Tobias Mucke panasztétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pari

skeletons
2019. 03. 31.
493
753
V4 karakter
isaiah galen
LV karakter
tavon capilla
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
belsoellenorzesiosztaly@nav.hu

Pénzügyőrre tett panaszbeadvány


Panasztevő neve:
<< Tobias Mucke >>
Panasztevő születési helye, ideje:
<< Németország, Düsseldorf, 1993.09.03. >>
Panasztevő telefonszáma:
<< +38-76-725-1435 >>


Panaszra tett pénzügyőr neve:
<< Kyle M Doherty >>
Panaszra tett pénzügyőr jelvényszáma:
<< 1282 >>
Panaszra tett pénzügyőr gépjárművének adatai:
<< Audi RS4 >>
Intézkedés helyszíne,időpontja:
<< Blueberry Acnes, 2024.06.27, 16:34 >>


A panaszolt intézkedés, cselekmény leírása, indoka:
<< Csütörtöki délutánunk folyamán utaztunk a városban egy BMW M8 Competition típusú gépjárművel. Mivel állítható neon található meg benne, ezért az utolsó megálláskor azt bekapcsoltam, és bizony úgy is felejtettem. Blueberry területén közlekedtünk, a SeeRing irányába, amikor Kyle M Doherty és társai félrehúztak minket, viszont akkor már a neon le volt kapcsolva. Megtörtént a megállítás és elkezdőtött az intézkedés, amely során a tiszt eszméletlenül illemtelen volt, amit nem néztem személyesen jó szemmel. Egyáltalán nem volt empatikus velem és a barátommal szemben, próbáltunk neki szépen, és érthetően magyarázni, viszont ő ezt tiszteletenségnek vette.
1. Az intézkedés kezdeténél, miután megtörtént Mr. Doherty bemutatkozása, én szépen megkérdeztem, hogy milyen indokkal lettem megállítva, mert pontosan én sem voltam biztos benne. Erre nem érkezett, ezért kissé nyomatékosítottam, és ismételtem megkérdeztem, mielőtt előszereltem az irataim az Ő számára. Harmadik rákérdezésre nagy nehezen megkaptuk az indokot, ami a neon volt. Nyilvánvalóan, ellenkeztem vele egy darabig, de nem nagyon fektettem rá túlzottan nagy hangsúlyt, hiszen tudtam, hogy mégis hibás vagyok miatta, mert úgy felejtettem. A panaszom megnyításának első indoka ez volt, tudtommal kötelessége a pénzügyőrnek indokolnia az intézkedést.
2. A panaszom második fontosabb indoka, a kétszeres "RSZT" ami a csekkemben szerepel, illetve Hannes Konrad barátomnak ugyanez a vád, egyszeresen. (Ő konkrétan hozzá sem szólt a szituációhoz, én kérdeztem őt kétszer, a forgalmi és a kötelező felszerelés végett.) Szóval, maradjunk annyiban, hogy az intézkedés során egy tükörként viselkedtem, és csupán azt adtam vissza a pénzügyőrnek, amit én kaptam tőle szavakban. Úgy érzem, hogy én is egy jogokkal rendelkező állampolgár vagyok, én sem érdemlem meg azt, hogy a semmibe nézzenek, és ennyire illemtelenül viselkedjenek velem szembe. A "tiszteletlenségünkre" nem kaptunk komolyabb indoklást, annyit vágott rá, hogy "majd tegyenek panaszt".
Szeretném, ha az intézkedés alaposabban is átvizsgálásra kerülne. Megjegyezném azt is, hogy nem a büntetés mértéke sérti a fogam, hanem inkább az, hogy néhány pénzügyőr a városban, az embereket konkrétan semmibe nézik, nem igazán törődnek a helyzetek fontosságával.
Véleményem szerint, a pénzügyőr hanyagul végezte el az intézkedést, indoklásokat nem kaptunk a fontosabb vádpontra, amit nem tartok egyáltalán korrektnek. Amennyiben ténylegesen jogtalan lenne a panasztételem, elvárásom lenne, hogy egy normális indoklást kapjunk mindenre, amennyiben erre alkalmasak a szervezet tagjai.
((Ezt még ide teszem, ha nem bánjátok, mert egyszerűen nem tudom hová tenni ezt az egészet: [2024-06-27 18:47:03] [Output] : Aiden J Doherty: (( engem aztán beleírhatsz, ic be se mutatkoztam haha )). Utána személyesen kerestünk valakiket, hogy kérdezzük meg, hol kell pontosan panaszt tenni, és történetesen pont hozzájuk mentünk oda.)) >>


Melléklet:
<< A csekkről készítettem egy fotót is, amit lentebb fogok mellékelni.

>>


Aláírás:
<< Tobias Mucke >>
 

Dinnye

Dinje a sztár
2019. 02. 15.
95
101
Kaposmérő
V4 karakter
Ryan Maddox
LV karakter
Jonell Pierce
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
BELSŐ ELLENŐRZÉSI OSZTÁLY
✉ belsoellenorzes@nav.hu

Tisztelt Panasztevő, Tisztelt Mucke Úr!
Tájékoztatom, hogy az ügy kivizsgálását a Belső Ellenőrzési Osztály megkezdte.
Tájékoztatásul közlöm, hogy panaszát a Belső Ellenőrzési Osztály befogadta, panaszolt pénzügyőrnek az igazoltatás időpontjában rögzített testkamerás felvételének vizsgálata folyamatban van.

((Küldd el nekem privátba a logot az igazoltatásról.))

San Fierro, 2024. június 28.

Ryan McCarty
Belső Ellenőrzési Osztály
 

Dinnye

Dinje a sztár
2019. 02. 15.
95
101
Kaposmérő
V4 karakter
Ryan Maddox
LV karakter
Jonell Pierce
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
BELSŐ ELLENŐRZÉSI OSZTÁLY
✉ belsoellenorzes@nav.hu

Tisztelt Panasztevő, Tisztelt Mucke Úr!
Tájékoztatom, hogy az ügy kivizsgálását a Belső Ellenőrzési Osztály elvégezte.
A becsatolt bizonyítékok és panaszolt pénzügyőr, Kyle M Doherty püőr. ftörm. igazoltatáskor készült testkamerás felvétele alapján az alábbi döntést hoztam.

A közúti ellenőrzés során Panasztevő és az utas egy másodpercig sem mutatták jelét együttműködésnek, több provokatív kijelentést, kérdést szegeztek a pénzügyőr felé, ezek figyelembevételével See City Büntető Törvénykönyvről szóló törvényének 41. §-a szerinti helyszínbírságolást helybenhagyom.

Kyle M Doherty püőr. ftörm. annyiban hibázott, hogy az okmányok ellenőrzési szándéka előtt nem közölte az igazoltatás okát az igazoltatás alá vonttal, továbbá stílusa kissé nyers, ugyanakkor se nem provokatív sem pedig tiszteletlen nem volt Panaszolttal és utasával szemben.

Fentiekre való hivatkozással Kyle M Doherty püőr. ftörm.-ert az igazoltatási scenario pontos be nem tartása miatt szóbeli megrovásban részesítem.

Megjegyzés:
Az ilyen, és ehhez hasonló megjegyzési a Panasztevőt minősítik:
“Amennyiben ténylegesen jogtalan lenne a panasztételem, elvárásom lenne, hogy egy normális indoklást kapjunk mindenre, amennyiben erre alkalmasak a szervezet tagjai.”

San Fierro, 2024. július 01.

Ryan McCarty
Belső Ellenőrzési Osztály
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.