Tommy Clark Őrmester Jelentései [ 07.01 - 07.07]

T0M1KA42

Újonc
2021. 08. 19.
17
6
V4 karakter
Tommy Clark
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Tommy Clark
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-103
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Tessa Payne Főtörzsőrmester
Caseri Lopez Őrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Agostino Marino
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Passat B6 - QBK-85
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.01.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB)
54 § Hatóság félrevezetése (HF)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőröztünk az egységemmel, jeleztünk az elöttünk haladó gépjárműnek, hogy felszólítjuk hogy álljon félre, állítsa le a motort, és maradjon a gépjárműben. Erre nem reagált az illető, és tovább haladt az úton. Jeleztünk neki másodjára is, tovább ment szabálytalanul az úton. Végül magától leparkolt egy parkolóban. Az úr össze-vissza beszélt, hogy neki sürgősen kórházba kell mennie, ő szomjas, hasmenése van. Átkutattam az úr ruházatát, és találtam egy M14 tokot. Elkoboztam az illegális tárgyat, és bevittük a Tierra kirendeltségbe kihallgatni.
Ismertettük a jogait, és megkezdtük a kihallgatást. Elmondása alapján ezt a tárgyat fémdetektorozás során találta egy ládában, játszotta a hülyét, hogy ő azt hitte valami antik szerszám. Végül bevittük a cellába, és leadtam az illegális tárgyat.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$124,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
190 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Tok (M14)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$5,000

Aláírás:
Tommy Clark
lablec.png
 

T0M1KA42

Újonc
2021. 08. 19.
17
6
V4 karakter
Tommy Clark
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Tommy Clark
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-230
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Caseri Lopez Őrmester
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Aiden Palmer
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Seat Leon Mk1 - AADJ03
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.02.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB)
Az intézkedés részletes leírása:
Az A-230-as egységgel járőröztünk Flint County és Red County között. Éppen mentünk át a határon, amikor felfigyeltünk egy gépjárműre, ami gyanúsan félreállt, amikor meglátott minket. Félreálltunk, megnéztük merre megy. Nem felénk folytatta az útját, hanem lekanyarodott jobbra. Úgy gondoltuk, hogy valamit rejteget a jármű tulajdonosa. Utána mentünk, felszólítottuk, hogy álljon félre. Félreállítottuk, majd megközelítettem a gépjárművét. Bemutatkoztam, elmondtam, hogy miért állítottuk meg. Elkértem az okmányait, és a forgalmi lassan egy éve lejárt. Belenéztem a csomagtérbe, és a gyanúnk beigazolódott, volt a csomagtérben egy Tár. Illetve a kötelező felszerelés sem volt nála. Közöltem a gépjármű tulajdonosával, hogy a lejárt forgalmi, nincs meg a közelező felszerelés, és egy illegális alkatrész volt a csomagtérben. Erre az volt a válasza, hogy egy kukában találta. Ezt nem hittem el, adtam neki egy csekket, és bevittük a főkapitányságra kihallgatni. A kihallgatás során az volt a válasza arra, hogy honnan van az illegális alkatrész, hogy pontosan nem tudja. Aztán azt a választ adta, hogy lehet, hogy detektorozás közben találta. Ekkor kérdőre vontam, mert azt mondta nekem az igazoltatás során, hogy egy kukában találta. Erre az volt a válasza, hogy tényleg nem tudja hogy került az illegális alkatrész a csomagtérbe. Ilyenkor nem kérdeztük tovább azt, hogy honnan van az az alkatrész, mert úgy véltük, hogy nem tudunk egy normális választ kiszedni belőle. Ezek után bevittük a börtönbe.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$36,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Tár (Colt-45, Glock-17)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$5,000

Aláírás:
Tommy Clark
lablec.png
 

T0M1KA42

Újonc
2021. 08. 19.
17
6
V4 karakter
Tommy Clark
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Tommy Clark
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-210
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Suarez Filipe Őrmester
Pablo D Xavier Zászlós

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Scrapa Lorenzo
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Seat Leon Mk1 - W-TAXI15
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.07.04.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
62.2 § Testi sértés - Súlyos (8 napon túl gyógyuló sérülés) (TSS)
Az intézkedés részletes leírása:
Járőröztünk az A-210-es egységgel. Az egység tagja volt Pablo D Xavier Zászlós és Suarez Filipe őrmester. Ha jól emlékszem a Blueberry Achres területén lévő benzinkúton találtunk 2 súlyosan megvert személy. Az egyiknek eltört a láb, a másiknak véraláfutásai voltak. Éppen a mentősök látták el őket. Kikérdeztük, hogy mi történt. Az elmondottak alapján egy fekete férfi oda ment hozzájuk, megverte őket, és elhajtott a helyszínről egy Skoda Octavia típusú gépjárművel.
Megpróbáltuk megkeresni, de a közelben nem találtuk. Ezek után folytattuk a járőrözést, és pont velünk szembe jött az a gépjárű amiről meséltek az áldozatok. Félre állítottuk az illetőt, és mondtuk neki, hogy bevisszük kihallgatni. Be lett rakva a szolgálati járműbe, és elmentük a Dillimore kirendeltségre. Beértünk a kihallgatóterembe, és elkezdtük a kihallgatást. Kérdeztük az illetőt, hogy ismeri e a jogait. Az úr ismerte, és nem is szeretett volna élni a jogaival. A kihallgatás során az úr elmondta az ő felét a történéseknek. Ő azt állította, hogy önvédelem volt az egész, és hogy nem tett semmi rosszat, viszont súlyos testisértés lett az önvédelemből. Az úr csak ezt ismételgette, hogy önvédelem volt az egész. A kihallgatás során készült egy mugshot az úrról, ezek után beraktuk a cellába. A játékos LVL 2 volt, szóval nem szabtunk ki pénzbírságot.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$1
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
36 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Tommy Clark
lablec.png