Tommy Clark Visszajelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

T0M1KA42

Újonc
2021. 08. 19.
14
6
V4 karakter
Tommy Clark

logo3-2.png


A visszajelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Családnév:Clark, Utónév:Tommy
- Születési neve: Tommy Clark.
- Születési helye, év, hónap, nap: A Los Santos-i kórházban születtem1979 Július harmincadikai napján.
- Anyja neve: Édesanyám neve Michelle Johnes.
- Személyi igazolvány száma: Személyi igazolvány azonosítóm:265788VS.
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): A telefonszám: +38-76-830-5883, e-mail címmel nem rendelkezem..
- Családi állapota: Nőtlen, élettárssal nem rendelkezem.
- Lakóhelye: Egy ismerősömmel albérletben Los Santos városában.

- Miért szeretne visszajelentkezni? Mióta nem vagyok a frakció tagja lassan 3 éve, azóta a SeeMTA-t is hanyagoltam. Úgy gondoltam visszatérek, a V4-et kipróbálom. Arra a következtetésre jutottam, hogy megérhet egy próbát a visszajelentkezés, mivel a frakcióból való eltávolításom óta viszonylag sok idő eltel. Azóta "felnőttem", ez alatt gondolok arra , hogy betöltöttem a 18. életévemet (hamarosan jön a 19.), több önismerettel rendelkezem, ez által nem történhet meg újra egy olyan, mint amikor a frakció tagja voltam.
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más visszajelentkezni kívánó álláskereső? Őszintén, a véleményem szerint ugyanannyi értéket képviselek, mint a többi visszajelentkezni vágyó.
A visszajelentkezés OOC része

- Milyen néven és mikor voltál a frakció tagja időben? Tommy Clark, 2021.08.26-tól 2021.08.28-ig
- Jelenleg játszott percek száma? Jelenleg 16049 játszott percem van.
- Mi volt a legnagyobb beosztás amiben voltál a bentléted alatt? Próbaidős gyakornok voltam.
- Miért léptél ki/kerültél eltávolításra régen a frakcióból? MG-PK miatt. Az MG-t és, a PK-t is csak a saját éretlenségem, illetve a saját kisgyerekes viselkedésem miatt kaptam.
- Napi/heti hány percet tudsz a frakcióra szánni?: Napi kb. 120-180 percet. Heti kb. 600 percet.
- AccountID?: Fiókom azonosítója:214104.
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (kép): A SeeMTA User Control Panel szerint nem: .
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Bari

Piszke69

Pletykafészek
2019. 01. 10.
875
1 426
22
V4 karakter
Mason Byers
logo3-2.png

Jelentkezési lap: Bírálat
Tisztelt jelentkező!
Ez úton közöljük önnel, hogy a jelentkezési lapját a vezetőség elolvasta és döntést hozott róla, mely értelmében a jelentkezési lapját ELUTASÍTOTTUK.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.