Tom Cortez Jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Dávid vagyok, hamarosan 17 éves. Asztalosnak tanulok, egy szakképző iskolában. Szabadidőmben általában a szerveren tevékenykedek, naponta megtalálható vagyok. Könnyen barátkozok, jól tudok csapatban nyitni, illetve nagyon segítőkésznek tartom magam. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2020. 07. 24-e óta.]

Eddigi elért dolgok:

[OKF: Főtörzsőrmester, ORFK: Főtörzszászlós~Járőrparancsnok, TeamSpeak 3 Haladó Moderátor, Sokszoros Ideiglenes Adminsegéd.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Úgy gondolom teljes mértékben tisztában vagyok a szerver szabályzatával. Szeretnék annak segíteni, aki ezt a tudást nem tudta elsajátítani, illetve szeretnék egy jó közösség tagja lenni.]

Miért téged válasszunk?

[Azért, mert megbízható vagyok. ELtudom végezni azt a feladatot, amit rámbíznak. Szeretek az embereken segíteni. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Természetesen sokat foglalkoznék ezzel, nem hanyagolnám el a PM-eket. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Napi 6 órát körülbelül, hétvégente ez változhat. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Diszkréten elmondanám neki, hogy nem vagyok admin, emiatt nem tudom neki megjavítani. Tájékoztatnám arról, hogyha amiatt kell neki megjavítani, mert nekiment a fának, admin sem fogja megjavítani neki. Viszont ha azért kellene neki a javítás, mert belebuggolt valami/valaki és totálkáros lett, jelezném egy adminnak adminchaten.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elmondanám, hogy a játékban 2 darab szerelőtelep található. Egyik San Fierro-ban a másik pedig Los Santosban. Elmondanám a telefonszámukat. Elmondanám, hogy található gyorssáv, illetve "sima" sáv. Ezután azt mondanám, hogy a gyorssávot azok használhatják, akiknek szerződése van arról, hogy a szerelőtelep kedvezményesen szereli a járművet. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Az első amit bemutatnék az a városháza. Azért, mert itt tud munkát felenni, illetve itt tud iratokat csináltatni. Jogsi, személyi, ADR, Horgászengedély..

2. A második amit bemutatnék, az a kórház lenne. Azért mert bármi probléma esetén itt látják el. Elmondanám, ha nincs fenn OMSZ-es, akkor megtalálható egy gyógyító CP, melybe ha belemegy, pénzért az E betű megnyomásával tudja azt aktiválni.

3. A harmadik részemről az autóiskola nyerte el tetszését. Azért, mert a szerveren jogosítvány nélkül nem igazán lehet ellenni. Emiatt gyakran keverednek a játékosok IC börtönbe, ami persze rontja az ő játékélményüket. Ez egy olyan dolog, ami egy plusz játékélményt okozhat.]


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha menni kéne segíteni, megvárnám míg végzek az RP-vel. Nyilán, ha szükséges félbehagyom. Ez függ az RP szituáciájától is. OMSZ RP-t nem igazán lehet félbehagyni, főleg ha az áldozat épp animba van. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Írnék neki, hogy ez így nem lehetséges. Szólnék egy adminnak, hogy getteljen el hozzá, majd elmondanám neki mit hibázott, legközelebb hogyan küszöbölje ki. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, voltam.
https://imgur.com/32Mu75Y]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem, nem voltam.
https://imgur.com/32Mu75Y]
 
Utoljára szerkesztve:

Chrisss

„dictum factum”
2019. 01. 12.
142
99
21
Miskolc
V4 karakter
Christopher Mercardo
LV karakter
Christopher Castellano
V2 karakter
Kasden Haxhiu
Ismerlek és szerintem megállnád a helyed. Támogatom
 
  • Imádom
Reactions: DaveeV2

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Csak annyit tudok mondani hogy sok sikert és gőz erővel előre . Nem ismerek alkalmasabb személyt a feladatra. TÁMOGATOM !
 
  • Imádom
Reactions: DaveeV2

Istvánka

Zöldfülű
Támogató
2019. 05. 28.
156
127
V4 karakter
Teo Declan
LV karakter
Felipe Hughes
V2 karakter
Teemo Deaclen
Szia Dávid! Ismét egy kis jó lapocskát összehoztál. Kívánok sok szerencsét és sok sikert! Támogatom.
 

AttilaYT

Zöldfülű
2019. 01. 21.
183
181
V4 karakter
Isabella Lara Smith
LV karakter
William Alex
V2 karakter
Isabella Smith
csőtess,régóta ismerlek,szeritem jó esgéhá lennél,sok szerencsét,puszi Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: DaveeV2

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
2020.11.19-n volt egy fun indokkal egy jailed ami magában nem is lenne gond. De funolni az én véleményem szerint a bohócok szoktak. Azt mondod 2 hónap alatt sikerült úgy megkomolyodnod hogy ezt a szerepkört tisztességgel végezd..?

JaydenV2 válasza:
19.) Tilos más játékosakat és frakciókat ócsárolni, negatív színben feltüntetni, feszültséget kelteni!
Büntetés: 100 büntetőpont
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
2020.11.19-n volt egy fun indokkal egy jailed ami magában nem is lenne gond. De funolni az én véleményem szerint a bohócok szoktak. Azt mondod 2 hónap alatt sikerült úgy megkomolyodnod hogy ezt a szerepkört tisztességgel végezd..?
Szia. Nem tudod az okát, csak annyi van ott, hogy fun. Nem tudhatod, hogy mi történhetett, ami miatt kaptam Ezt a jailt. Nem noki voltam, és nem hülyéskedtem. Ha érdekel a miértje, teljesen hülye szituációba keveredtem, s emiatt kaptam jailt. Nem voltam komolytalan, nyugodtan megkérdezhetsz embereket a szerveren. Ha nem ismersz, kérlek, hanyagold az ilyen fajta hozzászólásaid.
Ja, és nem vagyok bohóc :)
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Milyen fajta hozzászólást kéne hanyagolni? Az hogy TE akkor mit tettél nincs benne. Ami látható az az hogy Fun. De teljesen mindegy igazából elhiheted nem fogok veled vitatkozni hogy te akkor mit hogy csináltál nem az én ucp-m. A bohóc jelzőt meg minek veszed magadra ha a leírtak alapján te nem funoltál? ?‍♂️
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Hűha
Reactions: AttilaYT
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.