Tom Mardel- Smexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsolt

Újonc
2020. 01. 01.
12
16
LV karakter
Thomas D Mardel
V2 karakter
Thommas D Mardel
Kód:
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Tom Mardel >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szerver altal okozott bugban nem segit. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/92600xr , https://imgur.com/Wyc6sdt >

Megjegyzés:
< Ki crashelt a jatekom vissza leptem lattam smexy szolgalatba van kertem segitsen nem irt vissza igyhat meg kertem irjon kojonak mert kojo legalabb ki jon es segit igy hat kojo ki jott ki szedett engem a buggolt kocsibol na de mivel en be voltam ragadva a kocsiba igy a szerver sebzi a kocsit de mire szoltam volna kojonak mar kilepett igyhat szoltam smexynek hogy javitsa mar meg a kocsimat mert bug miatt lett total kar es erre a valasza rogton az volt hogy "nem fixelek" amit elegge unfairnek tartok mert nem az en hibambol okozodott hogy a kocsim total karos legyen hanem azert mert a szerver ugy reagalt ra hogy sebzi a kocsit. smexy meg nem megkerdezi hogy mi tortent vagy segitene megoldani a problemat csak rogton nem et mond ra. >


myron válasza:
Helyezem a lezártakhoz.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

ha egyedül van valaki szolgálatban és folyamatosan PM-ről PM-re jár, nem szükséges feleslegesen tovább PM-elni ha látod, hogy nem válaszol. Másrészt ha van fent másik admin, akkor ne az egyik adminnak szólj, hogy szóljon a másiknak, a Te dolgod ráírni másik adminra, nem Smexyé.
Viszont ilyenkor Smexy annyit írj vissza, hogy ügyem van, hogy a player is tájékoztatva legyen.

Fixelni pedig abban az esetben kötelező, ha bizonyítható a bug. Gondolok itt arra, hogy a két képen látható, hogy miért lett TK-s az autó, viszont ha tudja bizonyítani a játékos, hogy kifagyott és nem kocsiban lépett ki, abban az esetben meg kell javítani a járművét.

A panasz jogtalan.
Zárom,helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.