Tommy Colon jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

T4kk0

Újonc
2019. 09. 21.
3
0
V4 karakter
James Antonov
LV karakter
Tommy Colon
V2 karakter
Tommy Ribeiro
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Tommy Colon >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1991.06.28. >

Édesanyja lánykori neve:
< Maria Johnson >

Jelenlegi lakcíme:
< Nincs állandó lakcímem, motelben élek jelenleg. >

Hány éve él a városban?:
< Születésem óta >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Biztos pontokat szeretnék kialakítani az életemben, és erre kezdő lépésként a legalkalmasabbnak a szerelői tevékenységet tartom, mert állandó munkával szolgál, illetve az információim alapján versenyképes fizetést ajánl. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Rendkívül gyorsan tudok tanulni, remek a munkamorálom, a kommunikációs készségeimet megfelelőnek tartom az ügyfelekkel való kapcsolatfelvételére illetve -tartására, továbbá a munkatársakkal való kommunikációban is fontos szerepet játszik ez a képességem. Remekül tudok csapatban dolgozni, nem okoz gondot az utasítások pontos követése, illetve a brigád irányítással sincsenek problémáim. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Hivatalos keretek között sosem dolgoztam autószerelőként, de fiatalabb koromban sokat bütyköltem az autómat, és jelenleg is gyakran magam javítom ki a problémákat az aktuális gépjárművemen. >

Előző munkahelye(i):
< Postai kézbesítő >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Tommy Colon >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 504. >

Eddigi frakcióid:
< Nincs. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Pontosan már én sem tudom, de még a SA:MP-os korszakban kezdtem el, olyan 6-7 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mióta RP-zek sosem voltam még szerelő frakcióban, ezért szeretném magam itt is kipróbálni, továbbá a pénz is fontos szerepet játszik a döntésében, mint SZINTE a legtöbb szerelőnek. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Amit IC résznél írtam az nagyrészt vonatkozik rám IRL is. Nem okoz gondot a kommunikáció, a barátkozás az elég könnyedén megy, és a barátaim szerint vicces is vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Egyszer sem
https://imgur.com/a/C7wW1O6 >


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem
https://imgur.com/a/C7wW1O6 >


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/C7wW1O6 >

Voltál-e már szerelő?:
< Eddig még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 19 éves múltam. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2 napja. >

Használsz-e TS3-at?:
< Rendszeresen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Rendszeresen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap 2-3 óra, hétvégén akár 5-6 is, de minden második hétvégén nem vagyok itthon javarészt. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Második lehetőséget. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Vécsi Richárdnak hívnak, Putnokon élek édesanyámmal, ami egyébként a híres-neves, már-már csodálatosnak mondható Ózdtól 20 kilométerre van. Jelenleg logisztikát tanulok, amiből jövőre szeretnék tovább menni logisztikai-mérnök szakra de jelenleg a nyelvvizsga a célom, illetve emeltet vizsga ker. marketing tantárgyból. Szabadidőmben nagyrészt a barátnőmmel vagyok, vagy játszok és néha-néha haverokkal kocsikázni járok, vagy valamilyen bulit hozunk össze. Jelenleg az iskola miatt mindennap 4-5 körül érek haza, gép elé körülbelül 7-8 óra között ülök és olyan 11-éjfélig szoktam játszani. Láncdohányos vagyok szóval 1-2 óránként egy 10 perces szüntet ebbe a játszásba mindig bele kell iktatnom különben megesz az ideg. Rólam nagy vonalakban ennyit érdemes tudni, remélem ez elég információval szolgált, illetve azt is, hogy nem toltam túl. >
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
Kevés perced van de a lap nem rossz. Tudlak Támogatni.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.09.26. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.