Tomislav Radnic jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok Márknak hívnak 18 éves vagyok Cegléden lakom. Építői iparban dolgozom mint gépkezelő ,feladataim :Anyag depózás ,gödör készítése méretre , csatorna nyomvonalainak kiszedése,alapásás,árokásás,tereprendezés, terület előkészítés stb. Szabadidőmben a V2-őn játszom nagyon sokat ,másik kedvenc szabadidőm a sport(labdarúgás) sajnos csak hobbi szinten haverokkal ,mivel volt egy komolyabb térd sérülésem ami igen csak befolyásolta hogy igazolt szinten űzzem ezt a szenvedélyt .Így csak NB1-es mérkőzésekre járok ki. Kitérve a szerverre ,2018-tól elég sokszor láttam Youtube-on ezt az rp játékot de eleinte nem igen izgatott ,de szívesen meg lestem a videókat és Február 9.-én egy videó alapján elhatároztam magam és kipróbálom ami a mai napig szenvedélyem lett .Nagyon örülök hogy kipróbáltam a játékot mert nagyon sok barátot tudtam ezzel szerezni és sok jó emléket is egyaránt . Sajnos a kezdésemre vissza nézni nem igen szeretek mert buta fejjel nem olvastam el a szabályzatot és úgy kezdtem el játszani és eléggé sok alapvető szabály sértést is csináltam ,de szerencsére így hogy a saját bőrömön tapasztaltam ezeket a szabály sértéseket egyaránt meg is tanultam mit szabad és mit nem szabad.

Mióta játszol a szerveren?

2020.Február 09.

Eddigi elért dolgok:

-69897 játszott percem
-Sok barát .
-rengetek jó élmény.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segíteni a játék társaimnak ha valamiben elakadnak ,mivel voltam én is kezdő és elég sok dolgot nem tudtam hogyan kell csinálni, vagy mitévő legyek egy-két szituációban és egyaránt ezzel az adminoknak segíteni a munkájukat . Most ha vissza gondolok a kezdő korszakomra eléggé jól esett volna ha tudott volna nekem valaki segíteni és nagyon jól esik nekem ha tudok segíteni valakin aki segítségre szorul.

Miért téged válasszunk?

Szerintem képes lennék betölteni ezt a pozíciót és nem hinném hogy lenne velem probléma ,kedves segítőkész, vagyok és jó a probléma megoldó képességem .Elég aktív vagyok a szerveren.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Amennyi időt fent vagyok a szerveren de havi 7000 percet biztosan.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

(hétköznap) 5-6 órát (hétvégén) 8-10 órát

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Megpróbálom vele megértetni hogy nekem ez nem hatásköröm és forduljon egy adminisztrátorhoz bizonyítékkal ,ha akkor sem érti meg és írogatja a felesleges PM-eket Adminsegéd chaten jelezném egy adminisztrátornak hogy kickelje ki az adott játékost.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmondanám neki hogy 2 szerelő telep van a szerveren az egyik Los Santosban a Másik San Fierroban található és egyaránt a telefonszámokat is leírnám neki a Los Santosi szerelő telep telefon száma :222-222 a San fierro-é pedig a 444-444-es telefonszám ha még is hívta de már nem szeretné igénybe venni a vontatást akkor a /lemond paranccsal tudja lemondani az adott hívást .Ha netán nem tudná hol található a szerelő telepek akkor abban az esetben elmondanám neki hogy az F11-es gomb megnyomásával tudja felhozni a térképet és ott keressen egy szerelő ikont ,és előtte azt is elmagyaráznám hogy melyik sor mi célt szolgál.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1) VÁROSHÁZA: Itt iratok kiváltását és újítását tudja elvégezni és munkát fel venni. Tájékoztatnám arról is hogy két épületből áll a bal oldali részleg a munka felvétele a másik pedig iratok intézésére szolgál térképen ezt pedig egy zöld városháza ikonnal tudja megtalálni.
2) KÓRHÁZ: Tájékoztatnám hogy ha megsérül akkor hogyan tudja hívni a mentősöket ami a /call 104 paranccsal tudja őket értesíteni egyaránt azt is elmagyaráznám neki ha egy rp szituációban meghal itt éled újra de viszont nem emlékezhet semmire sem ,utána a gyógyító CP-re is rá térnék hogy mire való és milyen esetben tudja csak használni. 3)Autós Iskola:Itt tudják lerakni a jogosítványt tájékoztatnám arról miért fontos ha megcsinálja a jogosítványt .Elmagyaráznám azt is a térképen a kék "t" ikont keresse

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha olyan fajta segítségre szorul amit pm-ben eltudok neki magyarázni akkor folytatom az rp-t de ha nem mert beatanitásra szorul a játékos akkor akivel/akikkel rp szituációban vagyok jelezném nekik hogy be kell tanítanom egy kezdő játékost és csak utána tudom folytatni az rp-t .

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

ebben az esetben jelzem Admin Segéd chaten az adminok felé a szabály sértést mivel kötelességem ezt jelezni mint minden más szabály sértést

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Sajnos voltam de tanultam az adott esetekből. https://imgur.com/XDOrWdL

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

nem voltam és nem is szeretnék oda jutni. https://imgur.com/dKE8DR4
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
2020.02.09 óta játszol V2 szerverén és 69897 perced 32 szinten vagy és van 26 darab adminjail , nem tud moderátorként is furcsa stílust viseltél OOC szidás 200 perc , 2020.02.26 majd 2020.03.05 OOC minősítés 200 perc aztán Súlyos szereptévesztés , forgalmas helyen való DM 2020.03.28 800 perc , RP folyatatása 2020.09.22 végtelen perc , Ezekkel a büntetésekkel akarsz S.G.H. lenni? 8 hónapja játszol V2 szerverén és lassan ott tartasz hogy 30 jailed lesz.Nem támogatom!
 

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
Szia mikor ezek az adminjailek voltak akkor nem is voltam moderátor nem tudom honnan vetted ezt , az rp folytatáshoz annyit fűznék IRL eléggé fontos dolgom volt srácokkal megbeszéltem hogy későbbiekben lesz folytatva az rp és nem kilépés volt ha arra következtetsz ,amiket soroltál az ucpmből Adminjailok azokat le írtam a lapomban is miszerint sajnos nem olvastam el a szabályt és úgy kezdtem el játszani és leszögezem tudom nem mentesít a dolog, és ezen belül volt jogtalan jailom is mint láthatod és bugg is ami 1 perces jail , az ucp-m 10.05.-én lesz 3 hónapja tiszta ,szintem meg 38-as .
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bale

Albertoo

??
Támogató
2019. 12. 04.
99
158
V4 karakter
Alberto Graciani
LV karakter
Alberto Graciani
V2 karakter
Alberto Graciani
Szia, szép lap lett, a jailekből viszonylag sok van, de ha ezt eltekintjük szerintem aktívan tudnád csinálni a feladatot.
Sok sikert!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: dr3X és Maradics

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Szia! Már régóta ismerlek téged megállnád a helyed SGH-ként! Sok sikert kívánok! Lap elég jó lett!
 
  • Imádom
Reactions: Maradics

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.