Több lakható hely/ több garázs és parkolók

gffplayss

Barangoló
2019. 02. 15.
91
440
Germany
www.youtube.com
V4 karakter
Jaakkima Klaus ✰quiet
LV karakter
Oscar Cazalla
Helló, szerintem le lehetne rakni több házat/lakóparkot LS-be és garázsokat mivel eléggé kevés van egy nagyvároshoz képest. Oké, garázsoknak ott van a bérelhető de nem mindenki akarna bérelni szerintem. Pár alig vagy egyátalán nem használt épületet el lehetne bontani/átépiteni hogy legyen elegendő parkolóhely/garázs. Példának a régi szerelőtelep és az mellett lévő parkolót tudnám felhozni. Senki nem parkol oda mivel nincs semmi a közelbe de ha átlenne épitve egy része hogy lehessen lakásokat bérelni/venni sokkal jobban ki lenne használva az a terület. LV-n is voltak/vannak lakóparkok itt is lehetnének.
 

Nolan

Barangoló
Támogató
2019. 05. 01.
110
218
Sárvár
V4 karakter
Ned Nolan
LV karakter
Nathan Garcia
V2 karakter
-
Lakóparkot és emeletes tömbházat is el tudnék képzelni, utóbbi megvalósíthatóságban pedig körülbelül az autófényező/bérelhető garázs szintjén van. Akár egy ilyen tömbházhoz tartozó mélygarázs rendszerrel megspékelve, ami szintén egy létező dolog a pl. pláza alapján.
 

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
258
579
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Lsben van sok nagy iroda épület szeru akármi, nevezzük felhőkarcolónak mondjuk. Azokba lehetne lerakni ilyen panel/hotel szeru interiort, amiben lehetne további lakásokat venni. Alá meg egy mélygarázs interiort, hasonlóképp mint az aruszallitos telepnel, az ott lakók használhatnák.
 
  • Tetszik
Reactions: Icco

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
412
1 107
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Egyébként tényleg jöhetne valami, mert ott tartunk lassan, hogy teljesen gazdagnak kell lenni, hogy vehessen az ember egy kis lukat LS-ben garázzsal, már az SF-i garázsos házak is bőven 15 millió felett vannak, nekem is ott van házam, viszont szó szerint semmi nincsen a közelébe. Viccen kívül, ha valaki nem játszott már egy húzós ideig, akkor konkrétan hajléktalan a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: Padawan180

Andypapa

Pötyögtető
Támogató
2023. 09. 04.
407
572
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Lsben van sok nagy iroda épület szeru akármi, nevezzük felhőkarcolónak mondjuk. Azokba lehetne lerakni ilyen panel/hotel szeru interiort, amiben lehetne további lakásokat venni. Alá meg egy mélygarázs interiort, hasonlóképp mint az aruszallitos telepnel, az ott lakók használhatnák.
Ezt adnám én is teljesen.
Egyébként tényleg jöhetne valami, mert ott tartunk lassan, hogy teljesen gazdagnak kell lenni, hogy vehessen az ember egy kis lukat LS-ben garázzsal, már az SF-i garázsos házak is bőven 15 millió felett vannak, nekem is ott van házam, viszont szó szerint semmi nincsen a közelébe. Viccen kívül, ha valaki nem játszott már egy húzós ideig, akkor konkrétan hajléktalan a szerveren.
Ezzel pedig teljesen egyetértek, nemrég 110 millióért adtam el LS belvárosában egy kétgarázsos házat, azóta nem találok másikat hasonló árban.