Tina Mochkovich

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Tina>

Középső név:
<->

Kereszt név:
<Mochkovich>

Születési hely,dátum:
<1992.03.10. Los Santos>

Legmagasabb végzettsége:
< NKE kiképzőtiszt>

Eddigi munkahelyei:
<SCCS,PF,NAV,NNI>

Bejelentett lakcíme:
<Jefferson 11>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<jelenleg szervízben van a telefonom >

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Tina Mokhovich vagyok. NKE kiképzőtiszt. Családommal élek egy kisebb kertes házban. Szeretek nevetgélni,poénkodni,s jófej vagyok. Néha elég szókimondó,de hát ilyen a stílusom. Barátaim nincsennek,de nem is kellenek. Kiképzőtisztként nem igazán szerettek az emberek,de ha én bírom más is bírja. Nem szeretem a hülyének nézést,s a kibeszélést. Testvéremet gyermekkoromban autóbalestben elvesztettem azóta nem igazán vagyok valami jól. A szabályt betartom,s betartatom. Ha valaki hibázik vállalja a következményeket,s a büntetést. 6 éve srendelkezem B kategóriás jogosítványal. Dolgoztam pizzafutárként is a helyi pizzázóban. Sokat járok bulizni hétvégente,de hát fiatlnak érzem magam,mert az is vagyok.Minden álmom hogy a rendőrségen elérjek egy elég magas beosztást.Ezért is jelentkezem még ma rendőrnek.>



》OOC《


Teljes név:
<Kiss Tomi >

Születési hely,dátum:
<2000.06.11. Budapest>

Legmagasabb végzettséged:
<Büntetés végrehajtás biztonsági felügyelő>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<10720>

Sportolsz valamit?
<Már nem igazán>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<https://imgur.com/xuGGIVu>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<https://imgur.com/4X1Gext>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<https://imgur.com/4X1Gext>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Egy kemény nőt,aki kiképzőtiszt volt az NKE-nél,s ezt beakarja bizonyítani a rendőrségen is hogy van neki itt helye. Nem tudnának neki hazudni,hisz mindnenek utánna járna,ha kell több napon keresztül is. Szereti a bulit,s ha nem dolgozik eljár szórakozóhelyekre is,ahol példamutató magatartást képvisel,nem csak a buli helyen,hanem a munkája során is. Csaaptban jól tud dolgozni,de önállóan jobban szeret.>

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Van tapasztalatom rendvédelem terén mind játékban,s mind IRL is. Munkám odafigyelve,precízen végzem. Megbízható, s magabiztos személy vagyok. Jól kitudok jönni társaimmal.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Jelentem nem >

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Kiss Tominak hívnak. 21 éves vagyok jelenleg,de nem sokára töltöm a 22.életévemet. Budapesten élek egy kisebb lakásban. Jelenlegi munkahelyem a Büntetés-végrehajtás (Biztonsági felügyelő). Ahogy letettem az érettségit,azután egyből jelentkeztem a meghirdetett pozícióra. Elvégeztem egy 14 hetes képzést pár hónapja, s azóta itt szolgálok Pesten a fegyházban. Szabadidőm ami van munka mellett azt általában vagy a családdal, vagy pedig a számítógépezéssel töltöm. Jófej,kedves,megértő srácnak tartom magam ,de hát kinek mi a véleménye. Úgy érzem amit szerettem volna elérni,azt nagyjából sikerült is. Van hogy lusta vagyok és nincs kedvem semmihez,de általában ez ritka dolog. Sajnos van bennem is egy hiba mint minden emberben,mégpedig hogy nagyon szókimondó vagyok,s nem szeretem ha megpróbálnak hülyének nézni. Családommal nem igazán ápolok jó kapcsolatot,de hát minden családban vannak viták. Barátnőmmel később majd szeretnék összeköltözni,de ez még a jövő titka. Amit még tudni lehet rólam,hogy általában ha valamibe belekezdek azt a lehető legtöbb odafigyeléssel,és minden erőmmel megoldom. Nem szeretek semmit sem félbe hagyni,hisz az sosem vezet jóra. Sajnos kiskorom óta énis elég sok költözésen vagyok túl,ami mondhatni megviselt. Igazából nem tudom mennyire rossz szokás,de elég sokat szeretek beszélni és van hogy be sem tudom fogni a számat. Nagyjából hirtelen ennyi jutott eszembe így elsőre>

@ORFK2021
 
  • Tetszik
Reactions: Rcky és Lazy

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Tina Mochkovich!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.01.17 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.01.17 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.