@tj jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miss Tomy

Írnok deák
2019. 01. 11.
598
2 724
V4 karakter
Robert Dixie

x3zePcK.png


IG neved:
- Monroe Jackson -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Több mint 3 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- SeeMTA v2-őn voltam moderátor és globális moderátor is egyaránt. A távozásomnak az volt az oka, hogy kibannoltak a szerverről.-

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Ha gépnél vagyok , szinte mindig ellehet érni TeamSpeaken. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Naponta legalább két órát,de azonkívűl az összes szabadidőmet fordítanám a feladatra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Rendelkezek megfelelő tapasztalatokkal, tisztában vagyok vele mi merre hány méter és megfelelőnek tartom maga a moderátori feladatok elvégzésére. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Régebben is voltam moderátor amint már említtem, nagyon élveztem csinálni ( ͡° ͜ʖ ͡°) , így úgy gondoltam hogy itt is próbára teszem magam. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban megmutatnám neki a teamspeak 3 szerver szabályzatot [!], majd elmagyaráznám neki, hogy hogyan működik a TS és hogy miként kell használni a szobákat/várókat etc.-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Kifejezetten sok tapasztalattal rendelkezem, mint teamspeaken mint fórumon. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- #Makóka™ -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nem lenne célom, csak élvezném a feladatom. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Határozott -
- Komoly -
- Terhelékeny -

Negatív:
- Trágár beszéd baráti körben -
- Lobbanékony -
- Ha kihoznak a sodromból, 8 féle módon eltudok valaki küldeni melegebb éghajlatra szóismétlés nélkül. -

Maennyi idős vagy?:

- 18 -



Mutasd be magad 5-10 mondatban:

- Kovács Tamásnak hívnak, baráti körben TJ -nek. Amerikában élek édesapámmal már közel 2 éve. A See MTA communityban körülbelül 2016 vége-2017 kezdete óta tevékenykedek, ez alatt az idő alatt nagyon sok barátot, és megannyi utálót szereztem. Elég egyéni stílussal rendelkezek, ez néha előny-néha hátrány a való életben is. Nagyon szókimondó vagyok és szeretek nyersen fogalmazni, sok ismeretlen e-miatt azt gondolhatja, hogy paraszt vagyok, viszont ez nem így van. Viszonylag könnyen barátkozó típus vagyok, nagyon szeretek beszélni. Alapvetően nem vagyok egy konfligtus kerülő személyiség, nagyon sokszor kiállok az igazamért. Kimondottan negatív tulajdonságomnak tartom azt, hogy nagyon haragtartó vagyok és "néha túlságosan is megtudom magamat védeni". -

 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.05.15. 17:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Jelezte, hogy az időeltolódás miatt nem tud résztvenni a meghallgatáson. Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
Reactions: Miss Tomy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.