Tony Lorenz r. főtörzszászlós jelentése (08.19. - 08.25.)

Tyno

Aktív fórumozó
2022. 08. 21.
252
371
V4 karakter
tony.lorenz
LV karakter
kane.bishop
jelentesek.png

Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás


ELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Tony Lorenz
Rendfokozat:
Főtörzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
DELTA-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
[ - ]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Shaquan Brooks
mta-screen-2024-08-23-19-40-31.png

mta-screen-2024-08-23-19-40-59.png
mta-screen-2024-08-23-19-41-15.png
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Sanchez | GGN-56
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024. augusztus 23.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[80.1. §] Illegális tölténybirtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény
[82.2. §] Illegális fegyverbirtoklás - Engedélyköteles fegyverek
[113.2. §] Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben
Az intézkedés részletes leírása:
2024. augusztus 23-án végeztem járőrszolgálatot DELTA-1-es egységazonosító alatt Market térségén, amikor a GGN-56 forgalmi rendszámú Sanchez áthaladt a kórház utcájában lévő STOP táblán megállás nélkül. Erre felfigyeltem, a motor után mentem és intézkedés alá próbáltam vonni. Több közlekedési szabályt is megszegett közlekedése során a STOP táblán túl, majd végül a SeeCity Közlekedési Központ központja mellett sikerült felszólítanom, ahol félre is állt.

Rádiózást követően kiszálltam és megkezdtem az intézkedést. Bemutatkoztam, elkértem az iratait, majd a nevét ellenőriztem az adatbázisban. A priusza teljesen tiszta, bejegyzésektől mentes volt. Leszállítottam a férfit a motorról, a csomagtérbe néztem bele, ahol a kötelező felszerelés hiányát véltem felfedezni. Felhívtam a férfi figyelmét, hogy pótolja a kötszert, valamint az eü. dobozt. Ezt követően megkértem, hogy emelje fel a kezét, hisz a fokozott ellenőrzés kapcsán át szeretném nézni a ruházatát. A férfi próbált kibújni ez alól, én itt ekkor már gyanakodtam, hogy zsebei mélyén valami lapul. Gyanúm beigazolódott, a férfi fegyvert rántott és lövést adott le rám, tévesen. Lesokkoltam Shaquan B.-t, majd őrizetbe vettem. A letartóztatást követően a járművembe ültettem és a Los Santos-i kapitányságra indultam előállítás céljából.

Megérkezésünket követően a kihallgatóterembe kísértem a férfit, ahol elsőnek bemutatkozással kezdtem; ismertettem nevem, rendfokozatom, jelvényszámom. Jogait prezentáltam, azokkal nem kívánt élni. Kérdésekkel folytatódott a faggatózás, arról próbáltam információt szerezni, hogy miért akart engem lelőni, amire a válasz egyszerű volt; így próbált meg a büntetése alól kibújni, sikertelenül. A fegyverét, valamint a lőszert egy mexikói férfi adta neki, aki azóta már elmenekült az országból, így hozzá sem tudott elérhetőséget adni. A kihallgatás ideje alatt mindvégig fenyegetett, azt hajtogatta, hogy ezt a letartóztatást én még meg fogom bánni. Nem húztuk egymás idejét, közöltem vele, hogy milyen büntetésre számíthat, valamint azt is, hogy óvadék letételére nem lesz lehetősége. Nem volt kérdése, így elindultunk a cellasor felé. Útközben leadtam a fegyverét és a lőszereket, valamint képeket készítettem róla. Miután elkészültem ezekkel, rabosítottam a férfit.


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
300.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
285 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Colt-45.png
45-ACP.png

1 darab Colt 45 (67%)
35 darab .45 ACP
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):

image.png

image.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
27.640$
Aláírás:
Tony Lorenz
lablec.png