Toby Wilford jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
61
67
V4 karakter
zene.hill
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Toby Wilford
Születési hely, idő: New Orleans University Medical Center korház, 1993.07.04
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefonszámom: 462217 , Email: toby.wilford@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Fifth Avenue 54
Legmagasabb végzettsége: Rendészeti főiskola, ez mellett pedig egyetemi hallgató a Nemzeti Közszolgálati Egyetem-en.
Eddigi munkahelyei: Nem volt.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
Toby, 1993.07.04-én született a New Orleans University Medical Center valamelyik kórtermében egy tehetős család gyermekeként, szüleitől mindent megkapott. Gyerekként is már lázadó személyiségű volt ez látszott rajta kortársait hamar maga köré gyűjtötte karizmájával, nem volt bő szavú ez a jelenlegi személyiségére is igaz. Mint minden átlagos gyerek 6 évesen kezdte az iskolát, tanulmányi eredményei nem voltak túl jók de társai között megállta helyét. Már 13-14 éves korában érdeklődni kezdett az rendvédelem iránt, apjával gyakran jártak lőtérre. Signore Johnny Wilford, - Toby édesapja - nyugalmazott katona volt, főhadnagyi rangban szolgált az 1974-es Las Venturas-i ütközetben. Johnny egy vaskalapos, kimért, ugyanakkor rendkívül egyenes ember volt. Sok mindent tanult katonatársaitól, parancsnokaitól. Ez meglátszott a fiatal Ryan viselkedésén is, amikor 18 évesen - az apja nyomdokaiba lépve - Ő is hasonló pályát választott. Beiratkozott tehát a San Fierroi Állami Rendvédelmi Főiskolába, ahol rendkívül izgalmas évek vártak rá. 18 évesen kezdett bele abba, ami a mai napig elkíséri nyugodt - de főleg nyugtalan napjain. Verseket írni. Rengeteget, szerelmeset, búsat, andalgót, kedveset, mogorvát. Amikor csak tehette, írt. Írt sokat, keveset, volt múzsája - egy múzsátlan múzsa, tartalom nem volt mögötte, nem konkrét személyhez írta verseit - és volt még valami: az örök vágyakozás. Vágyakozott arra az ősi nyugalomra és boldogságra, miről még talán anno a szépszülei is. Telt, múlt az idő és közben Toby megszerezte a diplomáját és végre úgy döntött, hogy teljesen önálosul és Los Santosba költözik és ott keres állás lehetőséget.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Tóth Ervin a becses nevem, szólítsatok csak Ervin-nek.
Mennyi idős vagy: Válasz helye
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jelenleg a 17. életévemet élem.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: A lap megírásakor pontosan 13841 játszott percel rendelkezem.
Csatolj egy képet az UCP-ről: Kitiltások - Admin jailek - Névváltásaim.
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Mindössze csak kétszer voltam admin jailba, ez a két alkalom is mind csak frakcióval kapcsolatos elintéznivaló indok miatt.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Kitiltva a szerverről egy félreértés miatt lettem bannolva, amit a leghamarabb modon egyből megbeszéltem a vezetőséggel és deaktiválták a tiltásomat.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Az őszintét megvallva eléggé sok névváltási kérelmem van, ami szerintem azért történt meg mert a szerveren való játszásom előtt rengetegszer váltottam nevet és ez vitelezte ki.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Az általam alakított karakter egy erős fizikumú, határozott de ezek mellett egy eléggé barátságos ember lennék. Szeretnék nagyon közvetlen lenni társaimmal és igyekezni arra, hogy a lehető legjobbat hozzam ki magamból.
Miért pont rád essen a választásunk?
Sokat gondolkoztam hogy mit is kellene ide pontosan írni... Szerintem azért lennék megfelelő erre a posztra, mert tapasztalt ember vagyok, és nagyon jól kijövök az emberekkel, ebből adódóan szeretek csapatban dolgozni. Rendkívül segítőkész embernek tartom magam, szeretek segíteni embereknek, ami sokszor lemondással jár,de ha kell alázatos is tudok lenni. Szerintem egy eléggé barátságos ember vagyok, nem szeretem a feszültséget. Alapvetően engem nagyon nehéz felidegesíteni, és nagyon olyan személyiség vagyok, hogy ami éppen a kezemben van, azt addig nem veszem ki a kezemből amíg meg nem csinálom. Ez az egész életemet is jellemzi, elég maximalista vagyok. Amire jelenleg a legjobban törekednék, az a kifogástalan profizmus, valamint a gyorsaság.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen voltam, Zayne Hill néven voltam frakció tag és a kilépésem indok nem több és nem is kevesebb mint, hogy akkoriban nem igazán volt sok szabadidőm és ezért inkább úgy döntöttem, hogy korrekt modon kilépek a frakcióból.

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Ervinnek hívnak, Erdélyben élek azon belül Marosvásárhelyen. Jelenleg 17 éves vagyok, tizenegyedik osztályba járok és egy sportlíceumba tanulok. Van egy lánytestvérem is aki 5 évvel idősebb mint én. Szabadidőmben általában itt szoktam játszani haverjaimmal, ha időm és kedvem megengedi. Az utóbbi időben eléggé aktív voltam a szerveren, de a magánéletemet se felejtem el. Naponta kb 4-5 órát tudok a szerverre fordítani. Szeretek sportolni, edzeni és más egyéb testmozgást végezni, hisz "a test a lélek temploma". Szeretek extrém sportokat kipróbálni, feldob egyszerűen az-az érzés, amikor az adrenalin átáramlik a testemen és felpörget, felbecsülhetetlen érzés. Tíz éve versenyszerűen atlétikázom, és rengeteg elért eredmenyt mondhatok magam mögött a gyorsfutással. Eléggé kommunikatív, jó beszédkészségű személy vagyok aki szeret csapatban dolgozni, szeretek segítek embereken, vagy embereknek amennyiben rossz helyzetben van, vagy látom, hogy problémája van. De jószívű, következetes, megértő, kedves, segítőkész illetve eléggé gyorsan ismerkedő egyéniség vagyok. Ezek mellett túlzottan maximalista vagyok és azért, hogy valami jobb legyen képes vagyok lekezelően beszélni társaimmal, vagy idegeskedni miatta. Kissé akaratos vagyok, ha valamit a fejembe veszek, addig megyek és csinálom, amíg el nem érem azt és ez is idegeskedésre vezethet át. Mindig kimondom azt, amit gondolok, mely néha bántó lehet, de általában ezt is barátaimért teszem, hogy rossz tulajdonságaikra rávilágítsam őket.Válasz helye
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Toby Wilford!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.04.04 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.04.04 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.