Tom Clayn panasza Goku-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tom Clayn

Újonc
2019. 02. 01.
6
0
V2 karakter
Tom Clayn
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Tom Clayn

Panaszolt fél admin neve:
Goku

Panasz pontos megfogalmazása:
Adminisztrátori feladatok hanyag elvégzése, többszöri hanyag segítség nyújtás és jogtalan vádolással és nem jogosan meghozott ítélettel ki osztott admin jail, vélhetőleg adminságával vissza él!

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/M172Qe7 ; https://imgur.com/a/MlfzddW ; https://imgur.com/a/KIONsSq

Megjegyzés:
Folyamatos, percenkénti Dutyból való ki és be lépés, Admin jogait nem tisztán használván/ ellátva.
[2019-02-01 00:48:29] [Output] : [INFO]Goku adminszolgálatba lépett. ; [2019-02-01 00:44:00] [Output] : [INFO]Goku kilépett az adminszolgálatból. ; [2019-02-01 00:42:27] [Output] : [SeeMTA]: Goku hozzád teleportált. ; [2019-02-01 00:41:48] [Output] : [INFO]Goku adminszolgálatba lépett. ; [2019-02-01 00:47:56] [Output] : *Övén egy tec-9 ((Youko Goku));
[2019-02-01 00:51:46] [Output] : Goku: (( Rég nem voltam dutyba ))
[2019-02-01 00:51:48] [Output] : Goku: (( most léptem be ))
[2019-02-01 00:51:53] [Output] : Goku: (( eddig bányasztam ))


Panaszhoz hozzászólhat:
Amint a logokból is látszódik, számomra ezek az idő intervallumok, eléggé kétesek! Remélem az elbírálás minén hamarabb megtörténik, ezen kellemetlen dolgok tisztázásával egyaránt!
 
Utoljára szerkesztve:

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
[2019-02-01 01:05:07] [Output] : [Fogadott PM]: Clayn Johnny (80): erre nő a faszod te kis csicska geci ? e pénisz az van adminnal meg visszaélsz

Ezeket már nem megy bele rakni a pk-ba?
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Hogy jön ide milyen stílusban írsz te egy adminnak? Ezeket a logokat már nem sikerült berakni a pk-ba mi?
 

Tom Clayn

Újonc
2019. 02. 01.
6
0
V2 karakter
Tom Clayn
Engedd meg, had magyarázzam el amit én gondolok!
Tudtommal, adminra tettem panaszt, mivel sajnálatos módon nem vagyok megelégedve az általa nyújtott segítség nyújtással!
Amint látod, a nevek sem egyeznek!
Úgy gondolom, hogy 1-es admin ként sem ezt kellett volna, neked sem tenned, mivel azért én nem vagyok felelős amit az ic testvérem ír.
Ettől függetlenül, mert ő indulatos es nem fogta vissza magát, szeretném ha az én "PK"-m Reális keretek között lenne kivizsgálva és megtárgyalva!
Bármilyen logot, szívesen fogadok, ami hozzám kapcsolódó és nem egy másik játékoshoz.
Köszönettel: Tom.
 

KAMAROW

Újonc
2019. 01. 30.
6
0
V4 karakter
ptka2
LV karakter
KINGWOLF
V2 karakter
KAMAROW
Lehet hogy sértő, de nekem az a véleményem, hogy az általad küldött "bizonyítékok" hamisak, hisz semmi sértő nincs benne.
Arról szólnak a képek, hogy Goku adminisztrátor éppen segít neked motort gettelni.
Szerintem ez csak egy "bosszú állás"-nak szánt PK. Hisz Pasa által küldött log-on is látszik, hogy a testvérednek volt vele össze fűzése, lehet te ily módon akartad megvédeni a testvéredet, hogy PK-t raksz rá.
Köszönöm, hogy hozzá szólhattam.
Tisztelettel: KAMAROW
 

Goku

Újonc
2019. 01. 23.
14
0
V2 karakter
Youko Goku
Szia, nem tudom hogy miért vádolgatsz este kicsit offdutyztam. Szóltak néha szóltak ts-en hogy vizbe esset a kocsi srb vagy helit kell gettelni. Amilyen logot kimásoltál az időpontok vissza fele vannak. Ez egy bosszú pk mivel dél fele kaptatok jailt (60 percet nonrpért) feljötetel ts-re és nem kaptatok igazat. Ricsi is elmodta neked hogy az nonrps volt. Nem követtem el semmilyen kihasználást t reggeltől egész estig tiszteségesen voltam dutyba .
 

Tom Clayn

Újonc
2019. 02. 01.
6
0
V2 karakter
Tom Clayn
Kedves Kamarow!
Első sorban, köszönöm, hogy megosztottad gondolat meneted!
A bosszú állás távol áll tőlem, tisztában vagyok Johnny vétségeivel, a szankciót meg is fogja érte kapni.
A kép valóban arról szól, csak a kommunikáció rész elmaradt Goku részéről, percenkénti Duty váltás, egy "megyek" - el elintézta, majd amikor vélhetőleg kigettelte a motort, dutyból kilépve, egy 4 perces idő eltéréssel ő már Yaku hq-n volt.
Elvileg ő bányászott, ha oda jön hozzám, aztán vissza megy bánya és onnan, waltonnal Yaku hq, az megítéléseim szerint több mint 4perc.
De javitsatok ki, ha nem igy gondoljatok!
Köszönettel és tisztelettel: Tom.
 

Tom Clayn

Újonc
2019. 02. 01.
6
0
V2 karakter
Tom Clayn
Kedves Goku.
Amint említettem már, bosszú állásról szó sincs, én is tisztában vagyok vétségeimmel!
Az a 60perc jogos volt, igaz felmentünk ts, de tőlem nem sok mindent hallottál!
Tisztában vagyok vele, hogy az egésznap folyamán dutyban voltál!
Csak az este amikor, a motoromat kiszedted, amiről én nem tudtam, mert csak kirántottad a vízből aztan dutyt offoltad, bosszantott!
A tovabbi segitseg nyujtast felsem ajánlva, mivel a lábam törött volt és EÜvel se tudtuk helyre hozni, de ez sokadlagos dolog!
Lényeg ami lényeg, nem bosszú PK!
Köszönettel és tisztelettel: Tom

2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Figyut kaptad. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Goku

Újonc
2019. 01. 23.
14
0
V2 karakter
Youko Goku
Admin nem köteles gyogyitani ! Waltonal kb 2 perc allat érek yakuhq-ra (full fullos a walton ) . Feladatomat elvégeztem kigetteltem a vizből a motorodat . Plusz a motorod tőled elég messze volt te nem akkar estél le a motorrol . A logok amiket feltöltötted nem időrendi sorendbe töltöted fel. Elég sokat dutyzok hidd el nem szeretném elvesziteni ezárt nem állszándékomban kihasználni . A véleményem szerint jól végzem a dolgom ha valamit nem tudok mindig kérdezek nagyobbaktol . Saját véleményem szerint ez bosszu pk. Várom a birálást !
 

GeriV2

Újonc
2019. 01. 11.
40
82
24
LV karakter
Greg La Royali
V2 karakter
Greg La Royali
Kedves Goku és Tamás!!

Az úriember azért kapta azt mert dühito és más egyéb ez a PK arra elegendő volt hogy a kisebb gyermeki lélekkel rendelkezők sírjanak. Szerintem meg a Motorod ki Getel-i az is az ő dolga nem a tied és nem is köteles hozzád vinni, saját kedvességből adódóan csinálják meg. Ezt a PK düh és sértődés-el teli lett írva!!

U.i. Szerintem gondolkodj egy picit még mielott valakinek rosszat akrnál mert még vissza fele is eltud sülni (Szobában voltam TS3-ban )
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Kamarow illetve Dzsojo a figyut kaptátok, mivel semmi közötök a pkhoz. Attól hogy véleményetek szerint ez bosszú pk, nem kell ide leírni. Megkérek mindenkit hogy akinek nincs köze a pkhoz ne írkáljon ide fölöslegesen.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy. és jaki

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Már csak azt nem értem hogy mi mást kellett volna tennie miután kigeteli a motorodat a vízből ami nincs is hozzád közel.
Gyanús hogy bosszuból nyitottátok.
Bizonyítékok nem megfelelőek,hibát nem követett el.
Jogtalan,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.