Tony Lorenz r. Főtörzszászlós jelentése [06.17. - 06.23.]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tyno

Aktív fórumozó
2022. 08. 21.
259
387
V4 karakter
tony.lorenz
LV karakter
kane.bishop
jelentesek.png

Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás


ELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Tony Lorenz
Rendfokozat:
Főtörzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
DELTA-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Drake Barnes r. Hadnagy [620]
Evan Richardson r. Főtörzszászlós [1008]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Kahlil Hawthorne
mta-screen-2024-06-20-19-36-40.png

mta-screen-2024-06-20-19-36-56.png
mta-screen-2024-06-20-19-37-24.png
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes-Benz G-Class W463 | NINETEEN
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.20.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
[55.1 §] Rendőr elöli menekülés - Járművel
[56 §] Rendőri utasítás megszegése
[80.2 §] Illegális tölténybirtoklás - Egyéb töltény
[82.3 §] Illegális fegyverbirtoklás - Egyéb fegyver
[113.2 §] Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben
Az intézkedés részletes leírása:
2024. június 20-án, a kora esti órákban végeztem járőrszolgálatot DELTA-00-ás egységazonosító alatt, amikor egy üldözés ütötte fel a fejét Red County térségén. Elindultam a környék felé, ahol egy baleset miatt egyhamar átvettem az üldözésben résztvevő első egység szerepét. Bejártuk Red és Flint County-t is, áthajtottunk San Fierro dombjain, végül az autópályán kötöttünk ki, ami az északi határhoz vezet. Az autó az egész üldözés alatt furán közlekedett, kacskaringózott, be nem fejezett kanyarodásokba kezdett bele. Az autópálya végén lett pont emiatt vége a hajszának, a manőverük miatt ütközött nekik egy egység, ami miatt egy fának csapódtak. A két fő elkövető ekkor kiszállt, fegyvert rántott és lőni kezdett a rendőrökre. A nőt, az utast likvidálták, de a férfit csak mozgásképtelenné tették. A Terrorelhárítási Központ szanitéce elvégezte rajta a szükséges prehospitális ellátási folyamatokat majd később az Országos Mentőszolgálat munkatársa érkezett kórházba szállítás miatt. A műtét gyorsan lezajlott, onnan a kapitányságra indultunk előállítás céljából.

Megérkezésünket követően bekísértük a férfit a kihallgatóterembe, majd bemutatkozással kezdtünk. Ismertettem a saját és társaim nevét, rendfokozatát és jelvényszámát. Ezután következett a jogainak prezentálása, amiket megértett, továbbá élni sem kívánt velük. Nem lehetett belőle sokat kihúzni, úgy gondolta hogy csak feleslegesen húzzuk az idejét. Egyedül abban az esetben lett volna hajlandó kommunikálni, hogyha kap enyhítést. Dacára, hogy életellenes bűncselekményt követett el, ezt nem tehettem meg. Közöltem vele az általa elkövetett bűncselekmények teljes nevének listáját, rövidítését, a kiszabott szabadságvesztés idejét, a pénzbírság összegét, valamint hogy óvadék letételére nem lesz lehetősége. Ezeket megértett és a cellasor felé indultunk. Útközben leadtuk a lefoglalt tárgyakat majd három darab fotót készítettünk róla. Ezt követően rabosítottuk a férfit a 300 nap erejére.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
300.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
AK-47.png
7-62x39mm.png
Vezetoi-engedely.png

1 darab Vezetői engedély
1 darab AK-47 (56%)
16 darab 7.62x39mm
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):

image.png

image.png

mta-screen-2023-12-24-19-36-52.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
31.674$
Aláírás:
Tony Lorenz
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Menő
  • Fire
Reactions: Reece és Lac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.