Tomas Alesano jelentkezési formanyomtatványa.

Barnus1

Újonc
2022. 01. 17.
14
5
V4 karakter
Tomas Alesano
LV karakter
Tomas Alesano
V2 karakter
Maya Primrose
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Tomas Alesano
Születési helye, ideje: 1996.08.26
Bejelentett lakcíme: nincs.
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): tomasalesano96@gmail.com,
Legmagasabb iskolai végzettsége: középiskola
Megszerzett szakmák, képzettségek: Épületgépész,önkéntes tűzoltó tanfolyam,
Nyelvismeret: német nyelv (B2)
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: C1

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
A katasztrófavédelemhez való csatlakozásomat elsősorban az emberek és a közösség védelme, valamint a veszélyhelyzetek kezelésében való aktív közreműködés motiválja. Hiszem, hogy a szervezet munkája kulcsfontosságú a lakosság biztonságának fenntartásában és a károk minimalizálásában, így szeretném én is hozzájárulni a társadalom jólétéhez. Emellett a kihívásokkal teli környezet és a folyamatos fejlődési lehetőségek is vonzóak számomra, hiszen ezek által képességeimet és tudásomat is tovább fejleszthetem. Az elhivatottság és a felelősségteljes munkavégzés számomra alapértékek, melyeket a katasztrófavédelem keretein belül szeretnék érvényesíteni.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?

Oxigén ,éghető anyag, gyulladást elérő hőmérséklet.

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?

Megkeresem a kismegszakítóját vagy főkapcsolóját a teremnek majd lekapcsolnám azt. Porral oltóval vagy széndioxidos oltóval megkezdeném a tűz megfékezését illetve a sérülteket kimenteném szükség esetén újraéleszteném. Vizet ilyenkor semmiképp sem használnék mivel azzal nem szabad elektromos tüzet oltani.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?

Tömlők, tűzcsapkulcsok ,Szivattyúk, habgenerátorok, feszítővas, erővágó, balta, csákány, Lapátok, ásók, kalapácsok
kábelvágó, drótvágó, elsősegély felszerelés, oxigén palackok, mentőkötél mentő heveder, kézilámpák, reflektorok, láncfűrészek, hőkamerák.


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?

Gyorsan felmérem a helyzetet, Rádión keresztül segítséget kérek illetve megpróbálom kimenteni a szorult helyzetből, menekülő útvonalat keresek, megtisztítom ezt az utat az akadályoktól nehogy gond legyen a kijutáskor. Ellenőrzöm a társam állapotát majd a társammal együtt minél előbb megpróbálom elhagyni a terepet. ha esetleg társamat újra kell éleszteni megteszem és épségben megpróbálok kijutni.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?

Első körben felmérjük e helyzetet és felderítő csapatot küldünk be, amit nyilván kijelölünk előtte, Amint megvan a palack megkezdjük a hűtését illetve a minél előbb való eltávolítását. A gyermeket mentjük először illetve maszkot adunk neki. Aztán jöhetnek a felnőttek addigra mentőt próbálok szervezni a helyszínre mivel füstöt szívtak be azonnali ellátásra van szükségük. Nyilván a gázpalackot minél előbb stabilizálni kell hogy nehogy robbanás történjen.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Barnabásnak hívnak 16 éves vagyok, Gépésznek tanulok. Kedvenc hobbim a motorozás és annak fenttartása, javítása. Emellett néptáncolok is gyerekorom óta. Mtazok már lassan 3 éve és szeretném is egyenlőre folytatni ezt.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?

8 900 perc


Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Szeretnék egy jó közösség tagja lenni illetve miné fentebb lépni a ranglétrán és szeretnék valahol jó időt és kikapcsoldást ezekben a hosszú estékben.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?

Nem voltam.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?

igen mindkettővel.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.


Kelt: 2024.10.03

Aláírás: Tomas Alesano










 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: RJMND

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
905
459
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Szia!

Szerintem a szituációs kérdéseket bővísd ki és valahol javítsd! ( Egy helyen látszik a BB kód) Amúgy korrekt lap lett, szerintem megálnád a helyed a csapatban, szóval én támogatlak! Hajrá!

Pacsi!

Drift
 
  • Tetszik
Reactions: Barnus1