Több kutyafajta

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Luciano De Vinci

Ötleted:
Legyen több féle kutya, illetve azoknak az árukat kéne realizálni. Pár kutyfaj: Magyar Vizsla, Puli, Komondor, Magyar agár.

Megjegyzés:
Igen, ezek mind magyar fajták, azért is gondoltam ezekre mert magyart RP-zünk, akkor inkább a magyarországon gyakrabban előforduló kutyák legyenek a játékban szerintem. Az árukon is lehetne változtatni, mert 15 Millió egy Rotweiller , hát izé.. :D (Gondolok itt arra hogy 2-3 ezer PP Legyen mindenféle kutya.) +Ötlet: A Vizslát lehessen valamilyen formában hasznosítani a vadászatban, mert IRL Is segítik a vadászok munkáját :D
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Felesleges, így sincsenek kihasználva a szerintem, és az áruk is teljesen normális
 

SADBOY69

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
89
19
hell
V4 karakter
-
LV karakter
Rick R Diamond
V2 karakter
Rick R Black
Ha körbenézel a szerveren, nem valami sok magyar van xdd "Luciano De Vinci" te is magyart RP-zel? Csak mert nem sok magyar rohangál ilyen névvel....
Szerintem a kutyáknak reális ára van, és így is változatosak.
Nekem már sok fajta volt, most egy Boxert tartok IG...
sajnálom, de nem támogatom.
 
  • Szomorú
Reactions: Moszat

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Jaa, magyarországot rpzünk, helááá kripsz, meg plejboj, ez izzadt amerikai rp, szóval, nem nagyon magyar rp...
Az árazások normálisak, és az ötlet maga jó, de alapból sincs értelme, és aki megírná annak le a kalappal, szóval á-á necces...
((A fenti szövegben senkit sem állt szándékomban meg
 
  • Vicces
Reactions: apatrik

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Arról nem én tehetek, hogy ezek a frakciók vannak jelenleg a szerveren, de ha a legális részét nézzük, mindegyik magyar szervezet. Egyébként meg ha magyar nevem lenne akkor sem én lennék a szerver megváltója :D
Ez is a vezetőségtől függ.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Szerintem annyi kutya bőven elég amennyiben bent van a szerveren,így sincs annyira sok értelme és nincs kihasználva sem,az áruk pedig normálisak.
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Jelenleg sincsenek kihasználva a kutyák, a szerveren hasznuk sincsen nagyon. Teljesen felesleges.
 

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
657
986
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
Vannak kutyusok,de elég ritkák ,mert marhasok PP-be kerülnek.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
talán lejjebb kene vinni a pp árukat akkor vinnék mint a cukrot.
 

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
291
190
22
Uganda
LV karakter
Gracia Dei
A vadászattal amúgy nem mondott hülyeséget szerintem , ha lehetne vadászatra használni a mostani kutyákat amik bent vannak akkor az áruk is reális/reálisabb lenne , nem mintha annyira fontos lenne hogy mennyi kutya van a szerveren csak ha már nyitott egy topicot hozzuk ki belőle a legjobbat xd
 

Suspi

Barangoló
2019. 01. 11.
113
29
Annyiban nem támogatom, hogy 2-3 ezer PP-re vigyék le az árát, mert akkor minden 2. embernél kutya lenne. De viszont ha lehetne használni vadászathoz a kutyákat, az elég jól hangzik.
 

blank

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
154
74
V4 karakter
Brad Parry
szerintem ez nem lényeg, nem támogatom


apatrik válasza:
24.) Tilos a hozzászólás vadászat/hunterkedés. (Rövid időn belül sok hozzászólás szerzése, általában a legtöbbjük értelmetlen, levehető belőle, hogy az illető nem olvasta el a témát.)
Büntetés: 100 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesül!
Büntetésedet megkaptad!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Jó ötlet de nincs semmi értelme mivel a mostani kutyákat se használják ki. Nem támogatom !

apatrik válasza:
24.) Tilos a hozzászólás vadászat/hunterkedés. (Rövid időn belül sok hozzászólás szerzése, általában a legtöbbjük értelmetlen, levehető belőle, hogy az illető nem olvasta el a témát.)
Büntetés: 100 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesül!
Büntetésedet megkaptad!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

mt0

Barangoló
Támogató
2019. 04. 05.
89
15
20
Szlovákia
V2 karakter
Mirko Gorkij
Ha körbenézel a szerveren, nem valami sok magyar van :ROFLMAO:d "Luciano De Vinci" te is magyart RP-zel? Csak mert nem sok magyar rohangál ilyen névvel....

Ha elkezdenénk magyar neveket használni akkor a fél szerver Radics, Lakatos, Kolompár lenne... Most is elég sok "Miclos" van a szerveren.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
Van elég nem kell több kuffus, meg az árát sem kell levenni jó ahogy van, kihasználva nagyon nincs....
 

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Előttem többen is leírták amit leakartam írni..
Fölösleges a szerverre.
Nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
ha már leírták többen akkor miért kell ideírni? :D
 
  • Tetszik
Reactions: bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.