TNMTRoli jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TNMTRoli

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 06. 17.
374
605
V4 karakter
William S David
LV karakter
Kayla Wilson
M3xX1po.png


Játékbeli, és fórum neved:

- Játékbeli nevem: William S David
- Fórum nevem: TNMTRoli

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?

- A szerverre 2018-ban regisztráltam, de akkor még egy kis krumpli laptopon játszottam, nem volt semmi FPS-em. 300 player felett már fagytam ki, ezért csak nagyon reggel játszottam, farmoztam, próbáltam kis vagyont szerezni. Nagyon aktívan 2020-ban kezdtem el játszani (ekkor kb lvl 18 voltam, most 42 fele járok), amikor összegyűlt egy normális PC-re. Mindig is nagy vágyam volt a szerveren játszani.
- A fórumot leginkább akkor kezdtem el használni, amikor bekerültem a Rendőrségbe, 2020 októbere fele. Azelőtt is használtam, és tisztában voltam vele, csak nem nagyon volt miért használnom. Nyílván, ha globális moderátor lennék, aktívan használnám.

Miért szeretnél globális moderátor lenni?

- Azért jelentkeztem erre a posztra, mivel mindig is érdekelt a moderátor munka. Nem csak itt fórumon, esetleg TS szerveren, hanem bárhol máshol is, legyen az Twitch, Discord, bárhol. Discord moderátor voltam is egy angol közösségben. Szeretnék az új fórum felhasználóknak segíteni, bemutatni nekik a fórumot, és szeretnék a csapat része lenni, kitenni a magamét.

Miért pont téged válasszunk?

- Úgy gondolom, érett vagyok a feladatra. A Rendőrségben eltöltött időm alatt is bizonyítottam, hogy érett vagyok a feladatra, és azt is sikerült bizonyítanom, hogy több teherrel is el tudok bánni egyszerre, több feladat elvégzésére is készen állok. Emellett a BB kód ismeretségem is magas, nagyon sok ideje használom úgy TS-en, mint fórumon. Sok lapot készítettem már, amit saját magam kellett formázzak, és mindegyikre büszke vagyok, úgy gondolom, jól sikerültek. A helyesírásom is hibátlan, persze néha egy-két szóra rá kell keressek. Gyorsan is írok, és gondolkodok. Bevallom, a fogalmazás nem az erősségem, viszont törekedek arra, hogy célratörően fogalmazzak. A moderátor munka egy nagy felelősség, és úgy gondolom ezt el tudom vállalni. Nagy ambícióval rendelkezek, elhatároztam magam, hogy itt szeretnék lenni, és ehhez tartom is magam.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?

- Naponta nem sok időt töltök el a fórumon, mivel nem nagyon van miért. Leginkább PK-t olvasok, néha egy-két hírdetést, és jelentéseket írok. Természetesen ha moderátor lennék, sokkal több időt töltenék el a fórumon naponta.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)

Rendőrség
- Mivel regisztráció óta a Rendőrségig nem sokat voltam aktív, ezért nem tudok sajnos mást felhozni. De erre a teljesítményemre nagyon büszke vagyok. Jelenleg a Rendőrséget erősítem, mint Főtörzszászlós, emellett a KR alosztályvezető helyettese vagyok, azaz alleader. Ez már magában nagy felelősség, de emellet a Motoros Rendészet tagja vagyok (ami jelenleg a tél miatt inaktív), Akadémiai tanár és Szanitéc. A KR felment a heti jelentések alól, de jelenleg pórázra fogtam magam és elkezdtem gyűjteni a jelentéseket minél többet, hogy megmutassam, nem csak azért vagyok, hogy legyek. A karrierem során sokat mutattam a vezetőség felé, és sok barátot, tapasztalatot is szereztem, amire büszke vagyok.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?

- Természetesen rendelkezem TeamSpeak3-al, mivel ez elengedhetetlen ahhoz, hogy aktív tagja legyek a szerverközösségnek. Bár nem sokat használom, de igen, rendelkezem vele.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?

- Tegyük fel, hogy egy kezdő fórumozó rossz helyre nyitja a témát. Ekkor hozzászólásba szólnák neki, hogy ez nem ide való, és átirányítanám a megfelelő helyre. Véleményem szerint az emberiség nagyon fontos, ezért nyílván egy kezdő fórumozónak nem osztanék figyelmeztetést. Esetleg, ha további segítségre lenne szüksége, privát üzenetben segíteném, esetleg TS-en/Discordon tovább tanítám. Bár a moderátor feladata nem épp a tanítás, de fontosnak találom azt, hogy inkább segítsünk neki, mint büntessük, aztán azt sem tudja miért kapta.

Ismeretséged a csapaton belül?

- Ferit ismerem csak, vele jóban vagyok, emellett frakciótársam. Másokat nagyon nem ismerek sajnos, nem sokat használom a TS3-at.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)

- Mint ahogy a felhasználónevem is utal rá, Roli vagyok, és Romániában élek, Biharmegyében. Jelenleg a 16-ik életévemet töltöm, június 12-én leszek 16. Tudom, hogy még nem töltöttem be az elvárt életévet, de reménykedem, hogy ettől el lehet tekinteni, mivel szerintem és mások szerint is érett vagyok. Kilencedikes vagyok, bió-kémia szakon tanulok, emellett a diáktanács tagja vagyok. Sok mindent nem csinálok ott, mivel nem nagyon tudok szocializálódni, de azért érdemes megemlíteni. Nincs nehéz dolgom a sulival, mivel nem a legerősebb osztályban vagyok, de azért nem is a leggyengébb, ezért suli mellett legtöbbet a gép előtt töltöm az életem, ehhez képest a teljesítményem viszonylag jó. Sosem nagyon tanultam, mégis 9-es felett vagyok mindig az évvégi médiákban (Magyarországon az 4 felettinek számít). Hobbim nem nagyon van, sportból pedig a kedvencem a foci, de már egy ideje nem játszok, nincs kivel. 4-5 közeli baráttal rendelkezem, így nincs egy nagy baráti köröm IRL, de sokat vagyok azzal a 4-5-el is. Emellett sok online barátom van, akikkel sokat játszok. Nagy részük a frakciótársam, ezért sokat vagyok velük. A képességeim közé tartozik a lua scriptelés, MTA-ra írtam pár scriptet, ebben közepesen jó vagyok. Emellett HTML-t és CSS-t gyakoroltam, azaz weboldalépítést, de ezt abba hagytam és szép lassan feledésbe került. A SeeMTA-t Goodlikenak az Édes SeeMTA sorozatából ismertem meg, még V2-n, az első résznél. Így amikor regisztráltam V3-ra már alap tudással kezdtem bele, de azóta sok tapasztalatot szereztem. Határozott vagyok, segítőkész, és több dologra is tudok figyelni egyszerre, pl. játszás közben egy közelemben történő beszélgetésre (erre van egy sztorim, ha érdekel meghallgatásom elmesélem). Bizakodó vagyok azok a dolgok felé, amit elhatároztam.


Köszönöm, hogy elolvastad a lapomat. Remélem elnyerte a tetszésedet, és a Fő Globális Moderátorok tetszését is.

 
Utoljára szerkesztve:

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
jerrynek.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra. Ne csüggedj, lesz még alkalom ahol bizonyíthatod rátermettséged.

Egyéni megjegyzés: Korainak tartom még.


Üdvözlettel:

SeeMTA V3 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.