Több kép igénylése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Seelrd

Újonc
Támogató
2021. 04. 22.
14
24
Szentes City
V4 karakter
eleanor.chase🇺🇸

K-pszerkeszt-log.gif




< Neved >

aseelrd vagy seelrd

< Kép mérete(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >


Twitch offline banner: 1920x1080 pixel (Max. 10 MB)
Twitch panelek: 320x100 pixel
Twitch profil banner(avagy profil háttér): 1200x380 pixel
Twitch avatar: 256x256 pixel

Facebook profilkép: 180 x 180 pixel
Facebook borítókép: 851 x 315 pixel

< Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

Több képet is szeretnék és több változatban,
-Twitch offline banner
-Twitch panelek("Rólam", "Donate(Egy Ajándék vagy PayPal logó mögötte)", "Discord"(Mögötte egy DC Logóval), "Insta"(mögötte egy Insta logóval), "Contact"(Egy levél iconnal mögötte)és végül egy Setup(Egy gépházzal mögötte)
-Twitch profil banner
-Twitch avatar

-Facebook Profilkép(Ugyan az legyen mint a Twitch-es csak a métere legyen FB kompatibilis)
-Facebook Banner(Ugyan az legyen mint a Twitch-es csak a métere legyen FB kompatibilis)
Ha lehet kérni akkor Thommas stílusba legyen a logo illetve a banner(Nem "copy"-ni szeretném csak bejön ez a stílus nagyon)


< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

#c101b9 és #c101b9 (Rátok bíznám és csak a színkódot szabnám meg alapnak https://imgur.com/mUJlwwe és ,hogy ilyen átmenetes legyen)

< Megjegyzés >

Remélem nem voltam tahó a sok képpel, más is kért többet ezért vettem a bátorságot ,hogy ezzel megpróbálkozom, nagyon igényes és profi emberek vannak itt mint képszerkesztők

A kép amiről a profilkép kellene azt most mellékelném privátba mivel PDF File

Nagyon szépen köszönöm előre is ,hogy elolvastad és ,hogy elkészíted






 

Mike_Freetown

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
484
374
24
V4 karakter
Thomas F Grey
LV karakter
Mike Freetown
Szia,

félreértések elkerülése végett lenne pár kérdésem:
1. "Ha lehet kérni akkor Thommas stílusba legyen a logo illetve a banner" - Ezzel arra célzol, hogy ilyesmit szeretnél: link ?
2. A PDF-et fel tudnád kérlek tölteni például data.hu weboldalra és beilleszteni ide?

Köszi szépen ✌️
 

Seelrd

Újonc
Támogató
2021. 04. 22.
14
24
Szentes City
V4 karakter
eleanor.chase🇺🇸
Szia,

félreértések elkerülése végett lenne pár kérdésem:
1. "Ha lehet kérni akkor Thommas stílusba legyen a logo illetve a banner" - Ezzel arra célzol, hogy ilyesmit szeretnél: link ?
2. A PDF-et fel tudnád kérlek tölteni például data.hu weboldalra és beilleszteni ide?

Köszi szépen ✌️
Szia,

Így ahogy mondod úgy szeretném kérni
És itt is van a PDF KATT A KÉPÉRT

Ésss én köszi amiért szoltál és ,hogy foglalkozol a dologgal ✌️
 

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
383
3 516
IX.
LV karakter
dontrell burton
Szia, a logóval próbálkoztam először viszont a PDF-et megnyitva látom hogy ez egy sima szelfi magadról. Számomra az a probléma ezzel jelenleg hogy, Thommasnak egy rajzolt / animnált kép ez magáról, viszont én ilyet nem tudok csinálni, maximum egy bitmojid ha csinálsz magadról, vagy ilyesmi azt tudom megcsinálni képként, viszont így egy rendes szelfit nem. A paneleket viszont megcsinálom. Editben mellékelem.

EDIT: A panelek itt vannak, kicsit minimalista de ez a többi desinghoz jól fog kinézni, ha szeretnél ird le mit vátloztassak.
link.
 
Utoljára szerkesztve:

Seelrd

Újonc
Támogató
2021. 04. 22.
14
24
Szentes City
V4 karakter
eleanor.chase🇺🇸
Szia, a logóval próbálkoztam először viszont a PDF-et megnyitva látom hogy ez egy sima szelfi magadról. Számomra az a probléma ezzel jelenleg hogy, Thommasnak egy rajzolt / animnált kép ez magáról, viszont én ilyet nem tudok csinálni, maximum egy bitmojid ha csinálsz magadról, vagy ilyesmi azt tudom megcsinálni képként, viszont így egy rendes szelfit nem. A paneleket viszont megcsinálom. Editben mellékelem.

EDIT: A panelek itt vannak, kicsit minimalista de ez a többi desinghoz jól fog kinézni, ha szeretnél ird le mit vátloztassak.
link.
Úristeeen, ez jobb lett mint ahogy elképzeltem nagyon nagyon max egy kicsit vihetnél bele világosabb rózsaszínt és világosabb kéket


Akkor a profilt megcsinálom bitmojiba, az eddigieket nagyon szépen köszönöm :)

Kép1 Kép2
 
Utoljára szerkesztve:

Seelrd

Újonc
Támogató
2021. 04. 22.
14
24
Szentes City
V4 karakter
eleanor.chase🇺🇸
Discordon megbeszéltük a részleteket
Nagyon elégedett vagyok a srác munkájával, ajánlom másoknak is

@Maxii zárható a topic
 
  • Imádom
Reactions: Tuya
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.