Toby Wiliam jelentkezési lapja!

Toby Wiliam

Újonc
2019. 04. 22.
6
4
V4 karakter
Toby Wiliam

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 20 éves vagyok ~

Mi az Account ID-d?
~ 181673 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Nagyjából 5éve RP-zek. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019. 03. 24. óta játszok a szerveren és 32 924 játszott perccel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Sem AdminJail sem pedig kitiltás nincs a múltamban.

Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ A 2-3 óra alapesetben nem kérdés számomra,de biztos hogy lesz ennél több is. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Megismertem és teljes mértékben egyetértek vele, természetesen teljesítem! ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Még régebben voltam a rendőrség tagja,illetve a honvédségnél is szolgáltam,összesen nagyjából 1 évet vehetett ez igénybe. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen a frakción belüli ismerettségem, de remélem ha sikerül, akkor mindenkivel jóba lehetek. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Ugyanis a való életben is gépjámű-mechatronikai technikusnak ( autószerelőnek ) tanulok, ami által nagyon sok ismeretem van a műhellyel kapcsolatban!
Illetve a múltamban volt szerencsém főleader-i szintre lépni egy másik szerveren, úgyszint egy autószerelő műhelyben ott 3 évet tevékenykedtem, és az érettségi indoka miatt hagytam abba. Jelen pillanatban újra szeretném élni az online szerelés élményeit!
Azt még megjegyezném hogy gyorsan tanulok és nincs ellenemre a kritikák meghallgatása, megfogadása és az aszerinti tevékenységfolytatás! ~



Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen, mindhárom feltételnek megfelelek. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Toby Wiliam ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro, 2001.06.03. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Chilge Olga ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ San Fierro ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Technikum ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Rendelkezek ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Úgyanis gyerekkorom óta a légkulcs zúgására alszok el, itt élek a közelben és minden nap elmegyek a műhely mellett, mindig oda vágyok. Azon jár az eszem hogy hogyan lehetne az hogy én is a csapat tagja legyek, és tessék! Megláttam a jelentkezési lehetőséget, azonnal le is csapok rá. Ambíciózus vagyok,autószerelőként tanultam és úgy gondolom hogy mostmár merek vállalni komolyabb munkákat, és rendszeres autószerelést folytatni egy nagy műhelynél. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Egy másik városban sok tapasztalatot szereztem az autószerelés terén,és az egész életem a szerelésről szólt. Ilyen munkakört még ebben a városban sajnos nem tudtam folytatni, viszont alapjáratban az életem során tudtam gyűjteni tudást. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Úgy gondolom hogy nem csak egy betanított munkásnak lennék jó, akinek ott kell megmutatni hogy hol a kerék, hanem a komplex szerelési folyamatokat kérdés nélkül és önállóan végzem el, és többszöri átellenőrzés után késznek nyilvánítanám a két kezem és az eszem munkáját. A gépjárművekről átfogó kép van a fejemben, típusismerettel rendelkezek, és sok olyan kis trükköt tanultam el az idők során, amivel azt gondolom, több lettem egy picit minden nap. Hozzáfűzném az érvelésemhez azt is, hogy társasági személyiséggel rendelkezem, ami által nem háborúzok az emberekkel, hanem a lehető legtartalmasabb időt töltöm, illetve kiváló hallgatóság vagyok. Elég szigorú önkritikával rendelkezek emellett, precíz vagyok az élet bármely területén. Még a reggeli kávét is grammra mérem. Szeretnék itt dolgozni, és segíteni a város lakóit a biztonságos közlekedésben. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Toby Wiliam a becses nevem, szép napot mindenkinek! 23 évesen jelen pillatban autószerelői ambíciókkal és tudással rendelkezek, ezáltal semelyik gépjármű sem okoz fejtörést. A kenyeremet jelen pillanatban a maszek kis garázsomban keresem, ahol ismerősök autóit segítem vissza az útra, és ebből nyilván csak kegyelem kasszaként funkcionál a pénz. Szeretnék magasabb szintre lépni, és a tanulóból autószerelővé válni! Tuninggal is foglalkozok, de az már csak a hobbi része. A család férfi vonulata tekintetében csak szakmai irányultságú egyének voltak, ami által én sem tudom magam elképzelni egy íróasztal mögött, billentyűzetet pötyögni. A tanulmányimat az autók felé specializáltam, és úgy gondolom hogy készen állok. ~