Tom Rodrigo jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tom33k

Újonc
2023. 02. 04.
8
9
LV karakter
Tom Rodrigo
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév: Rodrigo
Középső név: -
Keresztnév: Tom
Születési hely és idő: Las Venturas Hospital, 28/12/1996
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Fort Carson
Állampolgárság(ok):

Amerikai
Nem:
Férfi [x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
Főiskola
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
University of Nevada

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
-
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért távozott előző munkahelyéről:
-
fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved: Tomi
Életkorod: 16
Mióta Játszol a See Game System szerverein?

2020 óta
Mesélj magadról:
Tomi vagyok egy 16 éves srác. Baján élek és a 10.évfolyamba járok autószerelő szakon. 2018 óta vagyok benne az MTA világába de akkor még csak FlyMTA-n voltam fent. Kb 2019 közepe felé abbahagytam egy kis időre családi gondok miatt de utánna újra elkezdtem de már SeeMTA szerveren(V3). Aztán kb 2 hónapja újra elkezdtem de viszont már az lv szerevren és nagyon sok rp tapasztalatot szereztem ez a kis idő alatt. Szeretem a színes rp szituációkat
Mesélj a karakteredről:
Tom Rodrigo született 1996.12.28.-án Las Venturasban. Egy 190 cm magas gazdag férfi akinek van egy felesége, Gigi Rodrigo. Jelenleg együtt dolgoznak nem saját műhelyben mert nem érzik azt hogy megérné nekik külön bérelni egyet. Van 2 farmjuk amit ketten gondoznak nap mint nap. Nagyon sokat szoktak a járművek eladásával és vevésével foglalkozni de ez leginkább Tom-ra igaz. Könnyen tanul és az adott feladatot is amit kiosztanak neki teljesíti gond nélkül. Könnyen beilleszkedő, a nála idősebb emberrel nem bunkózó személyiség.
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
Azért nem voltam még mert nem sikerültek sajnos a lapok.
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
Igen voltam FlyMTA szerveren kb. 1 hónapig és nagyon sokat tanultam az egészségügyi rp-ről. Elég sok dolgot tanítottak nekünk ott és remélem itt is tudok sok új dolgot megtanulni:)
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
Nagyon szeretem a színes rp szituácíókat és folytatni szeretném az egészségügyi rp-t.
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
Algopyrin, Dolovil, Cataflam, Panadol, Algoflex
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
koponyatörés, belső vérzés, artériás vérzés, vénás vérzés, nyílt seb
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
Elősször is megszólítom, hogy van-e valami fájdalma, hányingere. Továbbiakban rögzítem a nyakát, gerincét hiszen nem tudjuk hogy van-e gerincsérülése.
A sérülést ellátjuk, ha nyílt törésről van szó akkor sebként kezeljük(Levágjuk a ruhát, fertőtlenítés betadine oldattal, steril fedőkötés alkalmazással). Ezután beszállítom a korházba majd ellátom a beteg gondjait.
JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.03.02.
Aláírás: Tom Rodrigo
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.