Timo Lowell Főtörzszászlós, NAV.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
890
1 437
19
V2 karakter
francisc.ladislau
tiAsvMD.png


Q24882U.png

IC RÉSZ
Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték: Lowell
    Középső:
    Kereszt: Timo

2. Édesanyja leánykori neve:
  • Név: Marianna Scott

3. Születési adatok:
  • Dátum:10/09/1989
    Hely:Los Santos
    Nem:FÉRFI/NŐ

4. Súly és magasság:
  • Súly:67 KG
    Magasság: 187 CM

5. Állampolgárság:
  • Magyarországi állampolgár: IGEN/NEM
    HA NEM: Magyarországi állampolgárságra jelentkezett: IGEN/NEM
    Jelenlegi állampolgársága:

6. Lakhely:
  • Bejelentett lakhely: Los Santos, Rich Street 23/a

7. Legmagasabb elvégzett tanulmánya:
  • Iskola: Főiskola
    Iskola neve: Los Santos Rendőrtiszti Főiskola
    Ideje: 2008/09/01 - 2012/06/15
    Végzettség: Rendész

8. Előző munkahelyei:
  • Cég neve: Nemzeti Adó-és Vámhivatal.
    Alkalmazás ideje: 2013/08/15 - 2021.XX.XX
    Feladatköre: Adóigazgatóság ügyintézés.
    Távozás oka: Átjelentkezés a Nemzeti Nyomozó Irodához.
  • Cég neve: See City Kormány
    Alkalmazás ideje: 2018/11/01 - 2021.XX.XX
    Feladatköre: Államtitkár
    Távozás oka: Jelenleg is itt dolgozom, másodállásban.

9. Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal?
  • IGEN/NEM

10. Kapott bírságot az elmúlt 5 évben, ha IGEN részletezze:
  • Nem kaptam.

11. Telefonszáma:
  • 916230

12. Meséljen magáról (Legalább 75 szó):
  • Timo Lowell-nek hívnak, anyám leánykori neve pedig Marianna Scott. Bejelentett lakcímem Los Santos gazdag negyedében helyezkedik el, pontosabban Rich Street 23/a-n. Jelenleg elsődleges állásban a Nemzeti Adó-és Vámhivatalnál dolgozom pénzügyőr Főtörzszászlós rendfokozatban. Másodállásban pedig a See City Kormánynál tevékenykedek Államtitkár beosztáson. Eléggé sok hobbim van, amit szabadidőmben szoktam űzni, például az edzés, horgászás, illetve szeretem az autóimat fotózni. Van egy gyönyörű párom, aki nem más mint a Nemzeti Adó-és Vámhivatal pénzügyőr Alezredese, Elena Clinton.

13. Honnan értesült a tagfelvételről:
  • A Nemzeti Nyomozó Iroda weboldaláról értesültem, hogy lehetőség van az átjelentkezésre.

14. Milyen nyelveken beszél:
  • Magyar, Angol, Német, Orosz.

15. Volt tagja terror, illetve egyéb bűnszervezeteknek:
  • IGEN/NEM

16. Vezetett már alkohol, illetve kábítószer befolyása alatt, ha IGEN részletezze:
  • Nem vezettem, nem is fogok.

17. Fogyasztott kábítószert, illetve egyéb tudatmódosító szereket, ha IGEN részletezze:
  • Nem fogyasztottam, nem is fogok.

Q24882U.png


OOC RÉSZ


Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték: Kapás
    Középső:
    Kereszt: Ferenc

2. Születési adatok:
  • Dátum:2005.09.10
    Hely:Karcag
    Életkor:15
    Nem:FÉRFI/NŐ

3. Legmagasabb elvégzett tanulmánya:
  • Iskola (Általános, Középiskola, Egyetem, Főiskola):
    Végzettség (Ha nincs akkor "Általános"):

4. Mióta játszol az SGS szerverein (V3,LV,V2,SAS):
  • Körülbelül öt éve.

5. Hány játszott perccel rendelkezel:
  • 65275 percem van jelenleg.

6. Sorold fel a hobbijaid:
  • - Horgászás
  • - Foci
  • - Kosárlabda
  • - Számítógépezés
  • - Motorozás

7. Milyen karaktert alkotnál a frakcióban:
  • Ugyanazt a karaktert alakítanám mint régen, csak más névvel. ( Tisztelettudó, vicces, merész fiatalembert. )

8. Miért szeretnél csatlakozni a frakcióba:
  • Újra e szuper közösség tagja szeretnék lenni, régebben is eléggé fájó szívvel léptem ki és megígértem az akkori leadereknek, hogy egyszer visszatérek.

9. Milyen terveid vannak a frakcióban:
  • Terveim a csillagokkal egyenlőek, magas rendfokozatba szeretnék eljutni kemény munkával.

10. Milyen nyelveken beszélsz:
  • Magyar, Angol.

11. Voltál már bármilyen rendvédelmi frakcióban a szerveren, ha IGEN részletezd.
  • Igen, voltam.
    - Nemzeti Nyomozó Iroda
    - Honvédség
  • - Nemzeti Adó-és Vámhivatal.

12. Voltál már a frakció tagja, ha IGEN részletezd:
  • Igen, voltam. Ekkor Főtörzsőrmesterig jutottam el, viszont a napokban (ma /2021.07.01) beszéltem a főleaderre és mondta, hogyha átjelentkezek egy Zászlós rendfokozatot kapok, mivel most Főtörzszászlós vagyok NAV-ban.

13. Mesélj magadról (Legalább 150 szó):
  • Helló, Feri vagyok. 2005.09.10-én születtem egy kisebb városban, Karcagon. Jelenleg mezőgazdasági gépész technikusnak tanulok ugyanott, ahol születtem, azaz Karcagon. Jelenleg első motorom megvásárlása előtt állok, ami miatt minden nap dolgozni járok. Emellett szerencsére eléggé sok szabadidőm marad. Szabadidőmben számítógépezni szoktam, továbbá focizok és kosarazok. Van egy kutyám, Bellának hívják őt, eléggé sok időt szoktam vele is eltölteni a számítógépezésen kívül. Napi 4-5 órát szoktam elérhető lenni a szerveren, ezt az egész időt a Nemzeti Nyomozó Irodára fordítanám, hisz nagyon kedvelem ezt a frakciót. Megjártam már az összes See Game System szervert, s töltöttem már be nagyobb pozíciókat, például adminisztrátor is voltam már... azt tudni kell rólam, hogy adminisztrációs feladataimat nem a leghuzamosabb ideig vittem el, viszont szerettem csinálni. Ekkor rájöttem, hogy nem való nekem az adminisztrációs munka, így leadtam és már nem is szeretnék az lenni többet. Minden fajta frakcióban megfordultam már, ezek közül a legjobban a Nyomozó Iroda munkája tetszett meg a legjobban, hisz ebbe látok potenciát és RP lehetőséget, hogy nem unom meg.

14. Miért válasszunk téged:
  • Régebben, egy másik karakterrel már tevékenykedtem az NNI-ben, akkor is panaszmentesen, nem nagyon volt panasz rám más frakcióban sem. Tisztelettudóan tudom végezni a munkámat.

15. Mennyire fontos a csapatmunka a frakcióban, részletezd:
  • Egy frakcióban eléggé fontos a csapatmunka, mint IC, mint OOC. A csapatmunka tükrözi az összetartást. Egy frakciónak elengedhetetlen ez.

16. Csatolj képet a névváltásaidról, jailjeidről, kitiltásaidról, előző neveidről és játszott percedről.:
Ov2nFoo.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dr3X

exito

🙂
2020. 08. 13.
342
2 012
London
V4 karakter
Dario Staletti
V2 karakter
Roman Sagdiyev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: Fecsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.