Todd Jesse-Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 11. 18.
11
21
22
Győr
V4 karakter
Zoe Z Keegan
LV karakter
Nem játszom!
V2 karakter
Todd Jesse

v2logoSA.png



Játékos (IG) neved:
< Todd Jesse>

Panaszolt fél admin neve:
< Jason>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail osztás, azért valakinek kilövöm a kereké ezért nem kellene jailt osztani, továbbá aki szét nonozza az életét annak nincsen osztva a szaknció számtalan esteben volt ilyen, az én esetemben egy kerék kilövése miatt nem érzem jogosnak a 200-perc jailt, továbbá az adminisztrátori munkályát hanyagul végezte, megnéztem a lezért panaszkönyvet nem érzem normális bírálásnak, lényeg hogy kerék kilövésre 200-perc elég erős,! UI:Rendőrök szét derbíznek ugye mikor üldözés van nem gond mert frakciuó tagok, szép estét, napo!!>

Bizonyítékok:
< Nincs,lezárt panaszkönyv ott van>

Megjegyzés:
< Unkorrekt bírálat, nem szép hozzáállás! ui:Egy kerék miatt 200-perc jogtalan, várom a bírálatot!>
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia.

Megírták rád a panaszkönyvet, majd 9 perc híján 1 napot vártunk a válaszodra, ami nem történt meg.
Majd miután megláttad a jailt:
[Fogadott PM]: Todd Jesse (20): Kösznöm a PK és a jailt
[Segítség] Todd Jesse: Szia, fórumon megtalálod miatt kaptad.
[Fogadott PM]: Todd Jesse (20): Nem nézem, amit most hozzáfűznék bannolnának.
Majd miután elmondtam mire kaptad:
[Segítség] Todd Jesse: lett nyitva rád egy panaszkönyv, amin a válaszodra 1 napot vártunk. Nem érkezett válasz, így a bizonyítékok alapján bíráltam el.
[Fogadott PM]: Todd Jesse (20): Utána megvolt beszélve, majd megvettük az autót, szóval értelmetlen jail.
Az, hogy erről beszéltetek elképzelhető, viszont az a személy, aki a panaszt megírta, ugyan úgy fent tartotta a panaszt.
Videón látszik, hogy oda mész, "írd" majd kilövöd a kereket és elmész.
Forgalmas helyről beszélünk, egy autókereskedés elött.
 

PatrikV2

vagy mindent, vagy semmit
FőAdmin
v2
2019. 11. 17.
332
768
V2 karakter
patryk.kuznetsov
A panaszkönyvben csatolt videóban jól látszik, hogy semmilyen indokod nem volt arra, hogy kilődd Felipe kerekét, tehát nonRP-t követtél el.

továbbá aki szét nonozza az életét annak nincsen osztva a szaknció számtalan esteben volt ilyen
Rendőrök szét derbíznek ugye mikor üldözés van nem gond mert frakciuó tagok
Gondolom ezekre hívtatok admint (ha nincs fent tudtok élni fórumon panasszal) és megbeszéltétek, ha nem akkor meg következőnek tegyétek meg ezt és lesz következménye. Értelmetlen egy admin panaszkönyv alatt ezzel dobálózni.

Az adminisztrátor nem hibázott, jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.