Tina S Winslow jelentkezése. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patyesz

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
95
103
24
Ócsa
V4 karakter
🔥Rick Weatherly🔥
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Kovács Patrik

Hány éves vagy?

19

Hány játszott perced van?

216.281

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/V38r5x5

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/P6NSc5u

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/To0iFH5

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Frakcióim: Roosevelt Auto Car Center;
Redline Auto Service

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Rooseveltből azért léptem ki mert megszüntették a Frakciót, Redlineból meg azért, mert több mint 5 hónapot voltam ott aktívan, és kellett már kicsit a szabadság.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Amrie büszke vagyok, hogy nagyon soka barátom lett a szerver álltal, valamint Sok RP-zési lehetőségem is van, mert elég ismert lettem a szerveren. valamint az 5 milliós vagyonomra amit elértem anno, most a célom újra ahhoz közel visszavinni a vagyonom.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Mivel még nem dolgozok, így napi sokat tudok szentelni a frakcióra, ez olyan 3-5óra szerintem azt tudom tartani, ha késöbb lesz munkahely, akkor nyilván kevesebbet.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Rendelkezek mind a kettővel.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Hát igazából, nagyon szeretek a szerveren sokat kocsikázni, vezetni, gondoltam ez egy jó dolog lehet, ha már taxizásról lenne szó.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Patriknak hívnak, de hívjatok csak Patyesz-nak. Hát meséllni magamról az egy picit bonyolult, de lényegét megpróbálom öszefoglalni. Egy 19 éves srác vagyok, aki szereteti az informatikai kütyüket, érettségim már megvan, így ezzel már hál istennek szakmám is megvan, Rendszergazda a szakmám. Munkát is ezzel kapcsolatban szeretnék szerezni, bár, amit még nagyon szeretek az a mindenféle kütyü, legyen az telefon okosóra, vagy bármilyen ehhez hasonló kütyü. Hobbim az számítógép szerelés, laptop szerelés és telefon javítás. Szabadidőmben is ezeket szoktam csínállni, vagy ha nem akkor játszom.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Tina S Winslow

Jelentkező születési helye, ideje:

1982.12.10

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Evelin S Winslow

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Válasz helyeIgen érvényesek 2019.09.22-ig

Miért szeretne ide jelentkezni?

Szeretném a hétköznapjaimat azzal tölteni amit szeretek csínállni, és az a vezetés, valamint így nem haszontalanul tölteném el az időmet a városban.

Miért pont önt vegyük fel?

nagyon gyors, és jól vezető képességű nő vagyok. Fontosak az emberek a számomra, és ha egy adott pontból egy adott helyre szeretnének eljutni mindig is a segítségükre sietni.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Egy eléggé öszeszedett csapat, amint ezt ismerősöktől hallottm, és szeretném magamat egy ilyen csapatban kipróbéállni magamat.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen elfogadom, és be is fogom tartani!

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom.

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Megpillantottam, hogy a Városban hírdetnek álláslehetőséget, ezért egyből le is csaptam a lehetőségre, és jelentkeznék. Magáról a taxi társaságról, sokmindent nem tudok részletesen, de azt hogy egy nagyon jó közösség, valamint amit csínálnak az nekem nagyon tetszik, hogy autóval szállítanak embereket, egyik helyről a másikra. Lehet kicsit öszeszedetlenek a szavaim, ezért sajnálom, de egy a lényeg, hogy amit önök csínálnak, az egy plusz a Városnak, hogy embereknek segítenek, akiknek még nincsen autója, és ez egy nagyon jó dolog.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:



Neve: Tina S Winslow

Születési helye: Las venturas 1982.12.10

Anyja neve: Evelin S Winslow

Elérhetőség: Telefon: 38761129933


Tanulmányai: 8 általános iskola után Autószerelői szakiskolába mentem, ahol sikeresen le is vizsgáztam. Így a szakmám autó szerelő.

Munkahely: Eddig az életemben 2 munkahelyem volt, mindkettő az autószerelés szakmán belül. Egyik a Roosevelt Auto Car center-nél, másik pedig a Redline Auto Servicenél volt.


Magamról: Nagyon szeretek az autókkal bármilyen témában foglalkozni, és ezzel együttesen, az embereknek is segíteni, ezért is lettem autószerelő, viszont már szeretnék kitörni a Komfort zónámból ezért szeretném valami másban is kipróbállni magamat.


Aláírás: Tina S Winslow

Kelt.: 2019.08.30
 
Utoljára szerkesztve:

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Lamarcus Winsley/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
 
  • Tetszik
Reactions: parkin lot pimpin
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.