Tom Ramsey jelentkezés.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tom Ramsey

Újonc
2024. 06. 30.
1
0
V4 karakter
Tom Ramsey

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 26 ~

Mi az Account ID-d?
~ 125943 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Még a régi samp szervereken kezdtem el Rpt játszani, kb 15 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-ban regisztráltam Seemta-ra. Nagy kihagyás után most újra játszom a szerveren. 5.550 Játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Hétköznap 2-3, hétvégén kb 4óra. Szabadidőtől függően. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen, igen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Még nem voltam frakció tagja. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Sajnos nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Nehéz magamról beszélnem de úgy gondolom elég maximalista vagyok a munkámban és az élet egyéb területén is. Mindig megpróbálom kihozni az adott feladatból a legjobbat, szeretek új dolgokat tanulni. Nagyon tetszik a szerelés kidolgozottsága a szerveren ez az egyik rendszer ami miatt újra elkezdtem játszani Seemta-n, szeretném kipróbálni magam egy ilyen frakcióban. Mivel IRL is szeretem magam szerelni a kisebb problémákat a motoromon és autómon. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ MTA-ban nem szoktam használni de ha kell akkor természetesen használni fogom. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Tom Ramsey ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos,All Saints General Hospital 1997.08.29 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Catherine Peterson ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Jelenleg albérletben élek San Fierroban Dry Dock Street 2-ben. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ A szakmai tanulmányaimat a San Fierroi Driving Schoolban végeztem autószerelői szakon. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ A sebesség megszállottjaként egyértelműen igen. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mivel az autók és egyéb járművek szerelése a szakmám és egyben a hobbim is szeretnék egy olyan helyen dolgozni ahol tudom kamatoztatni az évek során felhalmozott tudásom. Szeretnék végre egy olyan biztos munkahelyet ahol megbecsülik és kifizetik az elvégzett munkám. Szívesen dolgoznék olyan műhelyben ahol van fejlődési lehetőség mind a munkám minősége mind a fizetésem növelése tekintetében. Egy fix pontot szeretnék az életemben amire tudok támaszkodni és hozzásegít a további céljaim elérésében. Remélem, hogy a Fix & Drive lehet az a hely ahova nem csak dolgozni megyek és letudnom a napi munkaidőm hanem az a hely ahová úgy megyek mintha hazaérkeznék. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen. Tanuló koromban rengeteg kis és középvállalkozónál végeztem gyakornoki munkát. Az iskola befejezése után több szakszervízben is dolgoztam de sajnos sehol nem éreztem jól magam, átlagosan silány szerszámok, gyenge fizetés ellenben magas elvárások voltak ezekben a műhelyekben. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Édesapám mezőgazdasági gépek szerelésével foglalkozott, amikor hazaért szabadidejében imádta szépítgetni és tuningolni a családi autónkat. Mindig ott tébláboltam gyerekként mellette és néztem ahogy szerel, nagyon sok mindent megtanított az autók működési és szerelési elveiről. Gyerekkorom óta ezt csinálom, így nőttem fel nem is tudom mi mással foglalkozhatnék. Maximalista és percíz vagyok, szeretek fejlődni új dolgokat tanulni, ugyanakkor elég makacs és önfejű vagyok de elfogadom a külső kritikát. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ ~
 
Utoljára szerkesztve:

SzabiiTheLool

Újonc
2020. 10. 11.
56
12
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.