Tobias Rodemaker - Guba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

weloveyouago

most hated
2019. 01. 10.
1 360
9 856
V4 karakter
Delbert_Hale
LV karakter
Tobias_Rodemaker
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Tobias Rodemaker >

Panaszra tett Admin neve:
<
Guba >

Panasz oka:
<
Helytelen bírálat >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/6i1rd0
image.png

image.png
>

Megjegyzés:
<
Nem tartom továbbra sem reálisnak, hogy a gyártetőről leugranak rám lőni egyből. ATM után kifutottunk a gyárépületből, elszaladtunk hátra amikor Landon_Ratliff és Lane_Leal egy helikopterrel felénk szálltak és elkezdtek lőni rám. Ekkor Landon leugrott ránk, egy gyár épületről ami tudomásom szerint nem egy emelet magas, sebződött a karaktere viszont a lába nem tört el és lelőtt engem. Egyből tüzelni akart rám, viszont csak később sikerült megölnie. (Pár másodperc után) Mire realizáltam, hogy ő ténylegesen a gyárnak a tetejéről vetette magát a mélybe. Ezután egy reportot nyitottam, amire Guba válaszolt, aki azt mondta, hogy ez éppen határeset, mivel script szerint sebződött a karaktere. Mint az elején említettem, nem tartom reálisnak, hogy onnan bárki is leugrana. Mint a klippen is látszik nem is számoltam ezzel az eshetőséggel. >
 

Guba

swim>
SzerverAdmin
LV
2021. 08. 05.
553
734
- REDACTED -
V4 karakter
-
LV karakter
Wyatt Hathaway 🇺🇸
V2 karakter
-
Szia / Sziasztok.

Azt hittem ezt reportban letudtuk, de lárom tévedtem.

Mint azt reportban is elmondtam neked ez még szerintem határ eset volt. Mivel Script szerint sebződnek a karakterek a szerveren mostmár és nem tört el a lába. Reportban nem igazán akartad megvitatni ezt.

Illetve beszéltem az illetővel is, és nem direkt ugrott rád, gurulgatott fent a tetőn, és túl gurult a végén, nem bírta megfogni. ezért esett le.

Más hozzá fűzni valóm nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.