Toby Wenberg- Lac

Tobykaaa

Újonc
2024. 08. 24.
2
3
V4 karakter
Toby Wenberg
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Toby Wenberg


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Lac


Panasz oka, leírása, kifejtése:
A ma esti napon történt egy IC ütközés, mi nem feltétlen az én vétkemből történt. A baleset megtörténte után oda mentem a sráchoz "megbeszélni" az ügyet, és erre ő elkezdett elhajtani, mire én előkaptam a golf ütőmet és 2-3 ütést mértem autójára. Erre hívott ő admint, Lac nem sokkal később megjelent, mint az ügyet kezelő adminisztrátor. Normális helyzetben, ha nem történt volna karambol, és egy random ember kocsiját törtem volna össze, ki semmit nem ártott nekem és nem veszélyeztette volna karakterem életét elfogadtam volna a döntését, viszont itt mivel karakterem meg is halhatott volna akár, ennek fényében nem értem mi ebben a nem rp-s cselekedett, tehát az admin szerint, HA jól értem hagynom kellett volna elmenni, majd rendőrt hívnom rá, azért mert majdnem megölt, és ezt teljes mértékben nyugodtan kezelni, miközben a karakterem egy olyan szituációban találta magát, ahol cseppet sem lehet átgondolt döntéseket hozni. Bár akkor így belegondolva az teljesen rp-s, hogy mindenki 200-300-al száguld közúton a kanyarokat levágva, nem féltve maguk és mások életét.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):

[2024-08-24 22:18:22] [Output] : Miguel Encinas mondja: Szevasz.

[2024-08-24 22:18:26] [Output] : Miguel Encinas mondja: Milyen öreg ?
[2024-08-24 22:18:42] [Output] : Miguel Encinas mondja: Te jöttél szembe velem, én meg elhúztam a kormányt, csak már addigra vissza tértél a sávodba.
[2024-08-24 22:18:43] [Output] : Miguel Encinas mondja: Az volt.
[2024-08-24 22:18:46] [Output] : *** Miguel Encinas beindította egy Porsche 911 Turbo S motorját.
[2024-08-24 22:18:47] [Output] : Toby Wenberg mondja: Igen?
[2024-08-24 22:18:48] [Output] : *** Toby Wenberg elővett egy fegyvert (Golf ütő).
[2024-08-24 22:18:54] [Output] : *** Toby Wenberg elrakott egy fegyvert (Golf ütő).


Megjegyzés:
Előre is köszönöm a bíráló admin idejét, törődését a problémámmal!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Öregember

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 096
707
V4 karakter
Keith Nash
Szia, továbbra sem tartom reálisnak azt, hogy egy ütközést követően te előveszed a golf ütődet, és elkezded ütni vele a másik fél autóját.

Itt vannak a képek arról, hogy ütöd az autót:
image.png

image.png


Egyébként nem elakart menni a helyszínről, hanem csak félreállt az autójával az útról, hogy ne történjen másik baleset.
Ha már behúzza a kéziféket is, és megáll az út szélén, neked miért kell ütni tovább az autót? Szerintem elég egyértelmű, hogy nem tervezi folytatni útját.
 

Tobykaaa

Újonc
2024. 08. 24.
2
3
V4 karakter
Toby Wenberg
Szia, továbbra sem tartom reálisnak azt, hogy egy ütközést követően te előveszed a golf ütődet, és elkezded ütni vele a másik fél autóját.

Itt vannak a képek arról, hogy ütöd az autót:
image.png

image.png


Egyébként nem elakart menni a helyszínről, hanem csak félreállt az autójával az útról, hogy ne történjen másik baleset.
Ha már behúzza a kéziféket is, és megáll az út szélén, neked miért kell ütni tovább az autót? Szerintem elég egyértelmű, hogy nem tervezi folytatni útját.
Erre annyit mondanék, hogy aki ismeri a kresz-t, az tudja, hogy ilyenkor nem mozdíthatjuk meg a járműveket, és megkell próbálnunk mindent fontos információt úgy hagyni, ahogy az a baleset után keletkezett. Mivel nem hagyta abban a pozícióban a gépkocsit, és egyből a baleset után arrébb állt, így a rendőrök, nem tudták volna rekreálni a balesetet, így nem csak az karakterem lett kitéve, hanem a gépjármű is gazdasági totálkáros lett, melyet a biztosító nem fedezett volna.
 

Lac

Fórum betyár
SzerverAdmin
v4
2021. 02. 14.
1 096
707
V4 karakter
Keith Nash
Teljes mértékben IC ügy, hogy ő elvitte a baleset után az autóját. Ha levitte az út szélére, nem az a megoldás, hogy elkezded ütni golf ütővel.

Részemről mindent leírtam, várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: Kyle Escobard