, így csak a sebek összevarrására volt szükség, feltárásra nem. Elvégeztem a beavatkozást, majd a kihallgatóterembe kísértük a letartóztatott személyt.

A férfi kihallgatását én vezettem, ismertettem a saját és társaim nevét, rendfokozatát illetve jelvényszámát is. Bemutattam számára a jogait, amikkel rendelkezik, de egyikkel sem szeretett volna élni. Feltettünk számára pár kérdést, főképp a rablással kapcsolatban. Elmondása szerint egy külföldi bűnszervezet kényszerítette az autójukba, majd arra kötelezték, hogy fúrja meg a kiválasztott ATM-et. Kapott lőfegyvert, töltényt és kábítószert, majd így indultak meg csapatostól. Shui W. nem ismert senkit a közösségből, így kilétükről információval nem tudott számunkra szolgálni. Ismertettük vele az általa elkövetett bűncselekmények teljes megnevezését, a kiszabott szabadságvesztés idejét, a pénzbírság összegét, valamint a tényt, hogy a Büntető Törvénykönyv 113.2. és 115. §-a alapján óvadék letételére nem lesz jogosult. Kérdése nem volt, így a cellasor felé vettük az irányt. Útközben leadtuk a lefoglalt tárgyakat, valamint három darab fényképet készítettünk róla. A fényképek elkészültét követően rabosítottuk a férfit az egyetlen dillimorei cellában.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
300.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
TEC-9.png
9x19mm.png
Fuves-cigi.png
Penzkazetta.png

1 darab TEC-9 (47%)
154 darab 9x19mm
11 darab Füves cigi
5 darab Pénzkazetta
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):

image.png

image.png

image.png

image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
2.070.580$
Aláírás:
Tony Lorenz
lablec.png