Tito Velasquez jelentkezése a Las Venturas Medical Services köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Winnetou

Újonc
2020. 08. 21.
29
2
V4 karakter
Logan Frewen
LV karakter
Tito Velasquez
LVMS-logo-v1.png
fejlec.png

- IC -

fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK



Vezetéknév: < Velasquez>
Középső név: <nincs>
Keresztnév: <Tito>

Születési hely és idő: <1989 július 18>
Anyja neve: <Addison Smith>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Mexikói, Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<angol, spanyol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] Rólam: Szakmai munkáimra vissza tekintve érdekes munkának tűnik mint a többi. Egy elégé megbízható szerethető ember vagyok aki igen tanulékony. Az a fajta lélek vagyok aki áll elébe a kihívásoknak is legyen szó bármiről. Történetem: 1989 július 18-ban Las Venturas-ban születem. Édesapám kisgyermek koromban sajnos elhunyt és igy édesanyám nevelt fel egyedül. Nem Voltunk gazdagok de mindenünk meg volt ami kellet. Sose voltam kicsiként rossz nem hazudtam és nem voltam spicli. Ezért a baráti köröm elég sűrű. Édesanyámnak rengeteg mindent köszönhetek az életben. Sajnos őt is elvesztettem egy pár hónappal ezelőtt autóbalesetben Rosszul lett vezetés közben és neki csapódott a sztráda falának. 2 hónapig depressziós voltam ez miatt de újra talpra álltam. Képzetségeim: Központi víz és gáz szerelő amit a Las Venturas Szakközépben végeztem el. Egy mentőápolói diplomával is büszkélkedhetek. Ez lenne most az első munkám ebben a városban. [I][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)][I]>
Motivációs levél:
<[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] Tisztelt Medical Service! A mai nap haza fele a munkából tartva egy hirdető plakát jött velem szembe a pirosnál. Elolvastam értelmeztem és arra a gondolatra jutottam ,hogy be nyújtok egy levelet önökhöz. Végzetségeim az imént felsorolom. Központi víz és gáz szerelő amit a Las Venturas Szakközép iskolában szereztem meg. Elvégeztem egy egyetemet ami a mentőápoló pozícióhoz vezet. Most magukhoz jelentkeznék dolgozói pozícióra. Elolvastam az elvárásaikat, értelmeztem és úgy érzem alkalmas lennék a munkára. Fizikai állapotomat jónak érzem és lelki dolgaim is rendben van. Már régóta érdekel az önök munkája. Úgy érzem, hogy ezen a területen képeségeimet bírnám hasznosítani. Nem lenne nehezem se egy külföldi állampolgárral elintézni a dolgomat mer a kommunikációs képességem megfelel. Kihívásoktól nem riadok el akár mi is az. Ha egy megbízható munkatársat és egy szorgos embert keresnek erre a feladatra állok elébe. Remélem, a fentiek elnyerték tetszésüket és a következő időben személyes kapcsolatra is jut idő. Tisztelettel! Tito Velasquez [I][FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)][I]>

II. VÉGZETTSÉG



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<mentőápolói diploma>
Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Medical services>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<Las venturas egyetem>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Központi víz és gáz szerelő Las venturas szakközép>
Képzés időtartama:
<2010.09.16>

III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI


Előző munkahelye:
<még nem volt.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Las Venturas>
Telefonszám: <Válasz>
E-mail cím: <Tito@see.com>


fejlec.png

- OOC -

fejlec.png

Neved, ahogy szólíthatunk: [ICODE< Máté >[/ICODE]
Életkorod: <13>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<2 éve kezdtem el játszani a v3-on és most az lv-én akarok ki igazodni.>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Hát itt még nem voltam frakiban de v3-on voltam mentős és honvéd is egy huzamos időig>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<igen rendelkezem>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Mikor másik szerón voltam mentős tök élveztem szeretem el is igazodtam és be illetem. Meg szeretek rp csak lehet, hogy a játszott percem be fog zavarni de régen már játszottam az lv-n>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<[/COLOR][/SIZE][/FONT] Máténak hívnak egy kis faluba élek 2000 fő fölött van a lakosság. Szeretek horgászni, motorozni kint lenni a szabadban. Apám vadász így néha kiszoktam vele menni vadászni. Szeretek a gépen játszani de leginkább mta-ni szoktam. Mivel vidéken élek így megvan a saját dolgom is meg segíteni is kell a ház körül. Ezt úgy írtam le mintha olyan sokat szoktam segíteni de nem nagyon. Szeretek új dolgokba belevágni, kipróbálni. Sokat szeretek beszélgetni akár olyanokkal akiket nem is ismerek. Nem szeretem magamban tartani a véleményemet. Ha valami nem tetszik azt kimondom nem szoktam rajta rágódni. Néha elszoktam menni rokonokhoz dolgozni hogy legyen pénzem benzinre. Mert eszik a gép rendesen főleg földes úton. Mostanában nem olyan sűrűbben járok ki horgászni 3 hetente vagy 2 hetente talán. Egyik barátommal szoktam játszani minden játékot ami eszünkbe pl: cs-go, mta stb. Úgy, hogy most igy ennyi jutott eszembe. [FONT=georgia][SIZE=5][COLOR=rgb(255, 255, 255)]>
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Pozitív: Barátságos, csapatjátékos, érthető[/COLOR] Negatív: Néha idegesítő vagyok de ritkán, önfejű néha, kapkodó >
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
<https://imgur.com/a/nWJHezn>


fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK

fejlec.png

Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Hajszáleresnél fedőkötést használunk, Vénás vérzésnél nyomókötést, Artériásnál ugyan úgy fedőkötést kell.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?

<Leültettem majd mondom neki hogy a vér a szájába folyik nem nyelheti le és nem fújhassa ki az orrából a vért majd egy tampont helyezek az orrába ami fájdalomcsillapitóval van átitatva majd jégzselével léhűtőm ha véletlen törés is keletkezik akkor fájdalomcsillapitás után helyére rakom.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?

<Egy érzéstelenítő cseppet teszek a szemébe majd óvatosan kiveszem belőle és védő szemüveget ajánlok neki >
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?

<Fedett csonttörés>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.

<Legelőször a légzési nehézségekre panszkodó sérültet látom el, mert ilyenkor erősen fennáll az a veszély hogy megfullad . Majd az eszméletét vesztett beteget látom el, mert eszméletlen állapotban akár súlyos károkat is szenvedhet. Utólsonak pedig a szédülésre és hányingerre panaszkodó beteget látom el, mivel az ő panasza volt a legveszélytelenebb.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=5] >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: ÉÉÉÉ/HH/NN

Aláírás: Aláírás helye
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 407
7 928
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
LVMS-logo-v1.png
Tisztelt Tito Velasquez,
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk. Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.
Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services​
 

Dynaa

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 08.
215
1 169
V4 karakter
Reyna Keely
LV karakter
Reyna Keely
V2 karakter
-
LVMS-logo-v1.png


Tisztelt Tito Velasquez,
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben. Jelentkezési lapját elutasítottuk.
Naomi Mills
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: ezittanikoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.