Tony Lorenz r. főtörzszászlós jelentése (09.16. - 09.22.)

Tyno

Aktív fórumozó
2022. 08. 21.
262
396
V4 karakter
tony.lorenz
LV karakter
kane.bishop
jelentesek.png

Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás


ELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Tony Lorenz
Rendfokozat:
Főtörzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
DELTA-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Cieran Wells r. főtörzszászlós [1198]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Lucas S. West
mta-screen-2024-09-19-14-26-50.png

mta-screen-2024-09-19-14-27-12.png
mta-screen-2024-09-19-14-27-26.png
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes-Benz G-Class W463 | QHL-07
Körözést elrendelő neve:
Lazlow Collins
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024. szeptember 19.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[55.1. §] Kézifegyver Rendőr elöli menekülés - Járművel
[56. §] Rendőri utasítás megszegése
Az intézkedés részletes leírása:
2024. szeptember 19-én végeztem járőrszolgálatot DELTA-1-es egységazonosító alatt Cieran Wells főtörzszászlós társaságában Queen's térségén, amikor The Panopticon térségén egy traffipax jelzést küldött, ami szerint a QHL-07 forgalmi rendszámú Mercedes-Benz G-Class W463 típusú jármű, amelyet rendőr elöli menekülés és rendőri utasítás megszegése miatt köröztek, elhaladt előtte. A helyszín felé indultunk, miközben Foster Valley térségén szintúgy bemérte egy pénzügyőr által létesített traffipax a járművet. Itt már utolértük, felszólítást követően realizálva a tényt, hogy menekül, erősítést hívtunk. A jármű terepjáró mivoltaképp főképp a földes, vidéki utakat választotta, éppen ezért bejárta Whetstone és Flint County szinte teljes területét. Az üldözés végét egy kisebb baleset hozta el, nekiütközött egy kerítésnek, ahol körülvettük a járművet. Kiszálltak, magukat feladták a benne ülők, mi azonnal sokkolót alkalmaztunk ellenük. Odaléptem L. S. West mellé, akit őrizetbe vettem, ruházatát és járművének csomagtartóját átvizsgáltam, de abban semmi oda nem illőt nem találtam. Járművünkbe ültettük és a dillimorei kirendeltség felé vettük az irányt az előállítás céljából.

Megérkezésünket követően bekísértük a férfit a kihallgatóterembe, ahol mindenek előtt bemutatkozással majd pedig jogismertetéssel indítottunk. Elmondtuk vezetéknevünk, rendfokozatunk, továbbá jelvényszámunkat is. Jogait megértette, azokkal élni nem kívánt. Tájékoztattuk, hogy körözés alapján szerettünk volna ellene eljárni, amikor ő menekülőre fogta. Tisztában volt azzal, hogy ezzel hibát követett el, nem is firtatta bűnösségét. A körözés még folyó év július hónapjában került ki, így annak körülményeire már nem emlékezett, információt nem tudott számunkra róla szolgáltatni. Ismertettük vele az ellene felhozott vádak teljes megnevezését, azok rövidítését, a kiszabott szabadságvesztés idejét, a pénzbírság összegét, valamint a tényt, hogy óvadék letételére lesz lehetősége. Ez az összeg hozzávetőlegesen 300.000 dollár volt, a 98.800 dolláros pénzbírságának háromszoros értéke. Kérdése nem volt, így a cellasor felé vettük az irányt. Fényképek készültek róla, majd pedig rabosítottuk a kiszabott 135 nap erejére.

Mivel a férfi nem rendelkezett vezetői engedéllyel, annak bevonására nem volt szükség.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
98.800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
135 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
[ - ]
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
[ - ]
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
0$
Aláírás:
Tony Lorenz
lablec.png
 

Fede

meghalok egy szavadért
SzerverAdmin
v4
2019. 07. 29.
1 739
4 498
V4 karakter
Greta Held
Szép munka.
 
  • Tetszik
Reactions: Tyno