Tommen #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

laufer74

Újonc
2022. 11. 03.
72
130
V4 karakter
John B Bonelli
V2 karakter
John B Bonelli
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
John B Bonelli

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Balage már ts-en mondta, ha jobb kezet használunk, az tilos, és bugg kihasználás ez az egyik fele. Másik fele, küldtem a klippet, fal mögött álltam, C.J pedig szembe velem, és fal mögött eltudott lőni. De te ezt fél vállról veszed, és cseppet sem izgat, és az a válaszod rá, hogy a felesleges pm-et hanyagoljuk. Akkor minek van egy admin, ha nem lehet neki szólni? Ez sem az első eset, hogy ezt csinálod, és már kezd részemről unalmassá válni a dolog. Nekem az a fő célpontom, hogy a szerveren normálisan lehessen játszani, de szerintem mindenki másnak is, akik esetleges problémákat észlelnek, és jelentik. (Ha esetleg nem fórumon, de adminnak előtte szólnak, mert adódóan előfordult velük olyan esetben, amikor éppenséggel nem annyira kellemes, mert elmegyek egy nap 3 atm-et, nem akarom magam ellövetni falon át). Mert annyira élvezhetetlen lesz így az atm, hogy inkább hanyagolja mindenki. A jobb kezes script meg semmit nem ér, mert nem is jó. De a kérésedre nyilván írok egy topicot róla, hogy mindenki tudja. De már jelezve lett, de lényegtelen.

Bizonyítékok:

Beszélgetés: https://pastebin.com/gwtE1Vjw

Megjegyzés:
Szerintem abszolút nem felesleges pm volt, de ha neked nincs időd a játékosokra, vagy épp energiád, sem kedved, az a te egyéni szoc problémád.
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Cső!

Kezdeném azzal, hogy szerintem gusztustalan stílust képviseltél PM-ben. Leírtam neked, hogy nem lőtt el. Ha ellőtt volna, akkor levitte volna az armorod/HP-dat. Pont ez a jobbkéz script lényege, hogy bár a hitet beregisztrálja, nem lesz károd belőle, mert nem viszi le a statjaidat.

A jobb kezes script meg semmit nem ér, mert nem is jó.
Pedig de.

A panaszod 3/4-e lényegében itt is csak személyeskedés, felesleges megjegyzés, hasonlóan, mint PM-ben, pedig leírtam mit tudsz tenni.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok, a jobbkéz-bug kihasználás elleni scriptnek pontosan az a lényege, hogy -bár tud lőni az illető- az ilyen pozícióból küldött lövedékek nem sebeznek senkit sem. Itt is láthattuk, hogy ez a script úgy működik, ahogy annak kell. Ezen kívül nem véltem felfedezni kifogásolható dolgot a logokban, csak a te részedről.
[2023-02-11 15:12:51] [Output] : [Küldött PM]: Tommen (1): Ott van a topic amit írtak irishre... Láthatod benne pedig. :D
[2023-02-11 15:13:02] [Output] : [Küldött PM]: Tommen (1): Nem is 1 klippet.
[2023-02-11 15:13:07] [Output] : [Segítség] Admin[5] Tommen: Az szerintem nem "gondok/bugok/hibák".
[2023-02-11 15:13:23] [Output] : [Küldött PM]: Tommen (1): Ha oda írom se lesz javítva. Ahogy az öléskori droppok se, m1 köszi csőcső
Ha nem jelzel egy hibát (az arra megfelelő fórum topicban SEM), akkor hogyan várod, hogy kijaívtsák? Eddig személy szerint csak olyan bizonyítékokat és panaszokat kaptam erre a scriptre, amik pontosan azt bizonyítják, hogy JÓL működik és nem kapnak HP csökkenést. Ha lesz konkrét videó vagy egyéb bizonyíték arra, hogy jobbkéz pozícióból kilőtt lövedék miatt ment le a HP-d, akkor küldd el az arra megfelelő fórum topicba a videót és DREFT rá fog nézni - Adott esetben javítja.

A panasz helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.