Tomislav Radnic Panasza Bodzára

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Tomislav Radnic >

Panaszolt fél admin neve:
< Bodza >

Panasz pontos megfogalmazása:

< Taxis vagyok nem fizették ki az órát két lvl1 -es szintű srác hívtam bodzát amire válasza az volt jön oda gettelt ,leírtam a srácok id-ét majd utána elment majd 5 percre rá semmi élet jel majd ki duty-zik és le lép a szerverről , ts-en rá írtam hogy most lesz valami erre onnan is lelépett. Utána írtam Marceenak és jelezte szól neki és nem jelentkezett. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.pl/view/44fbcc17 (napi Logom) >

Megjegyzés:
< . >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: AttilaYT

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Sziasztok sziasztok, a játékostol nem kaptam normális választ illetve elpörgött a pm-ed, próbáltam visszakeresni viszont nem jártam sikerrel, ha ennyire fontos neked az a pénz akkor kifizetem önkasszábol.
 

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
Tehát ha én le lövök valakit ok nélkül ,de rám érkezik egy panasz és oda gettelsz hozzám én nem adok választ neked akkor mehetek tovább és a srác aki panaszt tett nem adsz neki semmi érdemi választ és ki is lépsz ?
 
  • Vicces
Reactions: Esli

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Neked azért nem adtam választ mivel elpörgött a consoleban a PM-ed és a log ismét nem ment nállam, illetve annyit szeretnék kérdezni hogy a taxisnak nem bezárva kellene az ajtókat tartani a fizetésig, hogy ne történjen ilyen probléma?
 
  • Tetszik
Reactions: AttilaYT

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
én vagyok a hibás mert nyitva hagyom a kocsit ? ugye tudod amit csináltak az NonRp-nek minősül és nem jól végezted el az admin munkádat.
 
  • Vicces
Reactions: Esli

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Egy szóval nem írtam hogy te vagy a hibás, csak kérdeztem hogy miért nem volt bezárva a jármű ajtaja, illetve pontosan tudom hogy az amit a játékosok követtek el NonRP-nek minősül viszont próbáltam megbeszélni velük csak nem kaptam értelmes választ, majd mentem volna hozzád vissza hogy elmondjam a tényeket viszont elpörgött a pm-ed ezáltal nem tudtam mit tenni.
 
  • Tetszik
Reactions: AttilaYT

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
van olyan hogy Scoreboard amit a Tab megnyomásával tudod elő hozni és meg keresed a nevem és ott kidobja az id-m és hozzám gettelsz ennyi lett volna vagy csak egy pm-et dobsz , a másik ha csinálok egy súlyos szereptévesztést és oda gettelsz hogy még is mi volt ez és nem adok érdemi választ akkor elengedsz ?
 
  • Vicces
Reactions: Kojo és capovagyok

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Pm érkeztével az ID alapján válaszolok illetve és elég sok pm érkezett ezáltal nem tudtam megjegyezni minden egyes játékos nevét/idjét, ezesetben nem egy súlyos szereptévesztés történt hanem egy NonRP, nem tudom hlgy írtál-e másik PM-et a taxis dologgal kapcsolatban, de tudtommal nem, ts-en meg elég sok üzenetet kapok ezáltal nem tudok mindig mindnekinek választ adni.
 
  • Tetszik
Reactions: AttilaYT

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
bodza teszem fel ha érkezik egy panasz rám mert pl:taxisként megöltem egy utast mert úgy tartotta kedvem ,te oda jösz és számon kérsz de nem adok érdemi választ akkor el engedsz ?
 

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Nem engedlek el, játékossal se tettem ezt, elmondtam neki hogy köteles kifizetni a taxi utat, mondom ha ennyire fontos neked az a pénz akkor kifizetem.
 
  • Tetszik
Reactions: AttilaYT

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
nem a pénz volt a fontos ha nem a jelentés ami így elúszott és ami a másik ha nem fizetem ki a taxit az olyan mint ha nem venném el a csekket amit ad a rendőrség (non-rp) és az hogy én panaszoltam és semmibe vetted az ügyet és az admin arra van hogy rendet tartson de te rendetlenséget hagytál.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK jogos!
@Bodza nem megfelelően intézte az ügyet ezt el is ismerte itt is meg nekem is.

Bodza mínuszban részesítelek!
 
  • Tetszik
Reactions: Bone
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.