Tim Holzhandwerker jelentkezése az NNI állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

katona

Újonc
2020. 09. 05.
48
121
V2 karakter
uthmaa n bahawalanzai
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Tim Holzhandwerker

2. Születés helye, dátuma
Svájc, Baden, 1989.06.20.

3. Bejelentett lakcíme
Palomino Creek, Hapeville street 23.

4. Telefonszáma
994465

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Érettségi, tiszti főiskola, majd utána egyetemi hallgatóként kriminálpszichológia órákon vettem részt.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Fiatalabb koromban kidobó voltam egy Baden-hez közeli klubban, viszont ezt hamar abbahagytam mert nem fizetett túl jól. Ez után egy autóműhelyben kezdtem el tevékenykedni mint szerelő, viszont a tanulmányaim miatt abba kellett hagynom.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem szolgáltam.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
A tanulmányaim alatt eléggé sok információt tettem magamévá a rendészet különböző ágazatairól és eléggé sok tapasztalatot szereztem. Az elmúlt éveim alatt sok időm volt a gondolkodásra, hogy jelentkezzek-e és úgy érzem most teljesedett be ez a gondolat. Úgy gondolom, hogy megvannak bennem azok a tulajdonságok, amik egy nyomozónak lennie kell.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Azért különbözök, mert szerintem a hozzáállásom az példaértékű. Egy segítőkész és egyenes férfi vagyok aki arra törekszik, hogy a legjobban döntsön bármilyen ügyben, akár nehéz akár nem. Egy megbízható és kedves társat tudnának lelni bennem.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Balázsnak hívnak, 16 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
Körülbelül 4 éve játszom.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
22403 játszott percem van jelenleg.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
TEK-be voltam körülbelül két hétig- Nem volt túl sok időm játszani családi okok miatt. SCCS-be voltam körülbelül 1 hónapig- Már nem volt túl sok kedvem játszani a szerveren, ezért kiléptem. Yakuza-ba voltam majdnem 4 hónapig- Igazából ki maxoltuk az ottani RP-ket és ki akarom próbálni magamat újra egy rendvédelmi frakcióban.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Egy jó rendvédelmi frakció közösségnek szeretnék a tagja lenni, ki szeretném magamat próbálni újra és a terveim közé a ranglétrán való felmászás is szerepel.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, rendelkezem mind a hárommal.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Balázs vagyok 16 éves és egy kis városban élem a mindennapjaimat. Veszprémbe járok középiskolába egy rendészeti technikumba ahol eléggé jól veszem az akadályokat. Szeretek kimenni futni a szabadba vagy biciklizni akár egyedül akár a spanjaimmal. A szeretett sportom a foci, amit már 9 éve űzöm hajtom. Ha az időm is engedi akkor sokszor szoktam különböző játékokkal.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/5mPGG0F

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/a/7yU6lfN
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt jelentkező!
A Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatósága megkapta a jelentkezési lapját. Jelentkezése az elkövetkező 7 napban átolvasásra, illetve bírálásra kerül. Kérjük, hogy minél hamarabb keresse fel az igazgatóság egy tagját, amennyiben jelentkezése során meggondolta magát, és jelentkezését visszavonná.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: libtardrekter23
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.