Tomas R Wade-Admin 1 Zoli

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dikrisz

Újonc
2024. 10. 19.
3
1
V4 karakter
Tomas R Wade
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png





Panasztevő InGame neve:
► Tomas R Wade ◄

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
► Zoli admin 1 ◄

Panasz oka, leírása, kifejtése:

Az lenne a gondom.hogy szerintem rosszul lett a panaszom elbírálva. Azzal kerestem meg zolit,hogy egy úr elakart nekem antikokat adni és a logban látszik leakartam rázni majd megint jött az úr és majd ezek után rábólintottam de kértem mutassa meg mivel kezdő vagyok ebben a dologban nem játszom sokat így elhittem neki mikor mondta ,hogy nála van mondtam neki menjünk vegyük ki a pénzt írtam neki ooc,hogy nem tudsz átvágni ugye stb. Erre ő írta ,hogy nem nem tud mert 50k felett nem lehet egyáltalán benne van a szabályzatba stb. elhittem neki erre átadtam a pénzt akartam neki írni,hogy akkor kérem az antikokat de nem kaptam meg. Erre elhajtott és ott hagyott erre hívtam Zolit aki segíteni probált de nem nagyon tudott semmivel mert mondta,hogy ez így nem jó nem így kellet volna stb. áltunk egymással szembe mikor oda tpzett kb semmi aztán szó szót követett segítség nyújtása számomra nem volt megfelelő és eltpzet. Az lenne a krédésem/kérésem tudnak-e segíteni most tényleg jogossan lopott el tőlem a játékos 700k-t vagy nem....
Bizonyíték (Logom 10:22-től): https://pastebin.com/qyg1Hd4E
►​
 

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
539
1 013
18
V4 karakter
Kian Wells
Szia, még mindig nem jó a minta. Segítség hozzá:
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.