tobyka x ismeretlen [helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aronxd

Aktív fórumozó
2019. 02. 24.
246
556
V4 karakter
Rado Maras
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Tobyka???


Panaszra tett moderátor neve:
-


Panasz oka:
jogtalan kitiltás


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
Screenshot_20230606_232422_Chrome.jpg



Egyéb megjegyzés:
Egy ilyen unban kérelmet tettem ki haveromnak, leventének. Jelenleg nem játszok SGS szervereken, és ez az első fórum accountom amit regisztráltam. Levente Miskolcon, én pedig Fejér megyében lakom. Elképzelésem sincsen hogy mi az összefüggés az ő (dicktv) accountjában, és az én első accountom között. Szerintem IP alapján is látszik minden. A kitiltást nagyjából tegnap fél 12-kor kaphattam fórumról.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Macseek és zizgő

aronxd

Aktív fórumozó
2019. 02. 24.
246
556
V4 karakter
Rado Maras
[helyette]

csáó, ha esetleg nem érted a megjegyzésben leírtakat, akkor itt elmondanám szó szerint a lényeget. Tobyka vagyok, Levy Zaps barátja és csak kitettem neki egy unban kérelmet. Nem multiaccountozok fórumon, @Bencu pedig semmi utánanézés nélkül rakta rám a kitiltást, azaz jogtalanul, hiszen szerintem nagyon is látszódik, hogy én Fejér megyében lakok (Toby??? accounton látszódik IP alapján), Levente pedig miskolcon (dicktv accounton szintén látszódik.) Leventének több accountja van fórumon, viszont nekem ez az egy van, ezért azt kérném hogy szedjétek le rólam a kitiltást, hiszen én Tobyka vagyok, nem Levente.
 

Bencu

2019. 01. 18.
773
1 194
V4 karakter
bruno_gisbert
Csá.
Semmi jel nem utalt arra, hogy barátod, Levente helyett írod meg a kérelmet. Sem a téma címében, sem a tartalmában. Ezt viszont azért sikerült odabiggyesztened:
Ennyi energiaráfordítással azt is bele tudtad volna írni, hogy helyette írod, már ha tényleg így van.
Az a "semmi utánanézés" erős kijelentés, hiszen nem véletlen került rád a ban. Gondolom a 'Tobyka' nevű profil is véletlenül "származik" ugyanúgy Fejér megyéből.
Szerk.: Tobyka és Tobyka??? a két fiók, amiről én most beszélek.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Dijego

aronxd

Aktív fórumozó
2019. 02. 24.
246
556
V4 karakter
Rado Maras
Semmi jel nem utalt arra, hogy barátod, Levente helyett írod meg a kérelmet.
[helyette]

soha életbe nem volt fórum fiókom, ezért nem tudtam hogy ezt oda kell írni.
Gondolom a 'Tobyka' nevű profil is véletlenül "származik" ugyanúgy Fejér megyéből.
Tobyka nem egy profil, hanem én vagyok. Akár discordon is bebizonyíthatom ezt Levente mellett, Levente mint kiderült a fórum fiókok regisztrálásához VPN-t használt, gondolom ezért írja azt is Fejér megyének.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.