Tom Jhons jelentkezése Fix&Drive-ba!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

debkrissz

Újonc
2019. 01. 11.
40
32
V4 karakter
tom jhonson escobar
V2 karakter
Tom Jhons
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Krisznek 18 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Kb 2017 óta de változatos időnként V2 szerverén:22482 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://kepkuldes.com/image/UnNSYt https://kepkuldes.com/image/U7Qx1g
Kicsit sok AJ de 2017-es az összes kb! ~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkzem! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Tudnám teljesiteni!Napi 3-4óra ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Baranyi Krisztián vagyok szolnok megyében élek szeretek edzőterembe járni mostanság újra elkezdtem Rp-zni és komolyabb szinten szeretném tolni mint valaha 08.26-án remélhetőleg sikeres forgami vizsgát teszek . Javarészt a szabad időmet a barátaimmal tölöm és régebben nagyálmom volt bekerülni V2-őn a szerelők közé de sajnos ez az álom besült V2-őn nem rendelkezek vagyonnal mivel elkasziztam a maradék 250 milliómat ezért javarészt csak RP-zgetek és jól jönné egy fizető állás.Honvédelmi suliba járok mivel a tervem az hogy a továbbiakban Tisztképzésre megyek! ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Tom Jhons~


Születési helye, ideje:
~ 2000.07.08 Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ autóserelői Technikum ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Pillanatnyilag munkanélküli vagyok és szeretnék egy Normálbért meghaladó jó és csapatmunkában dolgozó munkaközegbe kerülni!Mivel szeretek szerelni és van végzetségem belőle ezért egy megfelelő munka lenne számomra! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Tom Jhons vagyok 22 éves mondhatni fiatal munka erő gyűrődőképes ismeretlenekkel és vendégekkel kedves jó beszélőkével!Végzetségemnek megfelelő munka lehetőséget kerseve állok elé a munka keresésben!Maszekban és alkalmimunkákban éltem ki eddig tehetségem kevesebb sikerrel mivel kevés az ember aki maszekban szeretné ezt lerendezni.Kezdetben édes anyám házánál a garázsban végeztem a munkálatokat majd saját kis telken folytattam sikertelenül mivel a fenntartás több volt mint a javitásra váró kocsi! ~

Aláírás:
VÁLASZOD
 

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Szerelőtelep DM illetve a minősítések miatt, kicsit komolyabb magatartásra lenne szükség a telepen belül. Ezért kerül elutasításra.- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: Browniee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.