Tommy Engstrom ---- Akii

Tommy.

Újonc
2024. 10. 06.
1
7
V4 karakter
Tommy Engstrom
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Tommy Engstrom


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Akii


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Fent voltam a szerveren, telefonon beszéltem Elton-al (frakció társam) hogy fegyvert fogtak rá és hogy tudnék e menni neki segíteni mert nincs nála fegyver. Aki rátartotta a fegyvert az elindult a kocsijával és ott hagyta Elton-t pont oda értem és láttam hogy visszaszállt a kocsiba, elkezdtem követni és neki ment egy stoptáblának (nagyon rossz állapotba volt már a kocsija), kiugrott a kocsijából és egy Colt-al a kezében kezdett el szaladni. Elbújt egy fa mögött én kiszálltam és mentem utána, animba lőttem, a srác elkezdett rádiózni a társainak miközben tartottam rá a fegyvert ezért Elton megpróbálta elvenni tőle a fegyvert de nem válaszolt a /do-ra hanem tovább írogatott rádión. Elton elakarta tőle venni a fegyvert hogy ha nem tudnánk elmenni és ide érnének a társai megtudja magát védeni. Percy Banks volt a srác neve aki több szabálysértést is elkövetett. Elton hívta az admint miután nem válaszolt a /do-ra és adminügy lett a dologból, ezzel semmi gondom nem is lett volna. A srác kapott 2hét bant de amire nem számítottam hogy kapok 150perc NONRP-ért jailt amit az admin azzal indokolt hogy egy koccanás miatt nem lövöldözhetek. Semmi közöm nem volt a koccanáshoz, nem is tudtam róla azért voltam ott mert Elton oda hívott hogy fegyvert fogtak rá. Nem értek egyet az admin döntésével mivel írtam neki chaten is hogy azért lőttem rá mert Elton-ra fegyvert tartott/fegyverrel szállt ki/rá is lőtt Elton kocsijára. Azzal sem értek egyet hogy én a koccanás miatti lövöldözésért NON RP-t kapok (ami én szerintem nem volt az) de a srác pedig koccanás miatt lövöldözött amiért nem lett külön szankcionálva+ az adminügy alatt funolt ( olyanokat írogatott hogy lődd el tesóm, bunyós pityu az apám stb stb )


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Köszönöm előre is a bírálatot, remélem most ezúttal megtudjuk beszélni nem elsietve aprólékosan. További szép napot/estét!